SAALI RENT

 

Fun & Zen Stuudio hubane ja valgusküllane, mitmesugusteks sündmusteks vajaliku inventariga varustatud interjöör sobib ideaalselt erinevate koosviibimiste, koolituste, loengute, meditatiivsete sündmuste ja väiksemate pidude korraldamiseks. Olemas on piisav hulk laudu ja toole või soovi korral hoopis joogamatte pehmete kattemadratsitega; samuti muusikakeskus, wifi, dataprojektor ja valge ekraan.

Pakume tasuta joogivett, teed ja kohvi ning serveerimisnõude kasutamise võimalust.

Omalt poolt pakume valikut meelelahutuslikest tegevustest (Vt Tellimisel) Sinu erilise sündmuse veelgi meeldejäävaks muutmiseks.

 FUN SAAL 63 m2

Teatristiilis mahub istuma ca 40inimest

Peokülalisi mahub mugavasti ca 25 inimest

 HIND

 25 €/tund

100 €/päev

 

KOGU STUUDIO 100 m2

Kui soovite, et stuudios ei viibiks Teie sündmuse ajal kõrvalisi isikuid, soovitame rentida ürituseks kogu stuudio. Sellisel juhul saab laua katta Zen-tuppa ning saalis on siis rohkem ruumi.

HIND

35 €/tund

135 €/päev

 

 TINGIMUSED

- Parkimine tasuta, ühistransport hoone kõrval.

- Kohapeal on olemas kohvimasin, kiirkeetja, teekann, presskann, tassid, serveerimisnõud jmt. Võimalik tellida catering või võtta toit kaasa. Oma joogid on lubatud.

- Stuudio asub kergesti leitavas ja ligipääsetavas kohas, samas lähedal Nõmme metsaparkidele ja terviseradadele, mis võimaldab üritusi kombineerida tegevusega õues.

- Pakume valikut meelelahutuslikest tegevustest, vaata lähemalt menüü alajaotusest "Tellimisel"

- Rendime oma ruume vahemikus kl 09 - 23.

 

BRONEERIMINE

Broneerimiseks palume võtta ühendust:

Reet Henn   Tel 51 88 550   E-post: funzenstuudio@gmail.com