NEUROAKUSTILINE TERAAPIA

 

NAGU NÕELRAVI, AGA ILMA NÕELTETA!

Neuroakustika on närvisüsteemi tasakaalustamine helivibratsioonide abil, kus peamiseks töövahendiks on vibroakustilised helihargid. Teraapia vabastab keha pingetest ning paneb seiskunud energia liikuma meridiaanides ja energiakeskustes.

  • Tasakaal ja homöostaas kehas

  • Avab energiakanalid, vabastab blokeeringud ja leevendab valu

  • Lõõgastab lihaseid

  • Leevendab stressi ja ärevust

  • Tõstab sagedust kogu kehas, parandades oluliselt meeleolu

 

Mõjutades vibroakustiliste heliharkidega akupunktuuripunkte ja refleksoloogiapunkte, liigub vibratsioon läbi keha, jõudes tervendust vajavate organite, näärmete, luude ja kudedeni. Füüsiliselt on see tuntav mõnusa surinana ja paljud kogevad väga sügavat lõõgastust, tajuvad energia liikumist kehas, näevad värve või saavad vaimseid nägemusi.

Tervendav sagedus suunab keharakud häälestuma oma õigele tervislikule helitasemele, võimaldades neil toimida nii nagu peaks.

Neuroakustika tõstab uitnärvi (vagus nerve) toonust ja tasakaalustab autonoomset närvisüsteemi

Uitnärv on kõige pikem peaaju närv, mis mõjutab kõiki automaatseid reflekse kehas nagu hingamine, südamerütm, higistamine jne. Uitnärv mõjutab sisemist tasakaalu ja stressitaset ning on sidekanaliks aju ja suurema osa elundite vahel. Näiteks varustab ta närvierutustega muu hulgas kõrvalesta, kilpnääret, neelu, kõri, südant, bronhe, kopse, söögitoru, magu, maksa, neerusid, soolestikku, kõhunääret, põrna, kusepõit ja suguelundeid.

Traumade tervendamise eksperdi, dr Stephan Porgese, polüvagaalteooriast lähtuvalt saame uitnärvi toonust tõstes kompenseerida evolutsiooniliselt vanema närviharu kaudu vastuvõetavaid impulsse. See puudutab eriti empaatilisi inimesi, kes kipuvad endasse võtma ka teiste inimeste muresid. Samuti kanname me kõik oma DNAs edasi  esivanemate raske elu energiat, mis samuti meile ebavajalikke närviimpulsse võib anda. Seetõttu pole ime, et igapäevaelust tingitud stressi olukorras, millele lisandub epigeneetiline stress, võime tajuda erinevaid füüsilisi probleeme organsüsteemides. Teraapia tasakaalustab autonoomset närvisüsteemi. .

Lämmastikoksiidi tase kehas

Lämmastikoksiidi toodab keha normaalse vereringluse toetamiseks, et hapnik ja toitained jõuaksid efektiivselt rakkudesse. Loomulik lämmastikoksiidi tase hakkab aga kehas juba peale 30. eluaastat langema. Toidulisandite manustamise asemel on tunduvalt tõhusam toetada organismi neuroakustilise teraapia abil, et keha toodaks lämmastikoksiidi loomulikul viisil.

 

HIND

Esimene visiit 75 EUR / 1,5 tundi

Hind sisaldab nõustamist, HRV testi (vajadusel), neuroakustika demoseanssi ja lisainfot meilile.

Test on vabatahtlik ja kui ei soovi seda teha, siis on neuroakustika seanss selle võrra pikem.

Teraapiaseanss 60 EUR / 1 tund (soovituslik sagedus 1 kord nädalas)

NB! Mitteilmumisel ilma etteteatamata tuleb tasuda 50% seansi hinnast.

 

BRONEERI AEG

Palun broneeri aeg aadressil siseminetasakaal@gmail.com

või helista tel 51 88 550.

Oled väga oodatud!

 

Reet Henn

Loe minust ja kliendikogemustest lähemalt SIIT

HRV TEST

Selleks, et selgitada välja, millistes energiakeskustes on energiatase madal või millistes meridiaanides on energia rohkem kinni, on soovituslik teha esimesel kohtumisel pulsidiagnostikal põhinev südamerütmi varieeruvuse test. Selle teenuse kohta saad lähemalt lugeda SIIT 

 

MITU SEANSSI ON VAJA JA KUI SAGELI?

Tervenemise kulg on iga inimese puhul väga individuaalne ja seetõttu varieeruv. Keskmiselt soovitatakse 6-10 seanssi, süvenenud ja pikaajaliselt kestnud probleemide korral 10-20 seanssi.

Optimaalne on 1 seanss nädalas.

 

VASTUNÄIDUSTUSED

Otse kehal kogetavate vibratsioonide peamiseks vastunäidustuseks on pahaloomulised kasvajad, akuutsed põletikud, tõsised peatraumad, luumurrud ning proteesid, metallist vardad ja muud võõrkehad nagu südameaparaat. Samuti ei ole vibratsioonid kehal soovituslikud raseduse ajal. Palun anna võimalikest vastunäidustustest terapeudile teada. Sellisel juhul me keha ei puuduta, vaid häälestame ja tasakaalustame biovälja. 

 

RIIETUS

Seansi ajal oled täielikult riides, massaažilaual või matil, teki all. Pane selga mugavad, pehmest materjalist riided. Väldi ebamugavaid detaile, paksude õmblustega riideid (nt teksad) ja mitmekihilist riietust ning ehteid. Parim valik on õhuke pika varrukaga särk, retuusid ja sokid.  

 

  • EMOTSIONAALSED TASAKAALUTUSED

Meeleoluhäired, lühi- ja pikaajaline stress, psühhoemotsionaalsed probleemid nagu ärevus- ja paanikahäire, depressioon, unehäired, posttraumaatiline stressihäire, foobiad, hirmud, lein.

  • RESTART KEHALE

Sobib energiapuuduse, kroonilise väsimuse ja jõuetuse korral, samuti keha puhastuskuuri toetuseks.

  • KROONILISED SEISUNDID

Peavalud, migreen, vererõhu kõikumine, südamerütmihäired, liigese-ja lihasvalud, selja- ja kaelapinged, hormonaalsed häired jm kroonilised seisundid. 

  • KAALUPROBLEEMID

Neuroakustiline lõõgastus aitab väljutada toksiine ja ainevahetuse korralikult tööle panna.