NEUROAKUSTILINE AKUPUNKTUUR

 

NAGU NÕELRAVI, AGA ILMA NÕELTETA!

Neuroakustilise akupunktuuri abil vabastatakse keha pingetest ja blokeeringutest energiakanalites ja energiakeskustes.

Vibratsioonid mõjutavad keha energiakanaleid ehk kogu meie põhiolemust. Vastavalt sellele, milline organsüsteem toetust vajab, saame vibroakustiliste heliharkidega  tasakaalustada energiakanaleid ehk meridiaane, stimuleerides teatud kindlaid akupunktuuripunkte ja energiakeskuseid. 

Raskusega helihargid tekitavad kehale vibreerima pannes sügavalt tuntava mõnusa surina. Poolvääriskivide peenenergia mitmekordistab vibratsioonide toimet.

Kasutan oma töös kinesioloog Annette Reilly spetsiaalselt väljatöötatud protokolle:

  • EMOTSIONAALSED TASAKAALUTUSED

Meeleoluhäired, lühi- ja pikaajaline stress, psühhoemotsionaalsed probleemid nagu ärevus- ja paanikahäire, depressioon, unehäired, posttraumaatiline stressihäire, foobiad, hirmud, lein.

  • RESTART KEHALE

Sobib energiapuuduse, kroonilise väsimuse ja jõuetuse korral, samuti keha puhastuskuuri toetuseks.

  • KROONILISED SEISUNDID

Peavalud, migreen, vererõhu kõikumine, südamerütmihäired, liigese-ja lihasvalud, selja- ja kaelapinged, hormonaalsed häired jm kroonilised seisundid. 

  • KAALUPROBLEEMID

Neuroakustiline lõõgastus aitab väljutada toksiine ja ainevahetuse korralikult tööle panna.

  

LÄMMASTIKOKSIIDI TASE

Lämmastikoksiidi toodab keha normaalse vereringluse toetamiseks, et hapnik ja toitained jõuaksid efektiivselt rakkudesse. Loomulik lämmastikoksiidi tase hakkab aga kehas juba peale 30. eluaastat langema. Toidulisandite manustamise asemel on tunduvalt tõhusam toetada organismi neuroakustilise teraapia abil, et keha toodaks lämmastikoksiidi loomulikul viisil. 

Loe kliendikogemustest ja terapeudist lähemalt SIIT

 

HIND

  1 kord 60 eur / 1,5 tundi

  5 x pakkumine + HRV test 345 eur

10 x pakkumine + HRV test 545 eur

 

BRONEERI AEG

Palun broneeri aeg aadressil siseminetasakaal@gmail.com

või helista tel 51 88 550.

 

Oled väga oodatud!

Reet

HRV TEST

Selleks, et selgitada välja, millistes energiakeskustes on energiatase madal või millistes meridiaanides on energia rohkem kinni, oleks hea teha pulsidiagnostikal põhinev elektrooniline test. Selle teenuse kohta saad lähemalt lugeda SIIT 

VASTUNÄIDUSTUSED

Otse kehal kogetavate vibratsioonide peamiseks vastunäidustuseks on pahaloomulised kasvajad, akuutsed põletikud, tõsised peatraumad, luumurrud ning proteesid, metallist vardad ja muud võõrkehad nagu südameaparaat. Samuti ei ole vibratsioonid kehal soovituslikud raseduse ajal. Palun anna võimalikest vastunäidustustest terapeudile teada. Sellisel juhul me keha ei puuduta, vaid häälestame ja tasakaalustame biovälja. 

RIIETUS

Seansi ajal oled täielikult riides, massaažilaual või matil, teki all. Pane selga mugavad, pehmest materjalist riided. Väldi ebamugavaid detaile, paksude õmblustega riideid (nt teksad) ja mitmekihilist riietust ning ehteid. Parim valik on õhuke pika varrukaga särk, retuusid ja sokid.