INDIVIDUAALNE KVANTKONSTELLATSIOON

Individuaalne kvantkonstellatsioon.png (844 KB)

Kvantkonstellatsioonis saame vaadata, mis on probleemi juurpõhjus, mille järel keskendume lahendustele ja kvantloomisele. Integreerime Sinu hinge kogemused ja ühendame Sind lahti kõikidest moonutustest läbi erinevate tasandite ja peegelduste, et võiksid leida üles oma algolemuse ja unikaalse tee!

Individuaalne konstellatsioon viiakse läbi eraseansina, kus ei ole publikut nagu konstellatsiooni töötubades. Esindajate asemel kasutame figuure, "ankruid"ja metafoorkaarte. Meetod toimib peegelneuronite abil nagu grupis, nii ka üks-ühele töötades. 

Peamine, mis ei lase meil elus edasi liikuda ja luua sellist elu nagu soovime, on see, kui me mingites aspektides ei tegutse kooskõlas oma hingega. Me sünnime siia ilma juba eos baasmoonutustega, mille meie hing on kaasa võtnud eelmistest eludest ja saanud epigeneetiliselt eelnevatelt põlvkondadelt. Meid mõjutavad elujuhtumid, kuhu jätame maha oma hingeosasid, kaotades elujõudu. Ühel hetkel võime avastada, et me enam ei tea, kes me ise päriselt oleme. 

Konstellatsioon on meetod, mis aitab peatada alateadlikult sissetallatud käitumuslikud, uskumuslikud ja harjumuslikud rajad närvisüsteemis, mis võtavad meilt eluenergiat ega lase elada oma täies väes ja potentsiaalis. Sisemiste piltide muutumine aitab närvisüsteemil rahuneda, luua uued neuroniteühendused ja tasakaalustada keha biokeemilisi protsesse. See mõjutab otseselt nii meie enesetunnet kui tervist.

Eraseanss võimaldab rohkem aega ja ruumi tunnete lõpunitundmiseks, emotsionaalkeha tervendamiseks ja traumade integreerimiseks. Selleks kaasan muidki somaatilise psühholoogia tööriistu. 

Töötan läbi 4 tasandi, peegelduste, mees- ja naisaspekti, 5 elemendi ja kasutan Fibonacci loomissagedusi.:

1. Psüühe kogemused

Siia kuuluvad kõik praeguse kehastuse kogemused alates eostamisest. Vanemate uskumussüsteemide, eelarvamuste ja läbielamiste energeetika, mille juba looteeas endaga kaasa saame, täieneb läbi kogu lapsepõlve kui end teistega võrdleme ja kõigile enda ümber meeldida püüame, võttes vahel ka mitteeakohast vastutust. Keskkond, milles sirgume, emotsionaalsed traumad, kasvatuses mõjukate isikute hoiakud ja suhtumine määravad meie enesehinnangu ja eneseväärtustamise. See kas toetab ja jõustab meid või tõmbab ligi üha uusi negatiivseid mustreid, mis kurnab ja röövib elujõudu.

2. Suguvõsa tasand

Meie närvisüsteem on epigeneetika kaudu tuttav kõigega, mis toimub põlvkondadeüleselt eelkäijate närvisüsteemis. Läbitöötamata emotsioonid nagu hirm, viha, lein ja kurbus ei kao süsteemist iseenesest ja meie tänase elu olukorrad võivad nende energiatega resoneeruda. Alateadlikult võib meie hingeosa liikuda kellegi kohale süsteemis, kes on välja jäetud või kelle eest ta püüab osa raskusi enda kanda võtta. Samuti projitseeritakse meile lähedaste poolt rolle, mis ei kuulu tegelikult meile. Sümptom / seisund / takistus võib meid millegi eest kaitsta, täita kellegi kohta süsteemis või anda märku sellest, et eluenergia vool on takistatud. Elujõud saab suguvõsasüsteemis voolata, kui igal süsteemi liikmel on oma õige koht ja kui energia liigub minevikust tulevikku. 

3. Eelmised kehastused

Vastavalt oma isiklikele ja paljudele kliendikogemustele võin väita, et eelmiste kehastuste kogemused võivad anda närvisüsteemile sama tugevaid impulsse nagu praeguses elus toimuvgi. Hinge teekonna pikk minevik praeguse kehastuseni ja kauge tulevik võivad olla energeetiliselt sama võimsalt tuntavad nagu need toimuksid siin ja praegu. Väli võimaldab meil teha nähtavaks, millega meie hing on end energeetiliselt sidunud, mis tänase elukäigu kujunemisel ikka veel rolli mängib. Kui sealt energia vabastame, saame hulgaliselt elujõudu juurde, et liikuda oma unikaalsel teel praeguses elus.

4. Kvantloomise tasand

Kvantloomine on Sinu enda loomulik võime luua oma elu täpselt selliseks nagu soovid. Puhastades end erinevatest energeetilistest moonutustest ehk hirmudest, varjudest ja madalasageduslikest emotsioonidest, mis ei lase Sul näha, kes Sa päriselt oled, tõuseb Sinu sagedus ja energiatase. Selles etapis lood kerge vaevaga puhta ühenduse oma algolemusega ja jõuad äratundmiseni, mis on Sinu eluülesanne, mille nimel Maale kehastusid. Uus reaalsus on võimalik ja tundub meile kättesaamatu vaid siis, kui usume, et minevik kujundab tuleviku. Tõde on aga see, et meie hinge tõeline soov on areneda ja edasi liikuda.

Kvantkonstellatsioon aitab Sul jõuda kohta, kus Sa näed, et mitte miski ei saa Sind tegelikult peatada. Ainult meie ise olemegi need, kes enda tee peal ees seisavad. Sa ei ole Sinu trauma, Sinu sümptom ega haavatud osa. Oled kõrgem teadvus, kes vaatab oma inimmina tegutsemas ja saad teda kogu teadlikkusega suunata. Oled see, millele suunad oma fookuse.

Ära toida enam oma mineviku versiooni endast. Sina ise valid oma elu narratiivi! Liigume koos edasi!

 

HIND

125 eur / kuni 2,5 tundi

 

AJA BRONEERIMINE

Palun saada sõnum või helista telefonile 51 88 550 Reet Henn

Meili teel saab ühendust aadressil: siseminetasakaal@gmail.com

 

 

 

 

MINUST

Olen rahvusvaheliselt sertifitseeritud struktuurne konstellöör. Integratiivse meditsiini ja alternatiivsete teraapiate valdkonnas olen end täiendanud juba aastast 2012. Koolitusi, mis on toetanud minu teed, on nõnda palju, et kõiki ei mahu siia kirja panema. Toon välja minu jaoks kõige olulisemad ja kuna olen elukestva õppe usku, siis ei saa see nimekiri nii või naa mitte kunagi valmis :)

Olen läbinud või läbimas järgmiseid koolitusi:

- Struktuursete konstellatsioonide õpe (2022-2024), Vlad Syritsa, Olga Knjazeva (Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituut)

- Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituut, perekonstellatsiooni õpe (2021-2024), Kalmer Kase

- Oksana Borodjanskaja seminarid ja meistriklass

- Neuroteaduse ja konstellatsiooni seminarid, Sarah Peyton

Sümptomikonstellatsioonid teemadel: depressioon, ärevus, kompleksne PTSH, obsessiiv-kompulsiivne häire (OCD), ATH, gaslighting, sõltuvused, perfektsionism

- Eesti Konstellatsioonide Instituudi konstellatsioonide ja trauma integreerimise väljaõpe rahvusvaheliste lektoritega 10 moodulit (2022-2023). Lektorid: Tiiu Bolzmann, Stephan Hausner, Marianne Franke-Gricksch, Joan Corbalan, Susana Sciarresi, Kiira Järv, Laima Kochanskaite, Anne Huhn, Gregor Steinmaurer.

- Süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus, Eesti Pereteraapia Kool

- Somaatiline psühholoogia, Helena ja Maire Taska

- Karmakonstellatsioonid, Yael Eini, Iisrael;

- Perekonstellatsioonide teemakesksed töötoad, Mari Viik

- NLP, Pisiasjad, mis määravad I - V, Mari Viik

- Psühhiaatria ja konstellatsiooni kokkupuutekohad, Mari Viik

- Traumakonstellatsioonide moodul, Vlad Syritsa, Läti

- Töö traumaga, hinge liikumine, autopoeetiline konstellatsioon, Tiiu Bolzmann

- Teadliku tervendamise kursus, Thomas Hübl

- Metatervise diplomikoolitus, Metatervise Keskus

- EFT (emotsionaalse välja teraapia) ja META-EFT, Tron Enger

- Hingamisteraapia, Inspiraktiva

- National Institute for the Clinical Application of Behavioral Medicine (NICABM) psühholoogia  ja psühhoteraapiaalased täiendkoolitused:  „Treating Trauma“; „How to Work with the Traumatized Brain“ (neuroteadlane ja psühhiaatria lektor, Bessel van der Kolk); How to Help Clients Come Back from Trauma-Related Dysregulation, Ruth Buczynski, PhD, Stephen Porges, PhD, Bessel van der Kolk, MD, Pat Ogden, PhD and Ruth Lanius, MD, PhD

- Ancestral Healing diplomikursus, Centre of Excellence

- Ancestral Healing sissejuhatav kursus, Dr Daniel Foor

- Heal Your Inner Child diplomikursus, Dr Karen E. Wells

- Heal the Inner Child akrediteeritud kursus, Patrisha Palmer

- Transform the Shame in Your Spiritual DNA, The Shift Network

- Unlock Your Epigenetics, The Shift Network

- The Science of Epigenetics and Quantum Embodiment, Brian Sheen, PhD, Frank Diaz

- Energy Testing Techniques, Demian Haye

- Energetic Diagnostics, Damian Haye

Minu enesearengutee sai alguse toitumisnõustajaks õppides, kuid et elu on minu teele veeretanud küllalt suuri konarusi, siis neist üle astumiseks olen aina edasi liikunud, et leida tõhusaimatest tõhusamaid lahendusi. Juba palju aastaid olen olnud huvitatud psühho-neuro-endokriin-immunoloogiast ehk sellest, kuidas pidev stress ja emotsionaalsed traumad mõjutavad kogu meie süsteemi. Samuti huvitab mind suhteliselt uus teadus nimega epigeneetika, mis lühidalt tähendab seda, et keskkond tingib selle, millised geenid meis avalduvad ja et varasemate põlvkondade üleelamised mõjutavad meie tänast tervist.  Usun, et muutused meie heaolus võivad olla kiired ja hiljem püsima jääda ainult juhul, kui me suudame peatada nö sissetallatud käitumuslikud, uskumuslikud ja harjumuslikud rajad närvisüsteemis ja ajus uusi juhteteid juurde tekitada. Seetõttu on minu käekiri ressursi- ja lahenduskeskne. Töö alateadvusega on põnev ja lahendused äärmiselt tõhusad, kui neisse uskuda ja päriselt rakendada. Selles osas on minu peamised arvamuskujundajad läbi aastate olnud põnevate uurimustööde autor Joe Dispenza ja rakubioloog Bruce Lipton.

Lisaks kogu eeltoodule olen süvitsi õppinud heliteraapiavahendite kasutamist sageduste muutmiseks, sest meil kõigil on kehas oma unikaalne võnkesagedus ja keha saab enda tasakaalustamisega ise väga hästi hakkama, kui ta vibreerib oma õigel sagedusel. Ka psühhiaater Mari Viik on öelnud: "Ülemäärane stress tekib siis, kui me oma võnkest väljas oleme". Seega on minu eriliseks salanipiks vibroakustiliste heliharkide kasutamine emotsionaalkeha tervendamisel ja ka info lugemisel energiaväljast.

Loe minu kohta lähemalt SIIT 

Armastuse ja hoolivusega,

Reet 

Minu profiil.png (288 KB)