REET HENN

 

 

Olen keskendunud 3 tegevussuunale:

Pere- ja struktuursed konstellatsioonid indviduaalselt ja grupis

Neuroakustiline teraapia

Esteetiline, noorendav näomassaaž

Lisaks olen Nõmmel asuva Fun & Zen Stuudio asutaja ja perenaine.

Minu kindel veendumus on see, et tervenemise tagab, kui läheneme sellele läbi kolme tasandi: vaimse, füüsilise ja emotsionaalse. Iga tasandi tervendamiseks olen pikki aastaid kestnud enesearengu tulemusel leidnud minu jaoks just need kõige efektiivsemad meetodid. Olen pühendunud autonoomset närvisüsteemi tasakaalustavatele võtetele, sest sellest sõltub meie organite ja regulatoorsete süsteemide töö. Mulle pakub suurt väljakutset uitnärvi toonuse tõstmine, et meie närvisüsteem suudaks juba eos neutraliseerida keskkonnast ja epigeneetilisest pärandist tulenevaid impulsse, mis tekitavad üha korduvaid mustreid ja viivad krooniliste probleemideni. Mind paelub see, kuidas epigeneetika, erinevad traumaliigid ning meie enda uskumused ja hoiakud mõjutavad meie närvisüsteemi ja seeläbi tervislikku seisundit tervikuna.

Elu on kinkinud mulle kogemusi, mis on sundinud teooriat pidevalt praktikasse panema. Pärast tervenemist generaliseerunud ärevushäirest, lapsepõlves alguse saanud sotsiaalsest foobiast ja mitmetest psühhosomaatilistest terviseprobleemidest, olen kõik järgnevad aastad pühendanud teiste aitamisele. Eriti lähedalt olen kokku puutunud kilpnäärmeprobleemide, autoimmuunsete tervisehäirete, ärevus- ja paanikahäirete ning ATH, ASH ja OCDga. Tean, mida tähendab hirm teadmatuse pärast seoses tervisega. Tean lõksus olemise tunnet, kui sotsiaalne ärevus loob eluteel edasiliikumisel pidevalt takistusi. Ma tean seda tunnet, kui kogu keha on täielikult rütmist väljas ja sind valdab surmahirm. Olen kogenud meeletut abituse tunnet seoses lapse vaimse tervisega. Aga sama hästi tean ka, mida teeb meiega vastutuse käest ära andmine ja abi ootamine üksnes väljastpoolt. 

Usun, et tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga, juhindume oma tegudes hinge soovidest ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest. Teised saavad meid sel teel vaid suunata. Soovin olla Sinu toetaja ja inspireerija sel teel.

 

Minu teadmised ja kogemused

Olen elukestva õppe usku ja mulle meeldib oma oskustesse-teadmistesse panustada. Kui kunagi alustasin oma haridusteed turisminduse ja ettevõtluse õppimisest, siis aastast 2012 olen jäägitult pühendunud enesearengule alternatiivsete teraapiate valdkonnas.

Õppisin toitumisnõustajaks Annely Sootsi Tervisekoolis ja vabastava hingamise terapeudiks Inspiraktiva koolitusel. Lisandusid metameditsiin, META-EFT teraapia, NLP (neurolingvistiline programmeerimine) ja ridamisi muid koolitusi ning seminare, mis on minu terapeudiks kujunemise teel olulist rolli mänginud. Tänaseks on minu tegevuses välja kujunenud 3 suunda: konstellatsioonid, neuroakustiline teraapia ja esteetiline, noorendav näomassaaž. 

Olen läbinud või läbimas järgmiseid kursuseid:

 

KONSTELLATSIOONIDE VALDKOND

- Struktuursete konstellatsioonide õpe (2022-2024), Vlad Syritsa, Olga Knjazeva (Moskva Süsteemsete Lahenduste Instituut)

Sertifitseeritud struktuurne konstellöör alates 25.02.2024

- Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituut, perekonstellatsiooni õpe (2021-2024), Kalmer Kase

- Oksana Borodjanskaja seminarid ja meistriklass

- Neuroteaduse ja konstellatsiooni seminarid, Sarah Peyton

Sümptomikonstellatsioonid teemadel: depressioon, ärevus, kompleksne PTSH, obsessiiv-kompulsiivne häire (OCD), ATH, gaslighting, sõltuvused, perfektsionism

- Eesti Konstellatsioonide Instituudi konstellatsioonide ja trauma integreerimise väljaõpe rahvusvaheliste lektoritega 10 moodulit (2022-2023). Lektorid: Tiiu Bolzmann, Stephan Hausner, Marianne Franke-Gricksch, Joan Corbalan, Susana Sciarresi, Kiira Järv, Laima Kochanskaite, Anne Huhn, Gregor Steinmaurer.

- Teadliku Tervendamise Kursus, Thomas Hübl

- National Institute for the Clinical Application of Behavioral Medicine (NICABM) psühholoogia  ja psühhoteraapiaalased täiendkoolitused:  „Treating Trauma“; „How to Work with the Traumatized Brain“ (neuroteadlane ja psühhiaatria lektor, Bessel van der Kolk); How to Help Clients Come Back from Trauma-Related Dysregulation, Ruth Buczynski, PhD, Stephen Porges, PhD, Bessel van der Kolk, MD, Pat Ogden, PhD and Ruth Lanius, MD, PhD

- Süsteemse pereteraapia sissejuhatav kursus, Eesti Pereteraapia Kool

- Somaatiline psühholoogia, Helena ja Maire Taska

- Karmakonstellatsioonid, Yael Eini, Iisrael;

- Perekonstellatsioonide teemakesksed töötoad, Mari Viik

- NLP, Pisiasjad, mis määravad I - V, Mari Viik

- Psühhiaatria ja konstellatsiooni kokkupuutekohad, Mari Viik

- Traumakonstellatsioonide moodul, Vlad Syritsa, Läti

- Töö traumaga, hinge liikumine, autopoeetiline konstellatsioon, Tiiu Bolzmann

- Sünnieelne, sünniaegne ja sünnijärgne psühholoogia ja meditsiin: interdistsiplinaarne teadus, mis on kokku põimunud kliinilistest, transpersonaalsetest, kultuurideülestest, põlistest ning põlvkondadevahelistest lähenemistest trauma-teadlikus transpersonaalses psühhoteraapias,

Regina U. Hess, PhD

- Kehapsühhoteraapia seminar "Kehatöö ja emotsioonid", Robert Randma

- Ancestral Healing diplomikursus, Centre of Excellence

- Ancestral Healing sissejuhatav kursus, Dr Daniel Foor

- Heal Your Inner Child diplomikursus, Dr Karen E. Wells

- Heal the Inner Child akrediteeritud kursus, Patrisha Palmer

- Transform the Shame in Your Spiritual DNA, The Shift Network

- Unlock Your Epigenetics, The Shift Network

- The Science of Epigenetics and Quantum Embodiment, Brian Sheen, PhD, Frank Diaz

- Energy Testing Techniques, Demian Haye

- Energetic Diagnostics, Damian Haye

 

NEUROAKUSTILISE TERAAPIA VALDKOND

- Neuromoduleeriv massaaž, Eesti Massaaži- ja Teraapiakool, õpetaja Constantine Berman 

- Sound Healing Academy (International Institute for Complementary Therapists koolitaja) moodulid: “An Introduction to Integral Sound Healing“; „Integral Sound Healing with Tuning Forks“; „Integral Sound Healing and the Autonomic Nervous System“

- Biofield Tuning, Eileen McKusick, biovälja lugemine ja häälestamine heliharkidega

- Heal Your Ancestral Lineages With Biofield Tunings, Eileen McKusick

- From Trauma to Embodiment, Eileen McKusick

- Heliteraapia baaskursus, Lilia Märtmaa, Denis Vinogradov

Metatervise diplomikoolitus, Metatervise Keskus

- EFT (emotsioonide vabastamise tehnika) ja META-EFT, Tron Enger

- Hingamisteraapia, Inspiraktiva

- Acupressure Shortcuts International Qualification, Annette Igoe

- Acupressure for Physical, Mental and Emotional Health, Annette Igoe

- Acupressure for Psychiatric Disorders and Epileptic Conditions, Annette Igoe

- Acupressure Therapy for Resetting the Body Clock

- Meditatsioonikoolitused, Riina Grethiel-Leppoja

 

 ESTEETILINE NÄOMASSAAŽ

- Noorendav näohooldus lümfimassaaži ja esteetilise kinesioteipimisega, õp Lily Hindrea, Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

- Kujundav esteetiline näo hiromassaaž: "Väsinud nahk", õp Constantine Berman, Eesti Massaaži- ja Teraapiakool

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLIENDIKOGEMUSED

Teraapia käigus on olnud hämmastavaid äratundmisi, alateadvusest ootamatu info ilmsikstulekut, trauma käigus kustunud mälupiltide taastumist, eelmiste elude seikasid ja võimsat vabanemistunnet negatiivsete emotsioonide vangistusest.

Näiteid tagasisidest:

"Ärevuse tase langes sedavõrd, et magasin öösel väga hästi ja kui poleks vaja olnud kella peale ärgata, oleks maganud veel 10 tundi!" 

 "Mul on tunne, et ma jagunesin kaheks. Mina olen siin, aga minust eraldus justkui teine mina, kuhu on kogunenud kõik see, millest olen tahtnud vabaneda! Mul on nüüd uskumatult kerge olla!"

 "Ma tõesti sain tundmusi, tundeid, kogemusi, mis kõigutasid mind väga palju. Ma tahan sind väga tänada, et aitasid mul jälle killukese endast rohkem aru saada ja tunda, tunda ja lahendada. See oli täna midagi väga võimast mu jaoks."

 "Alguses ei suutnud ma seanssidel end üldse välja lülitada, mõtted tiirlesid pidevalt peas. Juba peale 3. korda kogesin aga esimest korda tõelist rahunemist ja hirmust vabanemist. Tajusin kogu kehaga midagi sellist, mida ma ei ole mitte kunagi varem tundnud. See oli uskumatult võimas kogemus! Ma ei arvanud, et ka mina võin kunagi midagi sellist tunda!"

 "Teraapia käigus meenusid mulle järsku olukorrad minevikust, millest ma varem ei teadnud. See kõik läks kokku minu probleemide metafüüsiliste põhjustega, millest mulle enne teraapiaga alustamist rääkisid."

 "Aitäh! Sain vanematest johtuvate emotsioonidega seotud ärevusest lahti! Läinud! Kallistan!"

 "Ootasin meelega 4 kuud, enne kui annan tagasisidet, et minu südamerütmihäired pole tõepoolest tagasi tulnud!"

 "Meditatsiooni ajal jõudsime emaga vastastikuse andestuseni. Varem tundus see mulle absoluutselt võimatu!"

 "Järgmisel hommikul istusin ärgates voodiveerel ja ootasin, millal mu tavapärased valud südamepoolsel küljel end ilmutavad. Neid ei tulnudki! Pole siiani tagasi tulnud!" (tagasiside antud 1 kuu möödudes). 

 "Paanikahäired on minevik! Tagantjärele vaadates oli kõige keerulisem muuta toitumist ja tegelikult ma pikas perspektiivis end alati ohjeldada ei suutnud. Sul oli aga õigus, et toitumine võib olla kasvõi ideaalne, kuid kõik on siiski kahe kõrva vahel kinni :) Kui vaimselt ja emotsionaalselt tasakaalust väljas, siis ei toimu suurt midagi".

 "Ma pean ütlema, et see, mis sa minuga eile tegid oli uskumatult võimas ja ilus kogemus! Iga kord su juures on nii võimas!"

 "Ma ei mäleta millal ma viimati niii kaua ja nii sügavalt magasin. Ma tänagi pool päeva olin lihtsalt nii lõõgastunud olekus."

 "Tahtsin lihtsalt head uudist jagada, et 4 cm tsüstist on alles vaid pool! Südamest aitäh Sinu töö eest!"

 "See on nii imeline, et ma sinu juurde sattunud olen! Ma olen nii õnnega koos!"

 "Peale uitnärvi tasakaalustamist oli selline tunne nagu oleks hästi sügava massaaži just saanud."

"See oli parim, mis ma seni olen kogenud, tõeliselt sügav lõõgastus!" 

"Mulle meeldisid need mõtted ja aistingud, mida kogesin. Ja rahutunne, mis mind valdas. Kindlasti tulen tagasi!"

"Koristasin riiulilt kõik dermatiidi ja allergia preparaadid, enam ei lähe mul neid vaja!"

"Tänan Sind eilse võimsa teraapia eest! Koju jõudes ootas mind ees üllatus, mille manifesteerimisega tegelesime! Olen Sulle väga tänulik, et aitasid mind väga raskel hingelisel ajal! Soovitan Sinu teraapiat kindlasti ka tuttavatele!"

"Eilse seansi algul oli mul vasaku kõrva ja põskkoopa piirkonnas kaootilisi närvivalupisteid, aga  peale seanssi oli see kõik kadunud ja ma tunnen end väga hästi, Aitäh!"

"Gongihelid olid kirjeldamatult võimsad! See on kõige kaunim kunst, mis sa teed! Ma ei ole mitte kunagi varem isegi mitte kõige kaunimas muusikateoses midagi taolist kuulnud! Mul lihtsalt ei ole sõnu!"

"Ei tahaks siit kuidagi veel püsti tõusta, tahaks teist seanssi veel otsa!"

 

 "Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime".

 

KONTAKT

Reet Henn

Tel 51 88 550

E-post: siseminetasakaal@gmail.com

 

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: