META-EFT - EMOTSIOONIDE VABASTAMINE

Mis on EFT?

See on emotsionaalsetest pingetest vabastamise tehnika, mille abil saab tervendada haiguste algpõhjuseid. Krooniline haigusseisund on jäämäe tipp, mida näeme siis, kui organism on juba päris kaua tasakaalust väljas olnud. Tasakaalust viib meid välja stress ehk pidev pinge. On olemas hea stress (lühiajaline pinge), mis sunnib meid ennast ületama, midagi korda saatma, ellu viima, ära tegema ja see võib olla meie arengule kasulik. On olemas ka halb stress (pikaajaline pinge), millega me lihtsalt lepime, võtame paratamatuna, surume pidevalt maha või oleme õppinud üldse mitte märkamagi. Väga tihti on see seotud epigeneetilise pärandiga, varajase lapsepõlvega, olukordadega elus, mille kohta arvame, et neid ei saa muuta. Need on asjad, mis on meid kujundanud, loonud teatud käitumismustrid, vahel ka hirmud või isegi foobiad.

Definitsioon www.eft.ee lehelt: "EFT ühendab endas psühhosomaatilise haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiameridiaanidest. See on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid."

META-EFT JA TERVENDAVAD HELID

Mina kasutan oma töös pigem META-EFTd, mis hõlmab ka mõningaid psühhoterapeutilisi tehnikaid. Kui EFTd saab igaüks ise kasutada kiireks rahunemiseks, siis iseenda terapeudiks päris ikkagi olla ei saa. On võimatu minna üheaegselt sügavale enda sisse vaatama ja samal ajal endaga arutleda. Selleks on vaja teist inimest, kes kogu protsessi juhib. On vaja veenduda, et negatiivsed blokeeringud 1. leitakse üles; 2. neutraliseeritakse; 3. asendatakse positiivse laenguga.

Protsessi veelgi tõhusamaks muutmiseks kasutan juhendatud visualiseerimist ja teadlikku hingamist. Erinevate tervendavate helisageduste abil harmoniseerin alateadvuse, tasakaalustan sümpaatilise ja parasümpaatilise närvisüsteemi ning loon aju ja südame (teadvuse ja alateadvuse) vahelise koherentsuse.

Kuidas saada teada, kas keha on tasakaalust väljas?

Eelkõige annavad sellest märku suurenenud väsimus, kroonilised valud või muul moel kehv enesetunne. Lausa värviliste diagrammidena näitab sisemist tasakaalu või tasakaalutust  südamerütmi varieeruvusel põhinev elektrooniline test. Näeme immuunsüsteemi tasakaalu, energiahulka ja jaotuvust, organite ja regulatoorsete süsteemide tasakaalu. LOE SIIT

Testi on soovitatav teha oma seisukorra hindamiseks enne teraapiaga alustamist ning edaspidi aegajalt kordusteste tehes veenduda teraapia tulemuslikkuses. Kuna me ise enda sisse ei näe, võib olla keeruline mõõta teraapiast saadavat kasu. Test teeb meile "puust ette ja punaseks", mis meie sisemuses toimub.

Kuidas haigused tekivad?

Pea iga haigus hakkab arenema tänu pidevatele psühhosomaatilistele pingetele. Tihtilugu inimene ise ei taju, kus tema probleemi juured on. Oleme harjunud kannatama, vastu pidama, üle elama, raskete olukordadega leppima. Usume, et aeg parandab kõik haavad. Tegelikult kvantfüüsikas aega kui sellist ei eksisteeri, kõik on siin ja praegu. Kui ikka meie mentaalkeha on saanud emotsionaalselt kannatada, siis ainult sellest ei piisa, et meie ratsionaalne meel hakkab asju unustama. Alateadvuses on tohutult palju rohkem infot kui meie aju suudab igapäevaselt läbi töötada. Just alateadvus annab aga närviimpulsse, kui ümbritsevas keskkonnas toimuv resoneerub üha uuesti ja uuesti kehamälus talletatuga, mis tekitab pingeid ja ärevust.

 

 

 

 

Kuidas toimib META-EFT?

Teatud meridiaanide algus- ja lõpp-punktis asuvate akupunktuuripunktide stimuleerimine koos psühhoteraapilise visualiseerimisega vabastab blokeerunud emotsioonid. META-EFT vabastab epigeneetilistest ja elu jooksul kogunenud emotsionaalsetest pingetest, mis on kujundanud teatud käitumismustrid ja hoiakud elus, samuti loonud alateadlikud alged krooniliste seisundite väljakujunemiseks. Epigeneetilised tähendab seda, et meiega tulevad kaasa esivanemate emotsionaalsed taagad ja endale võetud õppetunnid, mida oleme tulnud kogema. Juba alates eostamisest mõjutab meid ka keskkond, kus viibime: ema ja isa mõtted ja tunded, nende omavaheline suhtlus, aga ka teiste ümbritsevate inimeste tunded ja emotsioonid. Empaatilised inimesed on keskkondliku "müra" suhtes eriti tundlikud.

Me tunneme vaistlikult hirmu siia maailma saabudes ja see hirm jääb meisse püsima. Meie kehamällu jääb sügav kurbus ja leinatunne, kui me ei olnud armastusega siia ilma oodatud või ei saanud piisavalt emaarmastust. Päris-päris pisikesest peale ehitame endale vaistlikult kaitsemüüri, milleks on piiravad tuumuskumused,  „ellujäämisstrateegiad“ ja teatud käitumismustrid. Need hakkavad edaspidi mõjutama nii meie olemist kui meie kujunemist. Ühel hetkel me märkame, et ühiskonda sobitumise nimel anname hinnanguid nii endale kui teistele; tunneme häbitunnet, kui eristume massist ja süütunnet, kui meist on oodatud rohkemat kui oleme suutnud anda. Probleemide puhul loodame kellegi abile, sest oleme lakanud uskumast iseenda kõrgemasse väesse.

META-EFT on teraapiline protsess, mis tegeleb alateadliku vastupanu ja takistavate uskumustega, et võiksid taasavastada oma täieliku potentsiaali. META-EFT muudab neutraalseks emotsionaalsete löökide tõttu ajus hologrammina tardunud energia ja aitab neutraliseerida Sinu kehasse lukustunud hirmuenergia.

SEANSI KIRJELDUS

Seanss toimub istudes. Alustame lõdvestavast meditatsioonist, et saaksid parema ühenduse oma alateadvusega, kus asub keha mälu. Seejärel hakkame tegelema Sind hetkel kõige enam häiriva probleemiga. Protsessi käigus pöörad tähelepanu oma keha aistingutele seoses emotsioonidega, mida tervendame. Stimuleerime õrnalt teatud meridiaanide algus- ja lõpp-punkte, kasutades samal ajal mitmeid psühhoteraapilisi võtteid. Eesmärk on muuta negatiivne polaarsus positiivseks. Seansi lõpetuseks täidame Sinu keha võimsa positiivse laenguga, kasutades muu hulgas harmoniseerivaid helivõnkeid akupunktuuripunktidel.

KELLELE TEENUS SOBIB?

Ärevushäired ja kroonilised haigused

Minu juurde jõuavad sageli inimesed, kellel on ärevus- ja paanikahäired, sotsiaalne ärevushäire, kroonilised haigused, autoimmuunsed seisundid. Siit on abi saadud seletamatute valude, südamerütmihäirete, ärevushäirete, pideva stressi ja paljude muude füüsiliselt väljendunud probleemide korral.

Traumad ja emotsionaalsed mustrid

Kui Sul on elu jooksul juhtunud mõni trauma või tekitavad baasemotsioonid nagu nt hirm, viha, süütunne, üksindusetunne, kurbus või häbi, korduvaid käitumismustreid, siis on see teenus just Sulle! Sisemised tasakaalutused loovad soodsa pinnase krooniliste haiguste tekkeks, mistõttu ei tohiks emotsionaalseid blokeeringuid tähelepanuta jätta.

Haiguste juurpõhjuste väljaselgitamine

Teenus sobib ka juhul, kui Sinu elus on kõik justkui korras, kuid tervis veab alt. Kuna meie elu mõjutab epigeneetiliselt nii meie enda kasvukeskond juba alates looteeast, kui ka esivanemate eludes juhtunu, siis kõik probleemid ei pruugigi olla Sinu enda omad. Nad on aga energeetiliselt Sinu kehaväljas olemas ja uitnärvi kaudu võib aju saada signaale, mis kõigutavad meie sisemist tasakaalu. 

HIND

50 EUR / 1,5 h

 

AJA BRONEERIMINE

Palun kirjuta aadressile siseminetasakaal@gmail.com

Reet Henn

Tel 51 88 550

 

 

Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime.