NEUROAKUSTILINE LÕÕGASTUSSEANSS

Seanss vibroakustiliste heliharkidega on täielik restart närvisüsteemile.  Seansi kogemine on meeldiv ja uinutav. Sobib hästi inimesele, kes soovib taastada oma sisemist tasakaalu või toetada oma tervenemisprotsessi.

Neuroakustiline tähendab, et kasutatavad sagedused häälestavad närvisüsteemi, võttes maha ülemäärase stressi. Regulaarne neuroakustiliste seansside kogemine:

 - Muudab kehas negatiivsed blokeeringud, polaarsused ja sagedused;

 - Lülitab välja negatiivsed uskumussüsteemid ja käitumisharjumused;

 - Tasakaalustab vasakut ja paremat ajupoolkera;

 - Toetab parasümpaatilist närvisüsteemi, taastades keha ressursid;

- Toniseerib uitnärvi ventraalset haru; 

 - Toetab sisemist tasakaalu ja kontaktisolekut oma vaimse mina ja intuitsiooniga;

- Maandab stressi ja lõõgastab sügavalt.

Viibides keskkonnas, kus on palju stressi, pingeid ja muresid, läheb paratamatult meie bioenergeetiline sagedus alla, mis muudab haavatavaks meie närvisüsteemi ja teeb meid vastuvõtlikuks haigustele. Neuroakustilise seansi eesmärk on sageduse tõstmine ja tõhusam energiaringlus füüsilisel tasandil;  immuunsüsteemi toetamine, lümfiringluse parandamine ning autonoomse närvisüsteemi tasakaalustamine.

Heliharkide täpselt timmitud sagedused teevad tööd peenenergia tasandil, aidates kehal taastuda ja end tervendada. Kuna keha koosneb suures osas veest ja vesi juhib helilaineid, siis läbib vibratsioonide tervendus kogu keha, kõige sügavamate kihtideni välja. 

KULDLÕIKE SAGEDUSED

Kasutan seansil peamiselt Fibonacci sagedustega vibroakustilisi heliharke. Fibonacci sagedused on seotud kogu oleva struktuuri loomisega. Need mängivad elulist rolli kuldlõike loomises ehk loovad korrapära ja regulaarsust looduse imelistes mustrites. Kuldlõiget võid näha kõikjal enda ümber – lilledes, puulehtedes, seemnetes, puuviljades jne. Samasugune korrapära valitseb ka igas Sinu keharakus. Kui oleme pidevalt tasakaalust väljas, tekib oksüdatiivne stress, mis kahjustab rakke. Fibonacci sagedused aitavad raku funktsiooni taastada. Seeläbi taastub kogu organismi sisemine tasakaal ja paraneb immuunsüsteemi vastupanuvõime.

Pildi allikas: https://www.h-h-c.com/oxidative-stress-and-inflammation/

 

 

 

                                                            

SÜGAV LÕÕGASTUS JA VAIMSED TAIPAMISED

Lisaks heliharkidele kasutan oma seanssidel erinevaid muusikateraapia vahendeid, mis aitavad jõuda sügava sisemise lõõgastumiseni: gonge, Koshi kellasid, šamaanitrummi, ookeanitrummi, energiakellasid, Nepali ja Tiibeti helikausse jm. Kogedes vibratsioone nii oma kehal kui energiaväljas, võid jõuda eriliste taipamiste ja vaimsete kogemusteni. Esile võib tulla selgus, mida tegelikult oma elus soovid saavutada, mis on Sinu elu kõrgem eesmärk. Erinevad sagedused aitavad vabaneda vanadel mustritel, energeetilistel blokeeringutel ja tasakaalutustel.

Gongid

Päike

Päikese gong toob Sinus esile elujõu, julguse ja ettevõtlikkuse. Ta aitab vabaneda piiravatest uskumussüsteemidest ("ei saa" "pole võimalik", "mis teised arvavad", "olukord on väljapääsmatu" jne) ning suunab Sind keskenduma lahendustele ("alati on mingi väljapääs", "ma võin ennast usaldada", "ma võin luua midagi uut", "ma olen vaba".)

Gong Neptuun

Neptuun suurendab vaimset kasvu, kosmilist teadlikkust ja intuitsiooni. Ta aitab lahustada vanad mustrid ja taastada oma väe, avades Sinu anded ja loomingulisuse.

Gong Platooniline Aasta

See on Maaema Gaia gong, mis valitseb Maa loomise tsüklit ja esindab nii tarkust kui elukogemust. Maa annab meile kindla pinna ja tasakaalu ning toob nähtavale Sinu tõelise eluülesande. Ta aitab tervendada epigeneetilisi mustreid, mis on seotud sünni ja kasvukeskkonnaga. 

RIIETUS

Seansi ajal oled täielikult riides, massaažilaual või matil, teki all. Pane selga mugavad, pehmest materjalist riided. Väldi ebamugavaid detaile, paksude õmblustega riideid (nt teksad) ja mitmekihilist riietust ning ehteid. Parim valik on õhuke pika varrukaga särk, retuusid ja sokid.  

HIND

1 kord 60 eur / 1,5 tundi

  5 x pakkumine 345 eur, soovi korral HRV test tasuta hinna sees.

10 x pakkumine 545 eur, soovi korral HRV test tasuta hinna sees.

Loe HRV testi kohta lähemalt SIIT

BRONEERI AEG

Palun broneeri aeg aadressil siseminetasakaal@gmail.com

või helista tel 51 88 550.

 

Oled väga oodatud!

Reet

 

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: