Tootegrupid

Registreerudes kasutajaks üleval paremas nurgas oleva lingi kaudu, oled meie stuudios toimuvaga alati kursis. Saadame infot kord kuus.

 

FUN & ZEN STUUDIO

 

 

KEHA-MEELE PRAKTIKAD

Fun & Zen Stuudio õdusas saalis toimuvad jooga- ja pilatese tunnid jm keha-meele praktikad, mis aitavad püsida sisemiselt tasakaalus.

TERAAPIATEENUSED

Meie pikaajaliste kogemustega terapeudid pakuvad Sulle lahendusi, mis tõesti toimivad. Kuulame Sind täieliku kohaloluga ja pühendume Sinu tervise taastumisele sajaprotsendiliselt.

RUUMIRENT

Oled teretulnud meie stuudio romantilistesse ruumidesse oma erilist sündmust tähistama. Meil on pakkuda ka mitmesuguseid tujuküllaseid tegevusi õhtu sisustamiseks. Ruumid sobivad hästi  koolitusteks ja seminarideks.

 

 

R 19.11; 03.12; 17.12 kl 19.00 HELIRÄNNAK GONGIDE JA HELIKAUSSIDEGA, Kaia Karjatse

Sündmuse link Facebookis

N  11.11; 09.12 kl 17.30 KONSTELLATSIOONID JA SUHTLUSRING, Kalmer Kase ja Julia Koppel-Kase

Sündmuse link Facebookis

 

 

 

Uued tooted Vaata veel

Neuroakustiline seanss on ilus ja hooliv kingitus, mille saad oma lähedasele teha. Koos veedetud aeg, oma vaimse mina ja ühise energiaväljaga ühenduses olemine, sügav lõõgastus ja rahu tõstavad sageduse kõrgele. Peale seanssi võite tajuda märkimisväärset tuju tõusu. Teie omavaheline läbisaamine ja üksteisemõistmine paraneb märgatavalt. Juhendatud meditatsiooni, helivibratsioonide ja resonantsi koosmõju on võimas vaimne tasakaalustus, mis põimib hinged ühte ja toob siirad tunded südamesse.

 

OSTUJUHEND

  • Lisa teenus ostukorvi.
  • Maksma minnes kuvatakse pangaülekande teostamiseks vajalikud andmed. Meie e-poes ei saa tasuda pangalingiga. 
  • Kui soovid teenust kellelegi kinkida, lisa palun selle kohta vastav märge ja saadame e-postiga kinkekaardi prinditava faili.  Kui soovid kinkekaarti füüsilisel kujul oma postkasti, palume lisada summale 3 eurot. 
  • Tellimuse kinnitus tuleb automaatselt e-posti teel.

Rohkem ei pea Sa midagi tegema. Võtame Sinuga peagi täiendavalt kirja teel ühendust, et kokku leppida kinkekaardi saatmine ja/või seansi toimumise aeg.

Tootekood: KK003
75,00 €