NEUROAKUSTILINE AKUPUNKTUUR

 

Neuroakustiline akupunktuur on nagu nõelravi ilma nõelteta. Nõelte asemel pannakse punktile vibreerima terapeutiline helihark. Vibratsioonide tervendus toimib väga sügavalt, kuni rakutuumani välja.

Terapeutiliste heliharkide erinevad sagedused ja vibratsioonid on võimsad tervendajad, sest meie keha koosneb väga suures osas veest ja vesi juhib helilaineid.

Neuroakustilise akupunktuuri abil saab:

 - Leevendada kroonilisi haigusi;
- Taastada sisemist tasakaalu, et aidata kehal taastuda;
- Tuvastada ja neutraliseerida energeetilisi blokeeringuid;
- Tasakaalustada vasakut ja paremat ajupoolkera ning stimuleerida ajutegevust;
- Tasakaalustada
autonoomset ja perifeerset närvisüsteemi;
- Parandada lümfiringet, viies kehast toksiine välja;
- Suurendada immuunsüsteemi vastupidavust.

 

Kasutan oma töös järgmisi spetsiaalseid tervenemist toetavaid protokolle:

  • EMOTSIONAALSED TASAKAALUTUSED

Meeleoluhäired, lühi- ja pikaajaline stress, psühhoemotsionaalsed probleemid nagu ärevus- ja paanikahäire, depressioon, unehäired, posttraumaatiline stressihäire, foobiad, hirmud, lein.

  • PSÜHHIAATRILISED PROBLEEMID

Tähelepanu- ja käitumishäired, autismispektrihäired, sõltuvuskäitumine. Protokoll on andnud positiivseid tulemusi ka epilepsia korral.

  • RESTART KEHALE

Sobib energiapuuduse, kroonilise väsimuse ja jõuetuse korral, samuti keha puhastuskuuri toetuseks.

  • KROONILISED SEISUNDID

Peavalud, migreen, liigese-ja lihasvalud, selja- ja kaelapinged, hormonaalsed häired jm kroonilised seisundid. 

  • KAALUPROBLEEMID

Neuroakustiline akupunktuur aitab väljutada toksiine ja ainevahetuse korralikult tööle panna.

 

VASTUNÄIDUSTUSED

Peamiseks vastunäidustuseks on pahaloomulised kasvajad, akuutsed põletikud, tõsised peatraumad, luumurrud ning proteesid, metallist vardad ja muud võõrkehad nagu südameaparaat.

Antud teraapia ei ole soovituslik raseduse ajal. 

MITU SEANSSI ON VAJA JA KUI SAGELI?

Tervenemise kulg on iga inimese puhul väga individuaalne ja seetõttu varieeruv. Keskmiselt soovitatakse 6-10 seanssi, süvenenud ja pikaajaliselt kestnud probleemide korral 10-20 seanssi.

Optimaalne on 1 seanss nädalas.

RIIETUS

Seansi ajal oled täielikult riides, massaažilaual, teki all. Pane selga mugavad, pehmest materjalist riided, väldi ebamugavaid detaile ja ehteid. 

 

BIODÜNAAMILINE KRANIOSAKRAALTERAAPIA

Tegemist on ülimalt rahustavate ja lõõgastavate teraapiavõtetega, mille suurem eesmärk on toetada keha viisil, et pea- ja seljaajuvedelik saaks võimalikult vabalt liikuda. See vedelik ringleb pea- ja seljaaju ümber, viies kudedesse toitaineid ja eemaldades sealt ainevahetuse jääkaineid. Teraapias tunned vaid väga õrna liikumist.

 

 

 

 

 

TERAPEUDIST

Minu sügav veendumus on, et tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga, juhindume oma tegudes hinge soovidest ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest. Teised saavad meid sel teel vaid toetada.

Olen elukestva õppe usku ja terapeutilised helihargid tulid minu ellu loomuliku asjade käiguna, oma teenuseid üha uuendades ja täiustades. Teema haaras mind kohe, sest helivibratsioonid on ühed võimsaimad tervendajad. Ühendades akupunktuuri ja erinevad tasakaalustavad helisagedused, saavutame sügava tervenemisprotsessi, mille tulemused räägivad ise enda eest. Klientide positiivne tagasiside annab mulle tiivad ja inspireerib mind oma teel aina edasi liikuma.

Täiendan end pidevalt ja olen osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Olen pühendunud autonoomset närvisüsteemi tasakaalustavatele võtetele, sest sellest sõltub meie organite ja regulatoorsete süsteemide töö. Mulle pakub suurt väljakutset uitnärvi toonuse tõstmine, et meie alateadvus ei nopiks keskkonnast ega epigeneetilisest pärandist impulsse, mis tekitavad üha korduvaid mustreid ja viivad krooniliste probleemideni. Pean väga oluliseks emotsionaalsete pingete tervendamist, põletikuvaba toitumist ja tsirkadiaanrütmi järgi elamist.

Olles alternatiivsete teraapiate valdkonnas enesearenguga tegelenud alates aastast 2012, on tänaseks kindlad tervendusprotokollid välja kujunenud erinevate terviseprobleemidega tegelemiseks. Kõige enam olen keskendunud ärevushäire ja autoimmuunsete konditsioonide teemale, sest nendega seoses on mul olemas ka oma isiklik kogemus.

Vastavalt vajadusele kombineerin oma töös mitmeid erinevaid teraapiavõtteid. Sügavama lõõgastusseisundi saavutamiseks ja energeetiliseks korrastuseks kasutan ka muusikateraapia vahendeid.

Olulisemad läbitud kursused:

EFT I ja II tase ning META-EFT

Metameditsiini diplomikursus

Neuropsühholoogia diplomikursus, Centre of Excellence

Sound Healing Academy, Tony Nec

Biofield Tuning, Eileen McKusick

Ancestral Healing diplomikursus, Centre of Excellence

Ancestral Medicine intensiivkursus Soomes, Daniel Foor, Ph.D

The Science of Epigenetics and Quantum Embodiment, Brian Sheen, Ph.D

Acupressure for Psychiatric Disorders and Eptileptic Conditions, Annette Reilly

Acupressure for Physical, Mental and Emotional Health, Annette Reilly

CBT: Cognitive Behavioral Therapy For Therapists and Coaches, Dan Jones

Energeetiline diagnostika ja energeetilise testimise tehnikad, Demian Haye

Lisaks olen õppinud hingamisteraapiat Inspiraktiva koolitusel ja toitumisteraapiat Annely Sootsi Tervisekoolis. Minu praktikad toetuvad suures osas dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilistele ja teaduslikele uurimistöödele neuroakustika alal, samuti dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale. Tervendusprotokollide väljatöötamisel on abiks olnud kinesioloog ja koolitaja Annette Reilly.

 

HIND

50 EUR / 1,5 h

Koos biodünaamilise kraniosakraalteraapiaga 60 EUR / 2 h

NB! Mõlemad hinnad sisaldavad ka heliteraapiat.

 

Mis on biodünaamiline kraniosakraalteraapia?

Selle teraapia eesmärk on soodustada pea- ja seljaaju vedeliku vaba liikumist, aidates kehal toitained paremini kudedesse viia ja ainevahetuse jääkained eemaldada. Terapeut kasutab oma käte energiat, et keha selles protsessis paremini toetada.

 

AJA BRONEERIMINE

Lisainfo ja broneerimine aadressil siseminetasakaal@gmail.com

Reet Henn

Tel 51 88 550

 

Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime.