INDIVIDUAALSED KONSTELLATSIOONID

Individuaalne konstellatsioon viiakse läbi eraseansina, kus ei ole publikut nagu konsellatsiooni töötubades. Esindajate asemel kasutame Väljal figuure, "ankruid" ja metafoorkaarte.

Eraseanss võimaldab rohkem aega ja ruumi tunnete lõpuni tundmiseks, emotsionaalkeha tervendamiseks ja traumade integreerimiseks. Selleks kombineerin järgmisi meetodeid: individuaalne konstellatsioon, neuroakustika, somatopsühholoogia ja emotsioonide vabastamine.

MIKS ON VAJA EMOTSIONAALKEHA TERVENDADA?

Meie emotsionaalne keha on sild füüsilise ja vaimse vahel. Emotsioonid on energia, mis esindab meie tundeid ja suhet nii välis- kui sisemaailmaga. Rahuldamata vajadused nagu turvatunde, tähelepanu, läheduse ja tunnustuse puudus muudavad meid emotsionaalselt haavatavaks ja see mõjutab nii suhteid lähedastega, töökaaslastega kui ka rahalist seisu. Kui meil pole piisavat väljundit eneseteostusele ja puudub aimdus, mis on meie tõelised anded, ei ole meie keha, hing ja vaim kooskõlas. See tekitab pikaajalist stressi füüsilisel tasandil, mis mõjutab närvisüsteemi, hormonaalset talitlust, immuunsüsteemi, seedesüsteemi, südame- ja veresoonkonna tervist ning organite talitlust. Ajapikku võivad tekkida psühhosomaatilised häired, mis annavad endast märku erinevate krooniliste hädadena.

Meie autonoomne närvisüsteem peaks vastavalt olukorrale opereerima mitme erineva seisundi vahel: turvaline ja sotsiaalne; võitle/põgene või tardu. Kui meie elus on emotsionaalset ülekoormust või on ette tulnud traumaatilisi olukordi, nt oleme kogenud sünni-, arengu- või kiindumustraumat; kui meie baasvajadused on jäänud rahuldamata; meisse on kodeeritud eelkäijate traumade jääkenergia või oleme lihtsalt stressis ja läbipõlenud, leinas vms, siis meie närvisüsteem võib jääda kinni pidevasse võitle-põgene või tardumuse seisundisse. See on alateadlik mehhanism ja keeruline on ise midagi muuta, sest keha jaoks on ühel hetkel kõike lihtsalt liiga palju. Keha läheb kaitseseisundisse ja see kulutab meie organsüsteeme ning vähendab võimet olla terve ja tasakaalus.

Emotsionaalkeha  tasakaalustamine on oluline tervise alustala, et vältida krooniliste seisundite väljakujunemist või aidata oma kehal neist terveneda.

- Tegeleme keha ja vaimu vabastamisega varajastest traumadest, sisemistest pingetest, blokeerunud energiast,  negatiivsetest uskumussüsteemidest, alateadlikest programmidest;

- Tasakaalustame autonoomset närvisüsteemi;

- Lisame juurde ressursse ja postiivseid kodeeringuid.

Eesmärk on aidata taastada psüühe kontakti kehaga ja käivitada kehas protsessid, mis viivad   isetervenemisele. Hoian turvalist ruumi ja kasutan teraapilisi tööriistu, et luua Sinu keha, meele ja vaimu jaoks parimad tingimused ning aidata taastada Sinu elujõud.

Individuaalne konstellatsioon koos emotsionaalkeha tervendusega aitab:

-Süsteemseid energiaid tasakaalustada, et blokeeringud saaksid vabaneda ja elujõud voolata:

- End maandada, viia keha taastumisrežiimile ja stressiga paremini toime tulla;

- Tõsta immuunsust;

- Parandada unekvaliteeti ja seedimist;

- Leevendada ärevus- ja paanikahäireid, depressiooni, psühhosomaatilisi valusid ja krooniliseks muutunud hädasid;

- Vähendada neurotoksiliste ühendite hulka organismis;

- Oluliselt vähendada impulsiivset ja reaktiivset käitumist;

- Vabaneda süsteemsetest alateadlikest mustritest, mis võtavad energiat (nt süü- ja häbitunne, hirm);

- Saada energiat ning õppida seda hoidma;

- Taastada Sinu keha unikaalse, tervisliku võnke;

- Käivitada organismi isetervenemisvõime rakutasandil;

- Saada ühendus oma pärisolemuse ja identiteediga ning avada oma loominguline potentsiaal.

 

HIND

Hetkel kehtib soodushind 88 eur

Seanss kestab ca 2 tundi. 

AASTALÕPU KAMPAANIA

Individuaalne konstellatsioon + sisemise tasakaalu test kokku

100 eur / ca 2,5 h (tavahind 148 eur)

 

AJA BRONEERIMINE

Palun saata sõnum või helistada telefonile 51 88 550 Reet Henn

Meili teel saab ühendust aadressil: siseminetasakaal@gmail.com

 

 

 

 

MINUST

Olen end integratiivse meditsiini ja alternatiivsete teraapiate valdkonnas täiendanud juba aastast 2012. Koolitusi, mis on toetanud minu teed, on nõnda palju, et kõiki ei mahu siia kirja panema. Toon välja minu jaoks kõige olulisemad ja kuna olen elukestva õppe usku, siis ei saa see nimekiri nii või naa mitte kunagi valmis :)

Olen läbinud või läbimas järgmiseid koolitusi:

- Struktuursete konstellatsioonide õpe (2022-2024), Vlad Syritsa, Olga Knjazeva

- Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituut, perekonstellatsiooni õpe (2021-2024), Kalmer Kase

- Eesti Konstellatsioonide Instituudi konstellatsioonide ja trauma integreerimise väljaõpe rahvusvaheliste lektoritega 10 moodulit (2022-2023). Lektorid: Tiiu Bolzmann, Stephan Hausner, Marianne Franke-Gricksch, Joan Corbalan, Susana Sciarresi, Kiira Järv, Laima Kochanskaite, Anne Huhn, Gregor Steinmaurer.

- Süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus, Eesti Pereteraapia Kool

- Somaatiline psühholoogia, Helena ja Maire Taska

- Karmakonstellatsioonid, Yael Eini, Iisrael;

- Perekonstellatsioonide teemakesksed töötoad, Mari Viik

- NLP, Pisiasjad, mis määravad I - V, Mari Viik

- Psühhiaatria ja konstellatsiooni kokkupuutekohad, Mari Viik

- Traumakonstellatsioonide moodul, Vlad Syritsa, Läti

- Töö traumaga, hinge liikumine, autopoeetiline konstellatsioon, Tiiu Bolzmann

- Teadliku tervendamise kursus, Thomas Hübl

- Metatervise diplomikoolitus, Metatervise Keskus

- EFT (emotsionaalse välja teraapia) ja META-EFT, Tron Enger

- Hingamisteraapia, Inspiraktiva

- National Institute for the Clinical Application of Behavioral Medicine (NICABM) psühholoogia  ja psühhoteraapiaalased täiendkoolitused:  „Treating Trauma“; „How to Work with the Traumatized Brain“ (neuroteadlane ja psühhiaatria lektor, Bessel van der Kolk); How to Help Clients Come Back from Trauma-Related Dysregulation, Ruth Buczynski, PhD, Stephen Porges, PhD, Bessel van der Kolk, MD, Pat Ogden, PhD and Ruth Lanius, MD, PhD

- Ancestral Healing diplomikursus, Centre of Excellence

- Ancestral Healing sissejuhatav kursus, Dr Daniel Foor

- Heal Your Inner Child diplomikursus, Dr Karen E. Wells

- Heal the Inner Child akrediteeritud kursus, Patrisha Palmer

- Transform the Shame in Your Spiritual DNA, The Shift Network

- Unlock Your Epigenetics, The Shift Network

- The Science of Epigenetics and Quantum Embodiment, Brian Sheen, PhD, Frank Diaz

- Energy Testing Techniques, Demian Haye

- Energetic Diagnostics, Damian Haye

Minu enesearengutee sai alguse toitumisnõustajaks õppides, kuid et elu on minu teele veeretanud küllalt suuri konarusi, siis neist üle astumiseks olen aina edasi liikunud, et leida tõhusaimatest tõhusamaid lahendusi. Juba palju aastaid olen olnud huvitatud psühho-neuro-endokriin-immunoloogiast ehk sellest, kuidas pidev stress ja emotsionaalsed traumad mõjutavad kogu meie süsteemi. Samuti huvitab mind suhteliselt uus teadus nimega epigeneetika, mis lühidalt tähendab seda, et keskkond tingib selle, millised geenid meis avalduvad ja et varasemate põlvkondade üleelamised mõjutavad meie tänast tervist.  Usun, et muutused meie heaolus võivad olla kiired ja hiljem püsima jääda ainult juhul, kui me suudame peatada nö sissetallatud käitumuslikud, uskumuslikud ja harjumuslikud rajad närvisüsteemis ja ajus uusi juhteteid juurde tekitada. Seetõttu on minu käekiri ressursi- ja lahenduskeskne. Töö alateadvusega on põnev ja lahendused äärmiselt tõhusad, kui neisse uskuda ja päriselt rakendada.

Lisaks kogu eeltoodule olen süvitsi õppinud heliteraapiavahendite kasutamist sageduste muutmiseks, sest meil kõigil on kehas oma unikaalne võnkesagedus ja keha saab enda tasakaalustamisega ise väga hästi hakkama, kui ta vibreerib oma õigel sagedusel. Ka psühhiaater Mari Viik on öelnud: "Ülemäärane stress tekib siis, kui me oma võnkest väljas oleme". Seega on minu eriliseks salanipiks vibroakustiliste heliharkide kasutamine emotsionaalkeha tervendamisel ja ka info lugemisel energiaväljast.

Armastuse ja hoolivusega,

Reet Henn