SISEMISE TASAKAALU TEST

Pulsidiagnostika põhimõttel test baseerub südamerütmi varieeruvuse mõõtmisel ning annab väga hea ülevaate energiavarude jaotumisest kehas, autonoomse närvisüsteemi tasakaalust ja  organsüsteemide tööst. Antud diagnostika kuulub integratiivse meditsiini valdkonda.

Haiguste kujunemise algpõhjuseks on sageli pikaajaline psühhoemotsionaalne stress, mis võib viia neerupealiste kurnatuseni. Neerupealiste ülekoormus jääb sageli diagnoosimata, sest see pole haigus. See on haiguseelne seisund, kus ohumärke haiguse tekkeks on kogunenud juba liigagi palju. Stress hoiab kortisooli kõrgena ja see paneb aluse erinevatele hormonaalsetele tasakaalustustele. Pall hakkab veerema, oma panuse annavad geneetilised ja keskkondlikud mõjurid, toksiinid, mida saame erinevaid teid pidi sõltuvalt oma elustiilist; kvaliteetsete toitainete vähesus, mikrobioomi tasakaalutused jm. See kõik nõrgestab immuunsüsteemi.

Stress muudab ka sooled lekkivaks, seedesüsteem ei suuda enam kõiki valke korralikult lagundada, toksilised jäägid pääsevad vereringesse ja võib tekkida toidutalumatus, mis on omakorda lisastressor immuunsüsteemile. Toidutalumatusega seotud kaebustest loe lähemalt SIIT

Meie organism on terviklik süsteem, kus iga protsess mõjutab kogu tervikut.

Pulsidiagnostika suurim väärtus seisneb selles, et me näeme:

  • Värvilise diagrammina stressi ulatust, sümpaatilise ja parasümpaatilise närvisüsteemi ning kesknärvisüsteemi toimimise efektiivsust
  • Kas tegemist on lühi- või pikaajalise stressiga
  • Tähtsamate hormoonide ja närvivahendusainete tasakaalutusi
  • Kui suured on energiavarud ja kuidas see kehas jaguneb, mis on eriti nõrk koht. Millistes meridiaanides on energia seiskunud ja kus on seda liiga vähe
  • Kas võib esineda neerupealiste kurnatus
  • Kui efektiivne on ainevahetussüsteem
  • Mil määral esineb organismis jääkainete tekitatavat toksilisust ja põletikulist seisundit
  • Kui suure löögi all on immuunsüsteem
  • Biorütmide tasakaalu
  • Kui vanana tunneb ennast Sinu keha

 

Testi ja nõustamise tulemusena:

- Saad oma tasakaalutustest teada juba enne füüsiliste sümptomite avaldumist;

- Oskad paremini lugeda oma keha sõnumeid ja õpid tegema muudatusi elustiilis;

-  Saad teada, kas Sinu organismi talitluslikud mehhanismid on efektiivsed ja energiavarud piisavad või vajad täiendavaid analüüse,  teraapiat või suunamist spetsialisti juurde.

Autonoomse närvisüsteemi  testimine on oluline, sest see kontrollib 90% kogu keha talitlusest.  Tarkvaraprogramm koostab ka vastavalt Sinu individuaalsele südamerütmile just Sinu individuaalseid keharütme tasakaalustava hingamisharjutuse. Regulaarne harjutamine tasakaalustab närvisüsteemi ja tõstab uitnärvi toonust.

SOOVITUS

Kontrolli selle testi abil oma tervist ja tehtud edusamme ca kord kuus. Nii saad teada, kuidas edeneb  tervenemine - kas Sulle määratud ravi, teraapia või toidulisandid toimivad efektiivselt. Kas elustiilimuudatused, trenn, toitumine, unetsükkel on tõhusad.  

Test on fantastiline abivahend, mis võimaldab vaadata iseenda sisse ja aitab sisemistest tasakaalutustest ennetavalt teada saada. Terviseriske õigeaegselt hinnates on võimalik ennetada kroonilisi seisundeid. 

NB!

Tegemist ei ole meditsiinidiagnostikaga! Saadud teave viitab sisemistele tasakaalutustele ja haiguseelsetele seisunditele.

 

 

Testiga kaasneb nõustamine, mille käigus analüüsime tulemusi ja vaatleme, mil määral mõjutab Sinu tulemusi vaimne, füüsiline ja emotsionaalne stress. Räägime muudatustest eluviisides, mis võiksid sisemist tasakaalu toetada.

NB! Enne testimisele tulekut:
1. Väldi kofeiini tarbimist vähemalt 2 tundi enne testi
2. Ära söö tund aega enne testi
3. Hoidu treeningust tunni jooksul enne testimist
4. Ära suitseta!
5. Aja broneerimisel tuleks arvestada, et kui võtta 2 tunni jooksul enne testimist rahustit või antidepressanti,
siis see võib oluliselt mõjutada testi tulemust.


Soovituslik on juua piisavalt puhast vett!

Korduvate testide abil saad kontrollida mistahes Sulle määratud ravi või
teraapia, toidulisandite või elustiilimuutuse efektiivsust.

HIND

Koos nõustamise ja lisainfoga meilile 60 EUR / 1 tund

ERIPAKKUMINE!
Neuroakustilise helihargiteraapia 6 korra pakett sisaldab tervelt 2 x tasuta testimist!
Loe lähemalt SIIT
 

BRONEERI AEG

Reet Henn   Tel 51 88 550  E-post: siseminetasakaal@gmail.com