REETHENN.EE

Minu sügav veendumus on, et tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga, juhindume oma tegudes hinge soovidest ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest. Teised saavad meid sel teel vaid toetada.

Olen elukestva õppe usku ja terapeutilised helihargid tulid minu ellu loomuliku asjade käiguna, oma teenuseid üha uuendades ja täiustades. Teema haaras mind kohe, sest helivibratsioonid on ühed võimsaimad tervendajad. Ühendades akupunktuuri ja erinevad tasakaalustavad helisagedused, saavutame sügava tervenemisprotsessi, mille tulemused räägivad ise enda eest. Klientide positiivne tagasiside annab mulle tiivad ja inspireerib mind oma teel aina edasi liikuma.

Täiendan end pidevalt ja olen osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Olen pühendunud autonoomset närvisüsteemi tasakaalustavatele võtetele, sest sellest sõltub meie organite ja regulatoorsete süsteemide töö. Mulle pakub suurt väljakutset uitnärvi toonuse tõstmine, et meie alateadvus ei nopiks keskkonnast ega epigeneetilisest pärandist impulsse, mis tekitavad üha korduvaid mustreid ja viivad krooniliste probleemideni. Pean väga oluliseks emotsionaalsete pingete tervendamist, põletikuvaba toitumist ja tsirkadiaanrütmi järgi elamist.

Olles alternatiivsete teraapiate valdkonnas enesearenguga tegelenud alates aastast 2012, on tänaseks kindlad tervendusprotokollid välja kujunenud erinevate terviseprobleemidega tegelemiseks. Kõige enam olen keskendunud ärevushäire ja autoimmuunsete konditsioonide teemale, sest nendega seoses on mul olemas ka oma isiklik kogemus.

Vastavalt vajadusele kombineerin oma töös mitmeid erinevaid teraapiavõtteid. Sügavama lõõgastusseisundi saavutamiseks ja energeetiliseks korrastuseks kasutan ka muusikateraapia vahendeid.

 

Olulisemad läbitud kursused:

EFT I ja II tase ning META-EFT

Metameditsiini diplomikursus

Neuropsühholoogia diplomikursus, Centre of Excellence

Sound Healing Academy, Tony Nec

Biofield Tuning, Eileen McKusick

Ancestral Healing diplomikursus, Centre of Excellence

Ancestral Medicine intensiivkursus Soomes, Daniel Foor, Ph.D

The Science of Epigenetics and Quantum Embodiment, Brian Sheen, Ph.D

Acupressure for Psychiatric Disorders and Eptileptic Conditions, Annette Reilly

Acupressure for Physical, Mental and Emotional Health, Annette Reilly

CBT: Cognitive Behavioral Therapy For Therapists and Coaches, Dan Jones

Energeetiline diagnostika ja energeetilise testimise tehnikad, Demian Haye

 

Lisaks olen õppinud hingamisteraapiat Inspiraktiva koolitusel ja toitumisteraapiat Annely Sootsi Tervisekoolis. Minu praktikad toetuvad suures osas dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilistele ja teaduslikele uurimistöödele neuroakustika alal, samuti dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale. Tervendusprotokollide väljatöötamisel on abiks olnud kinesioloog ja koolitaja Annette Reilly.

 

 

Neuroakustika® tuleneb sõnadest neuron ehk närvirakk ja akustika. Neuroakustiline tervendus muudab ajulainete mustreid, mõjutab sümpaatilise ja parasümpaatilise närvisüsteemi tasakaalu ning sünkroniseerib aju kummagi poolkera aktiivsust. Peamiseks töövahendiks on terapeutilised helihargid, millega stimuleeritakse energiakanaleid ja -keskuseid. Erinevad helisagedused ja vibratsioonid on võimsad tervendajad, sest meie keha koosneb väga suures osas veest ja vesi juhib helilaineid.

 

Potentsiaalne kasu neuroakustilisest teraapiast:

•    Tervenemine kroonilisest seisundist  

•    Stressitase langeb  

•    Valu väheneb  

•    Väheneb või kaob hirm  

•    Paranevad seedimisega seotud probleemid

•    Leeveneb ärevus ja emotsionaalsed tasakaalutused, sh posttraumaatiline sündroom  

•    Suureneb energiatase ja on kergem saavutada lõõgastusseisundit

•    Paraneb uni  

•    Paraneb organite töö

•    Vabanevad vanad energeetilised mustrid

•    Oled rohkem maandatud

•    Võid saada elumuutvaid taipamisi ja kogemisi

 

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: