SUGUVÕSA ENERGIATE KORRASTUS

Meditatsioon-rännakul puhastame ja tervendame enda sügavamad tasandid - SUGUVÕSA ENERGIAD. Seda selleks, et kogeda veel suuremat rahulolu, õnnetunnet ja armastusenergiate vaba voolamist ning kasutada ära suguvõsaliinidest tulevad potentsiaalid.
 
Juba ema kõhus kasvades võtame automaatselt kaasa sügavad suguvõsaenergiad. Kasvades peres, võtame üle igasuguseid piiravaid ja iganenud mõttemustreid, automaatprogramme ning uskumusi. Elades oma igapäevaelu, rakenduvad need ebavajalikud piiravad energiad meie käitumises tihti alateadlikult. Me ei pruugi isegi mõista, miks nii käitun. Kõigest sellest on võimalik teadlikult vabaneda ja liikuda veel puhtamasse piiramatusse loomisse ning nautitavasse ellu.
 
Suguvõsa liikmetel on olnud ka väga võimsaid toetavaid energiaid, mida saab endasse tagasi kutsuda, aktiveerida ja kasutusele võtta. See annabki meeletud võimsad elupotensiaalid nii sulle kui Sinu järglastele.
Praegusel ajastul sünnib ja on juba sündinud väga palju suguvõsa puhastajaid, kes võimsalt transformeerivad suguvõsa energiaid. Ehk on selline mõte ka Sul läbi käinud? Kusjuures see on tõde! Sina oledki see, kes Sa praegu seda teksti loed.
Elustame taas kogu suguvõsa piiramatu tingimusteta armastuse, et kogeda seda siin reaalsuses võimsalt ja vabalt!
 
Seanss on kõikide kõrgemaks hüveks.
Lamame mõnusalt põrandal mattidel. Kohapeal on matid ja pleedid olemas, aga soovi korral saad isiklikud kaasa võtta. Selga pane võimalusel mugavad riided.
 

HIND

Seansi tasakaalupanus on 15€ (sularahas kohapeal).
 

REGISTREERUMINE

Seansil osalemissoovist teatamiseks ja küsimuste korral, kirjuta palun meilile kuldenergiatuba@gmail.com või FB-i Kuldenergia tervendus.
Kui soovid tulla personaalsele vastuvõtule, siis oled väga oodatud, palun kirjuta mulle!
 
Kohtumiseni seansil! 

JUHENDAJAST

Olen tegelenud inimeste toetamisega üle 8 aasta. Läbinud olen erinevaid koolitusi ja praktikaid nagu nt Psühholoogia ABC, Reiki, Inglireiki, Universuse kursus, Kristallikursused, Osho kehapraktikad, IIKA kursuse meistritase, Methodraie kursus, Konstellatsioonide sissejuhatus jne.  Samuti olen tuletanud meelde enda sisemisi iidseid tarkusi ja teadmiseid läbi elude. Seda kõike, et ennast rohkem tundma õppida ning aidata teisi.

Olen olnud Tallinnas Rahulolu Keskuse, Kristallihaldjate, Kristallikooli ja Kuldenergia teraapiatoa üks loojatest. Teinud erinevaid toetavaid meditatsioone, töötubasid ja laagreid gruppidele ning abistanud eraseanssidega. Seanssidel kasutan toimivaid praktikaid, tingimusteta Puhta Allika valgussagedust, oma selgelttajusid, abilisi kristalle ja kristallvalguslampi. Alati kõik laheneb. Kõik algab meist endist - meie mõtetest, sõnadest ja tegudest.

Armastust!

Evelin Vahtra (hinge toetaja ja potensiaalide avaja)