GONGIÕHTU

Kutsun Sind sügavalt lõõgastavale helimeditatsioonile, kus gongide ja kristallhelikausside pehmete, keha ja vaimu paitavate helide toel saame vaadata endasse ja kogeda elusust kogu oma olemuses.

Helimeditatsioonil on leitud olevat eriliselt stressi maandav toime. Peale helide massaaži võid tunda end puhanuna, rahulikuna ja tasakaalukana. Paraneb keskendumisvõime ning avanevad loovad võimed.

Seekord viib juhendatud rännak kristallhelikausihelide saatel õrnalt Sind oma sisemaailma, häälestume rahu-, rahulolu- ja armastuselainele . Gongihelid aitavad Sul lõõgastuda veel sügavamalt.

Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse.

 

Toimumise koht: Fun & Zen Stuudio
Toimumise aeg: jaanuar 2021, täpne aeg selgitamisel
Osalustasu: 15 eur
Registreerumine: Vajalik on etteregistreerumine, sest kohtade arv on piiratud. Koha broneerimiseks on oluline, et märgid end osalejaks või saadad sõnumi osalemisesooviga meilile tiinakarjatse@hotmail.com

 

Matid ja pleedid on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda ♥

 

Oled südamest oodatud ♥
Tiina
Tiina kohta saad lugeda siit:
https://hingekompass.ee/tegijad/tiina-karjatse/

 

Tiina jutustab oma teekonnast nii:

Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 8 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, tiibeti helikausse, koshi tuulekellasid ja teisi muusikainstrumente. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on minu jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele.
Aastate jooksul olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevaid heli-, muusika- ja psühhoteraapia alaseid oskuseid. Olen saanud Reiki I astme pühitsuse ning kasutan teraapias ka kristalle.

Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumisvõime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.
Igapäevaselt tegelen individuaalse heliteraapiaga. Vajadusel ühendan heliteraapiaga ka psühhoteraapia. Teen gongimeditatsioone ja helirännakuid.

Tiina korraldatud tervendavad gongiõhtud toimuvad meie stuudios kord kuus.