GONGITERAAPIA

Gongiteraapia - see on ajast sõltumatu kogemus, kus gongivibratsioonidega rännates jätame selle dimensiooni maha ja liigume pingutuseta kõrgematesse dimensioonidesse. Gongiheli peenesse eeterlikkusesse sukeldudes me terveneme ja nooreneme, kosmiline vibratsioonideookean peseb meid, puhastab ja vabastab. Gongitoonide harmoonia toob meisse sisemise rahu, ning selles seisundis saabki toimuda sügav tervenemine.

Gong on iidne instrument, püha pill, mida on iidsetest aegadest kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega. Gongiteraapia on võimas alateadvuse puhastamise tööriist. Gongiheli loob sügava lõdvestusstaadiumi ning stimuleerib kogu keha näärmesüsteemi. Erinevate tunnete vallandudes keha puhastub negatiivsetest energiatest ja kuhjunud pingetest ning vabaneb hirmudest, aidates nii meil vabaneda stressist, luues harmooniat ja usku enesesse. Peale gongiteraapiat võid tunda end puhanuna, rahulikuna ja tasakaalukana. Paraneb keskendumisvõime ning arenevad loovad võimed.

Gongiteraapiaseansi tavapikkus on 1,5h. Gongiteraapiasse on võimalus tulla individuaalselt või grupiga.

HIND

Gongiteraapia individuaalne seanss 75 EUR

Lõõgastav helirännak kahele inimesele 75 EUR

Sündmustele tellimiseks küsi hinnapakkumist.

 

BRONEERI AEG

Tiina Karjatse

E-post: tiinakarjatse@hotmail.com

Tel: +372 53 477 992

Facebook.com/tiina.karjatse facebook.com/gongandsound 

 


 

 

 

Tiina Karjatse, gongimeister ja heliterapeut

Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 8 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, kristallhelikausse, tiibeti helikausse, koshi tuulekellasid, vihmapilli, ookeanitrummi, šamaanitrummi ja teisi harmooniliselt häälestatud muusikainstrumente. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on minu jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele.

Läbi aastate olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevaid heli-, muusika- ja psühhoteraapia alaseid oskuseid. Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumise võime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.

Igapäevaselt tegelen individuaalse heli-ja gongiteraapiaga. Vajadusel ühendan heliteraapiaga ka psühhoteraapia. Teen gongimeditatsioone gruppidele erinevates Eestimaa paikades. Põhiliselt Tallinnas ja Harjumaal. Helirännakut või gongimeditatsiooni on võimalik tellida erinevateks tähtapäevadeks nagu sünnipäevad, tüdrukute õhtud, pulmad, firmade suvepäevad, muud tähtpäevad.

Minu õpetajad:

Don Conreaux (USA) – Gong Master Training, heliteraapia

Alicija Eiliakas ja Richard Eiliakas ( Leedu) – heliteraapia, tiibeti helikausside massaaž, gongid, heli ja hääle kasutamine teraapias

Vladislav Matrenitski (Ukraina) – Tuva kurgulaul, Un-Hun – Päikese Heli - süsteemi I aste

Viktor Oguy (Venemaa) – Himaalaja praktikatel põhinev tiibeti helikausside vibroakustiline massaaž

Jure Biechonski (Eesti) – Transpersonaalne psühholoogia ja hüpnoteraapia

Brandon Bays (USA)– Rännaku meetod

Robert Moss (Inglismaa) – Teadlik unenägemine

Nimrod Sheinman (Iisrael) – Mindfulness lastele

Caterina Farkash (Inglismaa)– Transpersonaalne perekonstellatsioon

Ofra Ayalon (Israel) – Trauma ja tervendamise toimetulekukaardid

Angela Lattimore (Inglismaa) – eksistentsiaalne psühholoogia

Ülar Lindepuu – Inimese Informatiivse Arengu Keskus, tervendaja-selgeltnägija põhi-ja süvaõpe