NEUROAKUSTIKA KESKUS

 

MIDA TÄHENDAB NEUROAKUSTIKA?

Neuroakustika tuleneb sõnadest neuron ehk närvirakk ja akustika ehk heli.

Helivibratsioonide ja helisageduste abil saame tasakaalustada autonoomset närvisüsteemi, mis vastutab kõikide organite ja organsüsteemide efektiivse toimimise eest. Kui närvisüsteem on tasakaalus, paraneb ka üldtervislik seisund.

Kuna inimese keha koosneb suures osas veest ja vesi juhib helilaineid, siis mõjuvad vibratsioonid väga sügavale rakutasandile.

Neuroakustilises teraapias on kaks lähenemist: helisagedustega tervendamine keha bioväljas ja neuroakustiline akupunktuur.

 • Neuroakustiline häälestamine

Peamise töövahendina kasutan terapeutilisi heliharke ja gonge, mis võimendavad teineteise toimet. Gongide võimsad vibratsioonid teevad koostööd täpselt häälestatud heliharkidega peenenergiate tasandil. Meetod sobib hästi, kui vibratsioonid keha pinnal on vastunäidustatud. Biovälja häälestamine toob kaasa kiire rahunemise ning loob uinutavalt meditatiivse kogemuse. Seansi alguses kasutan võimsaid Tiibeti kehameditatsioone.

 • Neuroakustiline akupunktuur

Vibroakustiliste heliharkidega vabastatakse keha energeetilistest blokeeringutest energiakanalites ja energiakeskustes. Abi saab valude, valuaistingute, pingete ja energiapuuduse korral. Toime on sarnane nõelravile, kuid seansi kogemine palju meeldivam ja sobib hästi inimesele, kes tunneb hirmu nõelte ees.

 • Muud teraapiad

Olenevalt individuaalsest probleemist, integreerin oma töös lisaks emotsioonide vabastamise tehnikat EFT, visualiseerimist ja bioresonants-kraniosakraalteraapiat.

 

KLIENDIKOGEMUSED

Teraapia käigus on olnud hämmastavaid äratundmisi, alateadvusest ootamatu info ilmsikstulekut, trauma käigus kustunud mälupiltide taastumist, eelmiste elude seikasid ja võimsat vabanemistunnet negatiivsete emotsioonide vangistusest.

Näiteid tagasisidest:

 "Mul on tunne, et ma jagunesin kaheks. Mina olen siin, aga minust eraldus justkui teine mina, kuhu on kogunenud kõik see, millest olen tahtnud vabaneda! Mul on nüüd uskumatult kerge olla!"

 "Ma tõesti sain tundmusi, tundeid, kogemusi, mis kõigutasid mind väga palju. Ma tahan sind väga tänada, et aitasid mul jälle killukese endast rohkem aru saada ja tunda, tunda ja lahendada. See oli täna midagi väga võimast mu jaoks."

 "Alguses ei suutnud ma seanssidel end üldse välja lülitada, mõtted tiirlesid pidevalt peas. Juba peale 3. korda kogesin aga esimest korda tõelist rahunemist ja hirmust vabanemist. Tajusin kogu kehaga midagi sellist, mida ma ei ole mitte kunagi varem tundnud. See oli uskumatult võimas kogemus! Ma ei arvanud, et ka mina võin kunagi midagi sellist tunda!"

 "Teraapia käigus meenusid mulle järsku olukorrad minevikust, millest ma varem ei teadnud. See kõik läks kokku minu probleemide metafüüsiliste põhjustega, millest mulle enne teraapiaga alustamist rääkisid."

 "Aitäh! Sain vanematest johtuvate emotsioonidega seotud ärevusest lahti! Läinud! Kallistan!"

 "Ootasin meelega 4 kuud, enne kui annan tagasisidet, et minu südamerütmihäired pole tõepoolest tagasi tulnud!"

 "Meditatsiooni ajal jõudsime emaga vastastikuse andestuseni. Varem tundus see mulle absoluutselt võimatu!"

 "Järgmisel hommikul istusin ärgates voodiveerel ja ootasin, millal mu tavapärased valud südamepoolsel küljel end ilmutavad. Neid ei tulnudki! Pole siiani tagasi tulnud!" (tagasiside antud 1 kuu möödudes). 

 "Paanikahäired on minevik! Tagantjärele vaadates oli kõige keerulisem muuta toitumist ja tegelikult ma pikas perspektiivis end alati ohjeldada ei suutnud. Sul oli aga õigus, et toitumine võib olla kasvõi ideaalne, kuid kõik on siiski kahe kõrva vahel kinni :) Kui vaimselt ja emotsionaalselt tasakaalust väljas, siis ei toimu suurt midagi".

 "Ma pean ütlema, et see, mis sa minuga eile tegid oli uskumatult võimas ja ilus kogemus! Iga kord su juures on nii võimas!"

 "Ma ei mäleta millal ma viimati niii kaua ja nii sügavalt magasin. Ma tänagi pool päeva olin lihtsalt nii lõõgastunud olekus."

 "Tahtsin lihtsalt head uudist jagada, et 4 cm tsüstist on alles vaid pool! Südamest aitäh Sinu töö eest!"

 "See on nii imeline, et ma sinu juurde sattunud olen! Ma olen nii õnnega koos!"

 "Peale uitnärvi teraapiat oli selline tunne nagu oleks hästi sügava massaaži just saanud."

"See oli parim, mis ma seni olen kogenud, tõeliselt sügav lõõgastus!" 

"Mulle meeldisid need mõtted ja aistingud, mida kogesin. Ja rahutunne, mis mind valdas. Kindlasti tulen tagasi!"

"Koristasin riiulilt kõik dermatiidi ja allergia preparaadid, enam ei lähe mul neid vaja!"

 

 

 

 

NEUROAKUSTIKA KESKUSE ASUTAJA

Neuroakustik Reet Henn

Minu sügav veendumus on, et tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga, juhindume oma tegudes hinge soovidest ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest. Teised saavad meid sel teel vaid toetada.

Olen elukestva õppe usku ja mulle meeldib oma oskustesse-teadmistesse panustada, et oma teenuseid üha arendada ja täiustada. Elu on mind pidevalt lükanud tegelema just närvisüsteemi tasakaalutuse probleemidega, nii avastasin ka neuroakustika. See on meetod, mille abil on võimalik saavutada imelisi tervenemisi. Klientide positiivne tagasiside annab mulle tiivad ja inspireerib mind oma teel aina edasi liikuma.

Olen alternatiivsete teraapiate valdkonnas enesearenguga tegelenud alates aastast 2012. Alustuseks õppisin toitumisnõustajaks ja vabastava hingamise terapeudiks, lisandusid metameditsiin, EFT teraapia ja ridamisi muid koolitusi ja seminare, mis on minu terapeudiks kujunemise teel olulist rolli mänginud. Täna olen taas õpilane, osaledes perekonstellööri 3-aastases väljaõppes ja paralleelselt ka pereteraapia kursusel. Neuroakustilises teraapias kasutan peamiselt järgmistel koolitustel omandatud oskusi ja teadmisi:

 • Sound Healing Academy, Tony Nec
 • Biofield Tuning, Eileen McKusick
 • Neuropsühholoogia diplomikursus, Centre of Excellence
 • Acupressure for Psychiatric Disorders and Eptileptic Conditions, Annette Reilly
 • Acupressure for Physical, Mental and Emotional Health, Annette Reilly
 • The Science of Epigenetics and Quantum Embodiment, Brian Sheen, Ph.D
 • EFT I ja II tase ning META-EFT, Tron Enger
 • Metameditsiini diplomikursus
 • Energeetiline diagnostika ja energeetilise testimise tehnikad, Demian Haye 
 • Tiibeti meditatsioonide kursused, Riina Grethiel
 • Gongiteraapia seminar, Tiina Karjatse

 

Minu praktikad toetuvad suures osas dr John Beaulieu uurimustöödele, dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilistele ja teaduslikele uuringutele neuroakustika alal, samuti dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale. Tervendusprotokollide väljatöötamisel on abiks olnud kinesioloog ja koolitaja Annette Reilly. Mulle meeldib kuulata The Shift Network´i ja HealthMeans´i korraldatavaid loengusarju, et integratiivse meditsiini arengutega pidevalt kursis olla. 

 

"Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime".

 

KONTAKT

Reet Henn

Tel 51 88 550

E-post: siseminetasakaal@gmail.com

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: