NEUROAKUSTILINE HÄÄLESTUS

 

TÄIELIK RESTART SINU KEHALE!

Autonoomse närvisüsteemi tasakaalustamisel ja uitnärvi toonuse tõstmisel on peamiseks töövahendiks vibroakustilised helihargid. Teraapia vabastab keha pingetest ning paneb seiskunud energia liikuma, toetades keha isetervenemise võimet.

Vibroakustilised helihargid tekitavad kehas õrnad helilained, mis aitavad kehal oma unikaalse rütmi taastada. Selle tulemusel:

 • Tekib tasakaal ja homöostaas kehas

 • Avanevad energiakanalid, vabanevad blokeeringud ja leeveneb valu

 • Lõõgastuvad lihased

 • Leeveneb stress ja ärevus

 • Tõuseb sagedus kogu kehas, parandades oluliselt meeleolu

   

Mõjutades vibroakustiliste heliharkidega akupunktuuripunkte, refleksoloogiapunkte, aurikulaarseid punkte ja energiakeskuseid, liigub vibratsioon läbi keha, jõudes tervendust vajavate organite, näärmete, luude ja kudedeni. Tervendav sagedus suunab rakud häälestuma oma unikaalsele vibratsioonile, mis käivitab kehas isetervenemise.

Töövahenditena kasutan tavapärase peenikese otsaga heliharkide asemel 1,5 kuni 2,5 sentimeetrise läbimõõduga kvartsist ja ametüstist otsikuid, mis lisab nüansse sagedustele ja muudab kokkupuute kehaga meeldivamaks. Väga meeldivaid aistnguid annab ka helihark, mille otsik meenutab väikest dušisegistit.

Neuroakustiline häälestamine tõstab uitnärvi (vagus nerve) toonust ja tasakaalustab autonoomset närvisüsteemi

Uitnärv on kõige pikem peaaju närv, mis mõjutab kõiki automaatseid reflekse kehas nagu hingamine, südamerütm, higistamine jne. Uitnärv mõjutab sisemist tasakaalu ja stressitaset ning on sidekanaliks aju ja suurema osa elundite vahel. Näiteks varustab ta närvierutustega muu hulgas kõrvalesta, kilpnääret, neelu, kõri, südant, bronhe, kopse, söögitoru, magu, maksa, neerusid, soolestikku, kõhunääret, põrna, kusepõit ja suguelundeid.

Uitnärvi toonust tõstes saame aidata inimese välja seisundist, kus keha reageerib pidevalt keskkonnast,  epigeneetilisest pärandist või keha enda keskkonnast saadud impulssidele, mis tekitavad pingeid ja ärevust. See puudutab eriti empaatilisi inimesi, kes kipuvad endasse võtma ka teiste inimeste muresid. Samuti kanname me kõik oma DNAs edasi  esivanemate raske elu energiat, mis samuti meile ebavajalikke närviimpulsse võib anda. Kui sellele kõigele lisandub igapäevaelust tingitud stress, siis võimegi tajuda erinevaid füüsilisi probleeme organsüsteemides.

Neuroakustiline häälestamine tõstab lämmastikoksiidi taset kehas

Lämmastikoksiidi toodab keha normaalse vereringluse toetamiseks, et hapnik ja toitained jõuaksid efektiivselt rakkudesse. Loomulik lämmastikoksiidi tase hakkab aga kehas juba peale 30. eluaastat langema. Toidulisandite manustamise asemel on tunduvalt tõhusam toetada organismi neuroakustilise teraapia abil, et keha toodaks lämmastikoksiidi loomulikul viisil.

Muude heliteraapiavahendite kasutamine

 

Seansi ajal saad nautida ka teisi heliteraapiavahendeid nagu nt gongid, trummid, helikausid, kristallist püha geomeetria jpm. Eesmärk on biovälja puhastamine ja häälestamine ning harmoonia tekitamine kehas.

Tulemus

 

Taastame Sinu unikaalse keharütmi,  et saaks käivituda isetervenemise võime.

 

HIND

70 EUR / 75 min

Soovituslik sagedus 1 kord nädalas.

Mitteilmumisel ilma etteteatamata tuleb tasuda 50% seansi hinnast.

 

BRONEERI AEG

Palun broneeri aeg aadressil siseminetasakaal@gmail.com

või helista tel 51 88 550.

Oled väga oodatud!

 

 

NÄRVISÜSTEEMI TASAKAALU TEST

Selleks, et selgitada välja, milline on autonoomse närvisüsteemi tasakaal, millistes energiakeskustes on energiatase madal või millistes meridiaanides on energia rohkem kinni, on soovituslik teha esimesel kohtumisel südamerütmi varieeruvusel põhinev test. Selle teenuse kohta saad lähemalt lugeda SIIT 

MITU SEANSSI ON VAJA JA KUI SAGELI?

Tervenemise kulg on iga inimese puhul väga individuaalne ja seetõttu varieeruv. Keskmiselt soovitatakse 6-10 seanssi, süvenenud ja pikaajaliselt kestnud probleemide korral 10-20 seanssi.

Optimaalne on 1 seanss nädalas.

VASTUNÄIDUSTUSED

Otse kehal kogetavate vibratsioonide peamiseks vastunäidustuseks on pahaloomulised kasvajad, akuutsed põletikud, tõsised peatraumad, luumurrud ning proteesid, metallist vardad ja muud võõrkehad nagu südameaparaat. Samuti ei ole vibratsioonid kehal soovituslikud raseduse ajal. Palun anna võimalikest vastunäidustustest terapeudile teada. Sellisel juhul me keha ei puuduta, vaid häälestame ja tasakaalustame biovälja. 

RIIETUS

Seansi ajal oled täielikult riides, massaažilaual või matil, teki all. Pane selga mugavad, pehmest materjalist riided. Väldi ebamugavaid detaile, paksude õmblustega riideid (nt teksad) ja mitmekihilist riietust ning ehteid. Parim valik on õhuke pika varrukaga särk, retuusid ja sokid.  

 

 • EMOTSIONAALSED TASAKAALUTUSED

Meeleoluhäired, lühi- ja pikaajaline stress, psühhoemotsionaalsed probleemid nagu ärevus- ja paanikahäire, depressioon, unehäired, posttraumaatiline stressihäire, foobiad, hirmud, lein.

 • RESTART KEHALE

Sobib energiapuuduse, kroonilise väsimuse ja jõuetuse korral, samuti keha puhastuskuuri toetuseks.

 • KROONILISED SEISUNDID

Peavalud, migreen, vererõhu kõikumine, südamerütmihäired, liigese-ja lihasvalud, selja- ja kaelapinged, hormonaalsed häired jm kroonilised seisundid. 

 • KAALUPROBLEEMID

Neuroakustiline lõõgastus aitab väljutada toksiine ja ainevahetuse korralikult tööle panna.

 

TERAPEUDIST

Olen heliteraapiat õppinud Academy of Sound Healing kursustel, Biofield Tuning meetodi looja Eileen Day McKusick´i koolitustel ning Eesti parimate heliterapeutide, Lilia Märtmaa, Denis Vinogradovi ja Tiina Karjatse käe all.

Neuroakustiline teraapia, mida teostan vibroakustiliste heliharkide jm heliteraapiavahendite abil, toetub suures osas dr John Beaulieu uurimustöödele, dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilistele ja teaduslikele uuringutele neuroakustika alal, samuti traumade tervendamise eksperdi, dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale. Tervendusprotokollide väljatöötamisel on abiks olnud kinesioloog ja koolitaja Annette Reilly.

Minu tegevust toetab suures osas ka varasem mitmekesine terapeutiline õpe, nt vabastav hingamine, metameditsiin, META-EFT, ajurveeda, toitumisteraapia jne. Olen elukestva õppe usku ning täiendan end pidevalt kahel valitud suunal, milleks on heliteraapia ja eriliigilised konstellatsioonid.

Minu peamine huvi ja motivatsioon on aidata klientidel tervendada oma traumad, tasakaalustada autonoomne närvisüsteem, mis hoolitseb enamiku protsesside eest kehas ning elada lahenduskeskset ja ressursirikast elu, luues hea tuleviku nii endale kui oma järeltulijatele.

Loe minust ja kliendikogemustest lähemalt SIIT