REET HENN

 

MINU TEENUSED

Neurokustiline akupunktuur

Uitnärvi (vagus nerve) teraapia

Epigeneetiline tervendus

Eluülesanne ja sünnikood

Haiguste metafüüsilised põhjused ja HRV test

Neuroakustiline lõõgastusseanss

Neuroakustiline seanss lastele

Privaatne heliteraapia õhtu 2-5 inimesele

Tervendav õhtu gongide ja heliharkidega (koos Tiina Karjatsega)

Pidulik õhtu "Päikese helid ja loomisvägi" (koos Kalev Laikrega)

 

KLIENDIKOGEMUSED

Teraapia käigus on olnud hämmastavaid äratundmisi, alateadvusest ootamatu info ilmsikstulekut, trauma käigus kustunud mälupiltide taastumist, eelmiste elude seikasid ja võimsat vabanemistunnet negatiivsete emotsioonide vangistusest.

Näiteid tagasisidest:

 "Mul on tunne, et ma jagunesin kaheks. Mina olen siin, aga minust eraldus justkui teine mina, kuhu on kogunenud kõik see, millest olen tahtnud vabaneda! Mul on nüüd uskumatult kerge olla!"

 "Ma tõesti sain tundmusi, tundeid, kogemusi, mis kõigutasid mind väga palju. Ma tahan sind väga tänada, et aitasid mul jälle killukese endast rohkem aru saada ja tunda, tunda ja lahendada. See oli täna midagi väga võimast mu jaoks."

 "Alguses ei suutnud ma seanssidel end üldse välja lülitada, mõtted tiirlesid pidevalt peas. Juba peale 3. korda kogesin aga esimest korda tõelist rahunemist ja hirmust vabanemist. Tajusin kogu kehaga midagi sellist, mida ma ei ole mitte kunagi varem tundnud. See oli uskumatult võimas kogemus! Ma ei arvanud, et ka mina võin kunagi midagi sellist tunda!"

 "Teraapia käigus meenusid mulle järsku olukorrad minevikust, millest ma varem ei teadnud. See kõik läks kokku minu probleemide metafüüsiliste põhjustega, millest mulle enne teraapiaga alustamist rääkisid."

 "Aitäh! Sain vanematest johtuvate emotsioonidega seotud ärevusest lahti! Läinud! Kallistan!"

 "Ootasin meelega 4 kuud, enne kui annan tagasisidet, et minu südamerütmihäired pole tõepoolest tagasi tulnud!"

 "Meditatsiooni ajal jõudsime emaga vastastikuse andestuseni. Varem tundus see mulle absoluutselt võimatu!"

 "Järgmisel hommikul istusin ärgates voodiveerel ja ootasin, millal mu tavapärased valud südamepoolsel küljel end ilmutavad. Neid ei tulnudki! Pole siiani tagasi tulnud!" (tagasiside antud 1 kuu möödudes). 

 "Paanikahäired on minevik! Tagantjärele vaadates oli kõige keerulisem muuta toitumist ja tegelikult ma pikas perspektiivis end alati ohjeldada ei suutnud. Sul oli aga õigus, et toitumine võib olla kasvõi ideaalne, kuid kõik on siiski kahe kõrva vahel kinni :) Kui vaimselt ja emotsionaalselt tasakaalust väljas, siis ei toimu suurt midagi".

 "Ma pean ütlema, et see, mis sa minuga eile tegid oli uskumatult võimas ja ilus kogemus! Iga kord su juures on nii võimas!"

 "Ma ei mäleta millal ma viimati niii kaua ja nii sügavalt magasin. Ma tänagi pool päeva olin lihtsalt nii lõõgastunud olekus."

 "Tahtsin lihtsalt head uudist jagada, et 4 cm tsüstist on alles vaid pool! Südamest aitäh Sinu töö eest!"

 "See on nii imeline, et ma sinu juurde sattunud olen! Ma olen nii õnnega koos!"

 "Peale uitnärvi teraapiat oli selline tunne nagu oleks hästi sügava massaaži just saanud."

"See oli parim, mis ma seni olen kogenud, tõeliselt sügav lõõgastus!" 

"Mulle meeldisid need mõtted ja aistingud, mida kogesin. Ja rahutunne, mis mind valdas. Kindlasti tulen tagasi!"

"Koristasin riiulilt kõik dermatiidi ja allergia preparaadid, enam ei lähe mul neid vaja!"

 

 

 

 

Minu sügav veendumus on, et tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga, juhindume oma tegudes hinge soovidest ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest. Teised saavad meid sel teel vaid toetada.

Olen elukestva õppe usku ja mulle meeldib oma oskustesse-teadmistesse panustada, et oma teenuseid üha arendada ja täiustada. Elu on mind pidevalt lükanud tegelema just närvisüsteemi tasakaalutuse probleemidega, nii avastasin ka tervendamise vibroakustiliste heliharkidega ehk neuroakustika. See on meetod, mille abil on võimalik saavutada imelisi tervenemisi. Klientide positiivne tagasiside annab mulle tiivad ja inspireerib mind oma teel aina edasi liikuma.

Olen alternatiivsete teraapiate valdkonnas enesearenguga tegelenud alates aastast 2012. Alustuseks õppisin toitumisnõustajaks ja vabastava hingamise terapeudiks, lisandusid metameditsiin, EFT teraapia ja ridamisi muid koolitusi ning seminare, mis on minu terapeudiks kujunemise teel olulist rolli mänginud. Täna olen taas õpilane, õpin perekonstellööriks Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituudis, samuti osalen Konstellatsioonide ja trauma integreerimise väljaõppes rahvusvaheliste lektoritega. Iisraellanna Yael Eini käe all õpin läbi viima karma konstellatsioone.

Teraapiatöös kasutan kõige enam järgmistelt kursustelt omandatud oskusi ja teadmisi:

 • Sound Healing Academy, Tony Nec
 • Biofield Tuning, Eileen McKusick
 • Neuropsühholoogia diplomikursus, Centre of Excellence
 • Acupressure for Psychiatric Disorders and Eptileptic Conditions, Annette Reilly
 • Acupressure for Physical, Mental and Emotional Health, Annette Reilly
 • The Science of Epigenetics and Quantum Embodiment, Brian Sheen, Ph.D
 • EFT I ja II tase ning META-EFT, Tron Enger
 • Metameditsiini diplomikursus
 • Energeetiline diagnostika ja energeetilise testimise tehnikad, Demian Haye 
 • Tiibeti meditatsioonide kursused, Riina Grethiel
 • Gongiteraapia seminar, Tiina Karjatse

 

Minu praktikad toetuvad suures osas dr John Beaulieu uurimustöödele, dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilistele ja teaduslikele uuringutele neuroakustika alal, samuti dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale. Tervendusprotokollide väljatöötamisel on abiks olnud kinesioloog ja koolitaja Annette Reilly. Mulle meeldib kuulata The Shift Network´i ja HealthMeans´i korraldatavaid loengusarju, et integratiivse meditsiini arengutega pidevalt kursis olla. 

 

"Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime".

 

KONTAKT

Reet Henn

Tel 51 88 550

E-post: siseminetasakaal@gmail.com

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: