REET HENN

 

MINU TEENUSED

Neuroakustiline akupunktuur

Neuroakustiline teraapia lastele

Neuroakustiline süsteemne teraapia

Närvisüsteemi tasakaalu test

Neuroakustiline elamus

Neuroakustiline elamus 2-5 inimesele

Neuroakustiline elamus grupile

 

Olen neuroakustika terapeut, töötubade juhendaja ning Fun & Zen Stuudio asutaja.

Mind paelub see, kuidas epigeneetika, erinevad traumaliigid ning meie enda uskumused ja hoiakud mõjutavad meie närvisüsteemi ja seeläbi tervislikku seisundit tervikuna. Peamiselt olen keskendunud ärevus- ja paanikahäirete ning psühhosomaatiliste vaevuste leevendamisele.

Pärast tervenemist generaliseerunud ärevushäirest, lapsepõlves alguse saanud sotsiaalsest foobiast ja mitmetest psühhosomaatilistest terviseprobleemidest, olen kõik järgnevad aastad pühendanud teiste aitamisele. Tean, mida tähendab hirm teadmatuse pärast seoses tervisega. Tean lõksus olemise tunnet, kui sotsiaalne ärevus loob eluteel edasiliikumisel pidevalt takistusi. Ma tean seda tunnet, kui kogu keha on täielikult rütmist väljas ja sind valdab surmahirm. Olen kogenud meeletut abituse tunnet seoses lapse vaimse tervisega. Aga sama hästi tean ka, mida teeb meiega vastutuse käest ära andmine ja abi ootamine üksnes väljastpoolt.

Mulle tundub, et ärevushäirete teema lahendamine erineval kujul on minu eluülesanne, sest   olen sellega kokku puutunud peaaegu terve oma teadliku elu. Lahendused hakkasid saabuma alates hetkest, kui õppisin erinevaid teraapiaid ja asusin tegelema vaimsete praktikatega. 

Minu kindel veendumus on see, et tervenemise tagab, kui läheneme sellele läbi kolme tasandi: vaimse, füüsilise ja emotsionaalse. Iga tasandi tervendamiseks olen pikki aastaid kestnud enesearengu tulemusel leidnud minu jaoks just need kõige efektiivsemad meetodid. Olen pühendunud autonoomset närvisüsteemi tasakaalustavatele võtetele, sest sellest sõltub meie organite ja regulatoorsete süsteemide töö. Mulle pakub suurt väljakutset uitnärvi toonuse tõstmine, et meie närvisüsteem suudaks juba eos neutraliseerida keskkonnast ja epigeneetilisest pärandist tulenevaid impulsse, mis tekitavad üha korduvaid mustreid ja viivad krooniliste probleemideni.

Tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga, juhindume oma tegudes hinge soovidest ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest. Teised saavad meid sel teel vaid suunata. Soovin olla Sinu toetaja ja inspireerija sel teel.

 

Minu teadmised ja kogemused

Olen elukestva õppe usku ja mulle meeldib oma oskustesse-teadmistesse panustada. Kui kunagi alustasin oma haridusteed turisminduse ja ettevõtluse õppimisest, siis aastast 2012 olen jäägitult pühendunud enesearengule alternatiivsete teraapiate valdkonnas.

Õppisin toitumisnõustajaks Annely Sootsi Tervisekoolis ja vabastava hingamise terapeudiks Inspiraktiva koolitusel. Lisandusid metameditsiin, META-EFT teraapia, NLP (neurolingvistiline programmeerimine) ja ridamisi muid koolitusi ning seminare, mis on minu terapeudiks kujunemise teel olulist rolli mänginud. Täna olen taas õpilane, õpin konstellööriks kahes instituudis korraga, Eesti Konstellatsioonide Instituudis rahvusvaheliste lektorite käe all konstellatsioonide ja trauma integreerimise väljaõppes ning Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituudis pere- ja struktuurseid konstellatsioone. Karmakonstellatsioone õppisin Iisraeli koolitusel õpetaja Yael Eini käe all.

Minu neuroakustiline heliteraapiameetod toetub suures osas dr John Beaulieu uurimustöödele, dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilistele ja teaduslikele uuringutele neuroakustika alal, samuti dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale. Olen osalenud Biofield Tuning meetodi looja, Eileen McKusick´i ja Sound Healing Academy koolitustel. Eestis olen õppinud Lilia Märtmaa, Denis Vinogradovi ja Tiina Karjatse käe all.   Tervendusprotokollide väljatöötamisel on abiks olnud kinesioloog ja koolitaja Annette Reilly. Mulle meeldib kuulata The Shift Network´i ja HealthMeans´i korraldatavaid loengusarju, et integratiivse meditsiini arengutega pidevalt kursis olla. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLIENDIKOGEMUSED

Teraapia käigus on olnud hämmastavaid äratundmisi, alateadvusest ootamatu info ilmsikstulekut, trauma käigus kustunud mälupiltide taastumist, eelmiste elude seikasid ja võimsat vabanemistunnet negatiivsete emotsioonide vangistusest.

Näiteid tagasisidest:

 "Mul on tunne, et ma jagunesin kaheks. Mina olen siin, aga minust eraldus justkui teine mina, kuhu on kogunenud kõik see, millest olen tahtnud vabaneda! Mul on nüüd uskumatult kerge olla!"

 "Ma tõesti sain tundmusi, tundeid, kogemusi, mis kõigutasid mind väga palju. Ma tahan sind väga tänada, et aitasid mul jälle killukese endast rohkem aru saada ja tunda, tunda ja lahendada. See oli täna midagi väga võimast mu jaoks."

 "Alguses ei suutnud ma seanssidel end üldse välja lülitada, mõtted tiirlesid pidevalt peas. Juba peale 3. korda kogesin aga esimest korda tõelist rahunemist ja hirmust vabanemist. Tajusin kogu kehaga midagi sellist, mida ma ei ole mitte kunagi varem tundnud. See oli uskumatult võimas kogemus! Ma ei arvanud, et ka mina võin kunagi midagi sellist tunda!"

 "Teraapia käigus meenusid mulle järsku olukorrad minevikust, millest ma varem ei teadnud. See kõik läks kokku minu probleemide metafüüsiliste põhjustega, millest mulle enne teraapiaga alustamist rääkisid."

 "Aitäh! Sain vanematest johtuvate emotsioonidega seotud ärevusest lahti! Läinud! Kallistan!"

 "Ootasin meelega 4 kuud, enne kui annan tagasisidet, et minu südamerütmihäired pole tõepoolest tagasi tulnud!"

 "Meditatsiooni ajal jõudsime emaga vastastikuse andestuseni. Varem tundus see mulle absoluutselt võimatu!"

 "Järgmisel hommikul istusin ärgates voodiveerel ja ootasin, millal mu tavapärased valud südamepoolsel küljel end ilmutavad. Neid ei tulnudki! Pole siiani tagasi tulnud!" (tagasiside antud 1 kuu möödudes). 

 "Paanikahäired on minevik! Tagantjärele vaadates oli kõige keerulisem muuta toitumist ja tegelikult ma pikas perspektiivis end alati ohjeldada ei suutnud. Sul oli aga õigus, et toitumine võib olla kasvõi ideaalne, kuid kõik on siiski kahe kõrva vahel kinni :) Kui vaimselt ja emotsionaalselt tasakaalust väljas, siis ei toimu suurt midagi".

 "Ma pean ütlema, et see, mis sa minuga eile tegid oli uskumatult võimas ja ilus kogemus! Iga kord su juures on nii võimas!"

 "Ma ei mäleta millal ma viimati niii kaua ja nii sügavalt magasin. Ma tänagi pool päeva olin lihtsalt nii lõõgastunud olekus."

 "Tahtsin lihtsalt head uudist jagada, et 4 cm tsüstist on alles vaid pool! Südamest aitäh Sinu töö eest!"

 "See on nii imeline, et ma sinu juurde sattunud olen! Ma olen nii õnnega koos!"

 "Peale uitnärvi tasakaalustamist oli selline tunne nagu oleks hästi sügava massaaži just saanud."

"See oli parim, mis ma seni olen kogenud, tõeliselt sügav lõõgastus!" 

"Mulle meeldisid need mõtted ja aistingud, mida kogesin. Ja rahutunne, mis mind valdas. Kindlasti tulen tagasi!"

"Koristasin riiulilt kõik dermatiidi ja allergia preparaadid, enam ei lähe mul neid vaja!"

"Tänan Sind eilse võimsa teraapia eest! Koju jõudes ootas mind ees üllatus, mille manifesteerimisega tegelesime! Olen Sulle väga tänulik, et aitasid mind väga raskel hingelisel ajal! Soovitan Sinu teraapiat kindlasti ka tuttavatele!"

"Eilse seansi algul oli mul vasaku kõrva ja põskkoopa piirkonnas kaootilisi närvivalupisteid, aga  peale seanssi oli see kõik kadunud ja ma tunnen end väga hästi, Aitäh!"

"Gongihelid olid kirjeldamatult võimsad! See on kõige kaunim kunst, mis sa teed! Ma ei ole mitte kunagi varem isegi mitte kõige kaunimas muusikateoses midagi taolist kuulnud! Mul lihtsalt ei ole sõnu!"

"Ei tahaks siit kuidagi veel püsti tõusta, tahaks teist seanssi veel otsa!"

 

 "Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime".

 

KONTAKT

Reet Henn

Tel 51 88 550

E-post: siseminetasakaal@gmail.com

 

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: