VINYASA JOOGA

NB! TUND ON HETKEL PAUSIL!

 
Tule vinyasa stiilis joogatundi!
Vinyasa jooga on aktiivne joogastiil, mis pakub piisavat väljakutset nii kehale kui meelele, kus asenditesse liigutakse koos hingamisega. Tund sobib kõigile, nii alustajale kui kogenud jooga harrastajale, kuna asendeid võtab igaüks vastavalt oma võimekusele.
 
Joogatunni eesmärk ei ole kunagi pelgalt füüsiline liikumine ning sellest tulenev heaolu. Tunnis, matil olles, kohtud sa iseendaga...oma nõrkuste ja tugevustega ning võid märgata ja õppida paljut, mida argipäeva kaasa viia. Lõõgastus on garanteeritud, eriti siis, kui lubad endal 100% kohal olla ja nautida!
See on SINU aeg, tule ja naudi seda!
Küsimuste korral kirjuta julgelt!
 

RIIETUS

Tule tundi mugavates spordiriietes ning paljajalu (soojad sokid võta kaasa lõpulõdvestuseks) Võid kaasa võtta oma mati ja pleedi, aga kõik vajalik on ka kohapeal olemas.
 

HIND

Proovitreeningu hind on 4 eur
Ühekordne tunnitasu 8 eur
4 korra tasu 30 eur
 

REGISTREERUMINE

Soovitav on tundi registreeruda: funzenstuudio@gmail.com
 
Oled väga oodatud!
 
 

 

 

  

TREENERIST

Sel hoojal jagame neljapäevaõhtust stuudiot kahe õpetaja vahel nii, et ühel neljapäeval on juhendajaks Laura ning järgmisel neljapäeval Monika. Nii saavad tunnid vaheldumisi lähtuvalt juhendajast olema erinevad ja igavust tekkida ei saa.

Monika endast:

Füüsiline liikumine on minu jaoks alati tähtis olnud. Jooga avastasin umbes 15a tagasi, siis tegin hatha joogat ja natuke ka kundalini joogat. Hiljuti leidsin Pamela Marani, kelle käe all õppisin Vinyasa joogaõpetajaks. Hetkel tunnen, et just see joogastiil aitab mul elus edasi minna ning uusi eesmärke ja paremat elukvaliteeti saavutada. Jagan kõike, mida ise olen kogenud ja õppinud erinevatel koolitustel ja rännakutel metsas.

Rõõmuga õpin ja arenen koos sinuga tunnis :)

 

Laura endast:

Otsisin pikalt endale hobi, mis annaks mulle midagi muud kui lihtsalt füüsilise koormuse, vaid ka sellise sisemise rahutunde. Olin õnnelik kui leidsin jooga, mis on mõnus segu filosoofiast, füüsilisest pingutusest, hingamisest, meditatsioonist, toitumisest jne ehk siis põnev maailm, millega endas erinevaid külgi arendada ja ka teistele edastada. Endale meeldivad pigem aktiivsemad joogastiilid. Lisaks joogale meeldib loodust nautida, külastada erinevaid paiku üle maailma ja toredate inimestega aega veeta.