NEUROAKUSTILINE SEANSS LASTELE

 

Neuroakustiline tähendab seda, et närvisüsteemi rahustatakse helivibratsioonidega, mida tekitavad vibroakustilised helihargid. Seanss on äärmiselt lõõgastav ja tasakaalustav ning sobib hästi sisemiste pingete maandamiseks. Protseduur aitab rahuneda:

  • Kui laps on keskmisest aktiivsem ega suuda keskenduda;

  • Kui lapsel on koolis pingeline periood;

  • Kui liiga tihe päevakava tekitab ülekoormust

         (nt trenniga seotud võistluste periood);

  • Kui lapsel on suur mure nt vanemate lahutuse pärast, lein vms;

  • Kui lapsel on hirmud või ärevus

Vibroakustilised helihargid ei tekita heli, vaid vibratsiooni. Kehale asetades tunneb laps mõnusat, õrna ja rahustavat surinat. Neuroakustilise teraapiani jõudsin läbi pika otsimise, soovides aidata oma enda last. Sellest ajast peale kannan heliharke pidevalt kaasas, sest vaja läheb neid nii tööl kui kodus. Lapse jaoks on heliharkidega seanss uinutav ja õrn vibratsioon kehal nagu pikk pai närvisüsteemile.

Vibratsioone teeme tallaalustele refleksoloogiapunktidele ja energiakanalitel asuvatele akupunktuuripunktidele. Kasutan kinesteetik Annette Reilly protokolli, mille ta töötas välja spetsiaalselt emotsionaalsete tasakaalutuste jaoks: meeleoluhäired, lühi- ja pikaajaline stress, psühhoemotsionaalsed probleemid nagu ärevus- ja paanikahäire, depressioon, unehäired, posttraumaatiline stressihäire, foobiad, hirmud, lein.

Teenus on Eestis unikaalne

Oma lapsele pidevalt parimaid lahendusi otsides olin ülimalt õnnelik, et jõudsin teadusliku taustaga meetodini, mis tõesti lapsel rahuneda aitab ning mida ta ise väga naudib.

Töövahenditena kasutan ma tavapärase peenikese otsaga heliharkide asemel 1,5 kuni 2,5 sentimeetrise läbimõõduga kvartsist ja ametüstist otsikuid, mis muudab kokkupuute kehaga meeldivamaks. Lastele meeldib väga ka helihark, mille otsik meenutab väikest dušisegistit ja mis annab kokkupuutel nahaga väga erilise aistingu.

Sisemine laps

Lapsed salvestavad endasse neid ümbritsevate täiskasvanute stressi, tunded ja emotsioonid, mis kujundavad tema tulevase keskkonna. Laps soovib üle kõige maailmas, et tema emme ja issi oleksid rõõmsad ja õnnelikud ning tunneb end alateadlikult süüdi, kui see nii ei ole. Selle järgi kujundab ta oma enesehinnangu, käitumismustrid ja uskumussüsteemid. 

Hoolitsedes oma lapse närvisüsteemi tasakaalu eest, lood talle parema tuleviku ja toimetulekuoskused kogu eluks. Nii saavad mured jooksvalt lahenduse ega akumuleeru pingete ja blokeeringutena kehasse.

 

MIS VANUSELE ON TEENUS MÕELDUD?

Vanusepiirangut tegelikult ei ole, kuid laps võiks olla piisavalt suur, et jaksaks 45 minutit paigal püsida. Nagu ka täiskasvanud, ei pruugi sisemiselt ärev laps kohe esimesel korral seanssi täielikult nautida, sest ta ei tea täpselt, mis toimuma hakkab. Tavaliselt tekib usaldus umbes kolmandast seansist alates ja laps suudab täielikult lõdvestuda. 

RIIETUS

Seansi ajal on laps täielikult riides ja lamab massaažilaual. Lapsel võiks seljas olla mugavad, pehmest materjalist riided, jalas nt retuusid ja sokid. Vältida võiks ebamugavaid detaile, mitmekihilist riietust ja paksude õmblustega riideid (nt teksad).  

VASTUNÄIDUSTUSED

Otse kehal kogetavate vibratsioonide peamiseks vastunäidustuseks on pahaloomulised kasvajad, akuutsed põletikud, tõsised peatraumad, luumurrud ning proteesid, metallist vardad ja muud võõrkehad. Sellisel juhul me keha ei puuduta, vaid häälestame ja tasakaalustame biovälja.

 

HIND

30 eur / 45 min

 

BRONEERI AEG

Palun broneeri aeg aadressil siseminetasakaal@gmail.com

või helista tel 51 88 550.

 

Oled koos lapsega väga oodatud!

Reet