INDIVIDUAALSED KONSTELLATSIOONID

Tervise ja Eluenergia konstellatsioonid.png (593 KB)

Olen tervendaja, inimeste ja ruumide harmoniseerija ja häälestaja, emotsioonide tasakaalustaja, uute ideede sünnitoetaja. Meditatsioonis on mulle kõrgemalt poolt antud tervendaja nimi Zekina. Minu kätte on läbi aastate kogunenud rohkelt tööriistu, mis aitavad Sul leida oma väe ja isetervenemise jõu. Üks neist on individuaalne konstellatsioon. 

Individuaalne konstellatsioon viiakse läbi eraseansina, kus ei ole publikut nagu konstellatsiooni töötubades. Esindajate asemel kasutame figuure, "ankruid", maatrikseid ja metafoorkaarte. Meetod toimib peegelneuronite abil nagu grupis, nii ka üks-ühele töötades. Saame vaadata, mis on probleemi juurpõhjus ja liikuda edasi lahenduse suunas. 

Meil on enda suhtes palju uskumussüsteeme ja eelarvamusi, mis hakkavad kujunema juba lapsepõlvest, kui end teistega võrdleme ja kõigile enda ümber meeldida püüame. Keskkond, milles sirgume, määrab meie enesehinnangu ja eneseväärtustamise. See kas toetab ja tõstab meid või tambib mutta ja teeb haigeks.

Psühhoemotsionaalset tervist mõjutab ümbritsev keskkond juba alates eostamisest. Meie närvisüsteem on epigeneetika kaudu tuttav kõigega, mis toimub põlvkondadeüleselt eelkäijate närvisüsteemis. Lisaks võtame üle meie keskkonnas ja kasvatuses mõjukate isikute hoiakuid ning loome selle info baasil oma väärtushinnangud. Lapsena oleme täiskasvanute suhtes usaldavad ega selekteeri, mis on toetav, mis mitte. Kui haiget saame, loome endale kaitsed ja käitumisstrateegiad, et toime tulla ja närvisüsteem kohaneb sellega. Edaspidises elus resoneerume pidevalt sellega, mis on meile juba tuttav ja tõmbame sarnaste mustritega inimesi ligi. 

Alateadlikult võime endasse võtta võõraid muresid ja kontekste. Loome pidevalt sisemisi konstellatsioone ehk pilte, mis toodavad erinevat emotsionaalset energiat ja see omakorda mõjutab meie kehakeemiat. Näiteks kui kehal on hea olla, toodab ta heaoluhormoone, kui halb, siis neurotoksiine. Kui negatiivset on pidevalt rohkem, läheb keha tasakaalust välja ja tekivad tervisehädad.

Konstellatsioonis saame vaadata nii väiksemaid kui suuremaid probleeme, mis Sind tasakaalust välja viivad, näiteks:

 • Kaaluteemad (ala- ja ülekaal, rahulolematus oma kehaga);
 • Enesehinnanguga seotud teemad;
 • Enneaegne vananemine;
 • Pidev psühhoemotsionaalne pinge, ärevus;
 • Enese mitteväärtustamine, teistele elamine;
 • Foobiad, hirmud;
 • Terviseärevus;
 • Toidutalumatused;
 • Hormonaalsed tasakaalutused;
 • Energiapuudus, läbipõlemine
 • Stressist tulenevad kroonilised tervisemured (unehäired, peavalud, vererõhu kõikumine, südamerütmihäired, selja- ja kaelapinged, seletamatud valud)
 • Autoimmuunsed konditsioonid

 

Saame peatada alateadlikult sissetallatud käitumuslikud, uskumuslikud ja harjumuslikud rajad närvisüsteemis. Sisemiste piltide muutmine aitab närvisüsteemil rahuneda, luua uued neuroniteühendused ja tasakaalustada keha biokeemilisi protsesse. See mõjutab otseselt nii meie tervist kui välimust.

Kasutan erinevaid konstellatsiooni töömeetodeid: pere- ja struktuurne konstellatsioon, vajadusel eelmiste elude konstellatsioon. Eraseanss võimaldab rohkem aega ja ruumi tunnete lõpunitundmiseks, emotsionaalkeha tervendamiseks ja traumade integreerimiseks. Selleks kaasan muidki somaatilise psühholoogia tööriistu. 

Kõik sõltub tegelikult vaid meist endist! Seetõttu on minu käekiri ressursi- ja lahenduskeskne. 

Minu juurde võib tulla ka kuni 18a laste probleemidega, sest lapsed on kasvamise perioodil oma vanemate infoväljas. 

HIND

110 eur / 2 tundi

 

AJA BRONEERIMINE

Palun saada sõnum või helista telefonile 51 88 550 Reet Henn

Meili teel saab ühendust aadressil: siseminetasakaal@gmail.com

 

 

 

 

MINUST

Olen rahvusvaheliselt sertifitseeritud struktuurne konstellöör. Integratiivse meditsiini ja alternatiivsete teraapiate valdkonnas olen end täiendanud juba aastast 2012. Koolitusi, mis on toetanud minu teed, on nõnda palju, et kõiki ei mahu siia kirja panema. Toon välja minu jaoks kõige olulisemad ja kuna olen elukestva õppe usku, siis ei saa see nimekiri nii või naa mitte kunagi valmis :)

Olen läbinud või läbimas järgmiseid koolitusi:

- Struktuursete konstellatsioonide õpe (2022-2024), Vlad Syritsa, Olga Knjazeva (Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituut)

- Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituut, perekonstellatsiooni õpe (2021-2024), Kalmer Kase

- Neuroteaduse ja konstellatsiooni seminarid, Sarah Peyton

Sümptomikonstellatsioonid teemadel: depressioon, ärevus, kompleksne PTSH, obsessiiv-kompulsiivne häire (OCD), ATH, gaslighting, sõltuvused, perfektsionism

- Eesti Konstellatsioonide Instituudi konstellatsioonide ja trauma integreerimise väljaõpe rahvusvaheliste lektoritega 10 moodulit (2022-2023). Lektorid: Tiiu Bolzmann, Stephan Hausner, Marianne Franke-Gricksch, Joan Corbalan, Susana Sciarresi, Kiira Järv, Laima Kochanskaite, Anne Huhn, Gregor Steinmaurer.

- Süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus, Eesti Pereteraapia Kool

- Somaatiline psühholoogia, Helena ja Maire Taska

- Karmakonstellatsioonid, Yael Eini, Iisrael;

- Perekonstellatsioonide teemakesksed töötoad, Mari Viik

- NLP, Pisiasjad, mis määravad I - V, Mari Viik

- Psühhiaatria ja konstellatsiooni kokkupuutekohad, Mari Viik

- Traumakonstellatsioonide moodul, Vlad Syritsa, Läti

- Töö traumaga, hinge liikumine, autopoeetiline konstellatsioon, Tiiu Bolzmann

- Teadliku tervendamise kursus, Thomas Hübl

- Metatervise diplomikoolitus, Metatervise Keskus

- EFT (emotsionaalse välja teraapia) ja META-EFT, Tron Enger

- Hingamisteraapia, Inspiraktiva

- National Institute for the Clinical Application of Behavioral Medicine (NICABM) psühholoogia  ja psühhoteraapiaalased täiendkoolitused:  „Treating Trauma“; „How to Work with the Traumatized Brain“ (neuroteadlane ja psühhiaatria lektor, Bessel van der Kolk); How to Help Clients Come Back from Trauma-Related Dysregulation, Ruth Buczynski, PhD, Stephen Porges, PhD, Bessel van der Kolk, MD, Pat Ogden, PhD and Ruth Lanius, MD, PhD

- Ancestral Healing diplomikursus, Centre of Excellence

- Ancestral Healing sissejuhatav kursus, Dr Daniel Foor

- Heal Your Inner Child diplomikursus, Dr Karen E. Wells

- Heal the Inner Child akrediteeritud kursus, Patrisha Palmer

- Transform the Shame in Your Spiritual DNA, The Shift Network

- Unlock Your Epigenetics, The Shift Network

- The Science of Epigenetics and Quantum Embodiment, Brian Sheen, PhD, Frank Diaz

- Energy Testing Techniques, Demian Haye

- Energetic Diagnostics, Damian Haye

Minu enesearengutee sai alguse toitumisnõustajaks õppides, kuid et elu on minu teele veeretanud küllalt suuri konarusi, siis neist üle astumiseks olen aina edasi liikunud, et leida tõhusaimatest tõhusamaid lahendusi. Juba palju aastaid olen olnud huvitatud psühho-neuro-endokriin-immunoloogiast ehk sellest, kuidas pidev stress ja emotsionaalsed traumad mõjutavad kogu meie süsteemi. Samuti huvitab mind suhteliselt uus teadus nimega epigeneetika, mis lühidalt tähendab seda, et keskkond tingib selle, millised geenid meis avalduvad ja et varasemate põlvkondade üleelamised mõjutavad meie tänast tervist.  Usun, et muutused meie heaolus võivad olla kiired ja hiljem püsima jääda ainult juhul, kui me suudame peatada nö sissetallatud käitumuslikud, uskumuslikud ja harjumuslikud rajad närvisüsteemis ja ajus uusi juhteteid juurde tekitada. Seetõttu on minu käekiri ressursi- ja lahenduskeskne. Töö alateadvusega on põnev ja lahendused äärmiselt tõhusad, kui neisse uskuda ja päriselt rakendada. Selles osas on minu peamised arvamuskujundajad läbi aastate olnud põnevate uurimustööde autor Joe Dispenza ja rakubioloog Bruce Lipton.

Lisaks kogu eeltoodule olen süvitsi õppinud heliteraapiavahendite kasutamist sageduste muutmiseks, sest meil kõigil on kehas oma unikaalne võnkesagedus ja keha saab enda tasakaalustamisega ise väga hästi hakkama, kui ta vibreerib oma õigel sagedusel. Ka psühhiaater Mari Viik on öelnud: "Ülemäärane stress tekib siis, kui me oma võnkest väljas oleme". Seega on minu eriliseks salanipiks vibroakustiliste heliharkide kasutamine emotsionaalkeha tervendamisel ja ka info lugemisel energiaväljast.

Loe minu kohta lähemalt SIIT 

Armastuse ja hoolivusega,

Reet 

Minu profiil.png (288 KB)