KONSTELLATSIOONID

Fun & Zen Stuudios toimuvad regulaarselt konstellatsioonide töötoad, mida juhendavad: 

 

  • Reet Henn - perekonstellatsiooni 3-aastase väljaõppe 3. kursuse õpilane ja lõpetamas peatselt ka struktuursete konstellatsioonide väljaõpet. Läbinud 10 moodulit rahvusvahelises konstellatsioonide ja trauma integreerimise väljaõppes. Lõpetanud karmakonstellatsioonide kursuse (Yael Eini, Iisrael)

 

  • Kalev Laikre - perekonstellatsiooni 3-aastase väljaõppe 3. kursuse õpilane ja lõpetamas peatselt ka struktuursete konstellatsioonide väljaõpet. Osalenud mitmel moodulil rahvusvahelises konstellatsioonide ja trauma integreerimise väljaõppes. Lõpetanud äri- ja organisatsioonikonstellatsioonide väljaõppe.

    

Meie eriliseks käekirjaks on neuroakustika ja teadliku hingamise kasutamine. Mõlemad meetodid toetavad konstellatsiooni õnnestumist parimal viisil ja aitavad tegeleda ka traumadega.
Oleme mõlemad läbinud psühholoogia MSc Vlad Syritsa (Riia) traumateemalise mooduli, samuti psühhiaater Mari Viigi koolitused ja NLP moodulid. Psühhokatalüüsi võtted oleme omandanud Helena ja Maire Taska koolitusel. Kogemuste omandamiseks oleme osalenud lugematutes töötubades. Võib öelda, et konstellatsioonidest on saanud meie elustiil!

Reeda lemmikteemaks on sümptomid, nii akuutsed kui kroonilised terviseprobleemid, samuti häirivad käitumismustrid ja pingestavad emotsioonid.Ta on õppinud erinevaid alternatiivteraapiaid üle 10 aasta ja omab nii isiklikku kogemust kui arvestatavat kliendikogemust ärevushäirete ja psühhosomaatiliste tervisehädade teemal.

Kalevi poole soovitame Sul pöörduda oma ettevõtet puudutavate küsimustega, sest tal on väga tugev taust ettevõtjana, sh tootmisettevõtte loomise ja juhtimisega ning töökogemus turundusjuhina  riiklikus suurettevõttes.

Meie ühine kogemus kasvada ja areneda paarina tervelt 26 aastat, on andnud meile kuldaväärt elukogemuse erinevatest probleemidest ülesaamiseks ja usume, et saame sellega paaritöödes hindamatuks abiks olla. Meie üheks suurimaks õpetajaks ja taganttõukajaks enesearenguteel on meie noorim poeg, tänu kellele me teame, mida tähendab tõeline tingimusteta armastus ja mis tunne on olla abivajaja rollis vaimse tervise muredega ning millist toetust vajaksid pereliikmed. Meie jaoks on uskumatult suuri muutusi toonud just konstellatsiooni meetod, mis ongi meid innustanud aina lisaks õppima ja ka teisi aitama.

Oleme äärmiselt tänulikud, kui usaldad meid endale tööd tegema. Väga ootame alati ka esindama ja/või esitama Väljale küsimusi. Seni kuni oleme veel õpilase staatuses, saame pakkuda konstellatsioonitööd väga soodsa hinnaga!

 

INDIVIDUAALNE KONSTELLATSIOON REEDAGA

  • Töö sisemiste haavatud osadega
  • Alateadlike programmide ja uskumussüsteemide muutmine
  • Oma energia tagasivõtmine, keha energeetiline puhastamine
  • Ühenduse taastamine oma kõrgema minaga
  • Närvisüsteemi häälestamine ja isetervenemise käivitamine

 Individuaalne töö aitab vabastada seiskunud energia ja saada juurde ressursse ehk elujõudu.

Kasutan oma seanssidel vibroakustilisi heliharke, mis aitavad energiakanalid avada ning kombineerin erinevaid tehnikaid, et aidata Sul taastada psüühe kontakti kehaga.

 

MILLAL SOBIB INDIVIDUAALNE KONSTELLATSIOON?

Eraseansile võib tulla mistahes teemaga nagu ka grupi töötuppa. Individuaalne seanss võimaldab aga kasutada teistsuguseid tehnikaid kui grupis ning anda rohkem aega ja ruumi sisemiste protsesside jaoks.

 

End maandada ja käivitada taastumisrežiimi;

???? Parandada und;

???? Leevendada ärevust ja psühhosomaatilisi valusid;


  • Tervis sõltub meie närvisüsteemi tugevusest. Kõik, mis pärsib närvisüsteemi tasakaalu, vähendab meie võimet olla terve ja terveneda. Inimese organism on nagu instrument, mida tuleb pidevalt häälestada, sest meie närvisüsteem on pidevalt valvel, võttes vastu signaale väliskeskkonnast, teistelt inimestelt ja organismist endast. Kuna  närvisüsteem juhib kõike – rakke, veresooni, immuunsüsteemi, endokriinsüsteemi, lihaste tööd, seedesüsteemi, aju ja selle signaaliradasid, siis on närvisüsteemi tasakaalustamine tervenemise alustala.

  • Lisaks antakse süsteemi epigeneetilisi impulsse, kui mingid olukorrad Sinu elus resoneeruvad minevikus toimunuga suguvõsas. Rolli mängivad rasked saatused, pingelised perioodid ja traumaatilised kogemused eelkäijate ja Sinu enda elus alates eostamisest. Tihti kordame alateadlikust lojaalsusest kellegi teise saatust ja meil pole sellest aimugi. Teraapias tegeleme traumeeritud hingaosadega läbi individuaalse konstellatsioonitöö nukkude ja ankrutega.

  

Kas Sinu närvisüsteem on tasakaalust väljas?

Tihti inimesed teavad oma stressoreid, mis neil elus valesti on ja mis pingeid põhjustab. Teatakse, et ärevushäired ja depressioon on stressi tagajärg. Oma töös olen aga märganud, et osasid probleeme nagu seedehäired, kroonilised valud ja haigused, pidev uimasus ja väsimus, ei seostata otseselt närvisüsteemi tasakaalutustega.

Vastavalt oma uskumussüsteemidele, ellujäämistrateegiatele ja alateadlikele signaalidele koostame oma peas lugusid ja nö emotsioneerime üle, mis kogu kehakeemiat kallutab. Pea iga haigus hakkab arenema tänu pidevale psühhosomaatilisele pingele.

 

Milliseid tulemusi on võimalik saavutada neuroakustilise süsteemse teraapia abil?

- Neurotoksiliste ühendite vähenemine organismis;

- Ilmpulsiivse ja reaktiivse käitumise vähenemine;

- Parem stressiga toimetulek;

- Ärevus- ja paanikahäirete leevenemine;

- Parem uni;

- Vastupidavam immuunsus;

- Paranenud seedimine;

- Rohkem energiat;

- Organismi isetervenemisvõime käivitumine;

- Sead iseenda kõige tähtsamale kohale, oskad nimetada oma tundeid ja neid väljendada ilma süü- ja häbitundeta jne.

 

1.) Närvisüsteemi aitavad tasakaalustada:

- Biovälja puhastamine;

- Binauraalsed rütmid;

- Ülemhelide harmoonia;

- Biovälja häälestamine.

Taastame Sinu unikaalse keharütmi,  et saaks käivituda isetervenemise võime. Töövahenditeks on erinevate sagedustega vibroakustilised helihargid, gongid, trummid, helikausid, kristallist püha geomeetria jpm.

 

2.) Psüühe kontakti kehaga aitab taastada:

- Varajaste traumade tervendamine (sünnieelne, sünniaegne ja sünnijärgne periood);

- Sisemise lapse tervendus (lapsepõlvetraumad);

- Lahtiühendamine suguvõsa-, kollektiivsetest ja eelmiste elude traumadest;

- Ressursside leidmine;

- Oma pärisolemusega ühenduse saamine;   

- Identiteedi kujundamine                                                                   

Tervise ja tasakaalu säilitamiseks ning taastamiseks on vajalik, et meie psüühe oleks kontaktis kehaga, et me tunneksime iseenda, mitte kellegi teise tundeid. Psühhoteraapiameetodite rakendamine aitab saada ligi alateadvusele ja varajastele traumadele, mille toimumise hetkel meil polnud veel teadlikkust, et iseennast esikohale seada. Eesmärk on jõuda arusaamani oma tõelisest identiteedist, et ei esineks alateadlikku põimumist kellegi teise rolliga suguvõsasüsteemist ja et me ei elaks enda teadmata kellegi teise saatust.

 

"Ellujäämisstrateegiad"

Me oleme harjunud kannatama, vastu pidama, üle elama, raskete olukordadega leppima. Usume, et aeg parandab kõik haavad, kuid kui  meie mentaalkeha on saanud emotsionaalselt kannatada, siis ainult sellest ei piisa, et meie ratsionaalne meel hakkab asju unustama. Alateadvuses ja kehamälus on tohutult palju rohkem infot kui aju suudab igapäevaselt läbi töötada. Just alateadvus annab aga närviimpulsse, kui ümbritsevas keskkonnas toimuv resoneerub üha uuesti ja uuesti kehamälus talletatuga.

Traumaatiline kogemus võib olla esinenud inimese enda elus või tuleneda suguvõsa või kollektiivsest teadvusest. Meie alateadvus teab põhjust väga hästi ja sageli võib see olla ka mitme tasandi koosmõju. Teraapiameetodid aitavad meil vaadata sinna, kuhu ratsionaalse mõtlemisega pole võimalik jõuda. 

 
 
  
 
 
 
 

Konstellatsioon on super meetod, et saada oma täpselt seatud küsimustele vastuseid ja taipamisi, mida mitte ükski teine meetod ei suuda sel viisil välja selgitada. Nähtavaks tehtud alateadlikud lõimumised, kellegi teise saatuse elamine ja tema raskuse kanda võtmine on võimalik jätta sinna, kuhu see kuulub. Ainult Sina ise saad muuta oma elu, heaolu ja tervist ning hoolitseda selle eest, et Sinu järeltulevad põlved ei peaks peresüsteemis lahendamata jäänud sügavat leina ja traumasid energeetiliselt kompenseerima.


Tule kindlasti, kui Sul on vaja:
- Lahendada mingi probleem;
- Jõuda kindla eesmärgini;
- Valida mitme võimaliku variandi vahel;
- Aru saada, kas mingi teema taga võib olla varjatud teema, millest Sa pole teadlik;
- Et juhtuks mingi ime!
Näiteks saame Välja abil vaadata:
- Mis on Sinu või lapse haiguse juurpõhjus;
- Millest algas sisemine rahutus, ärevushäired, depressioon, seedehäired vm tasakaalutused;
- Kelle saatust Sa elad, kui reageerid ägedalt teatud olukordadele ega suuda oma keskmesse jääda?
- Miks suhted mõne inimesega on pingelised ja lahendust ei paista?
- Kust see tuleb, et Sul ei õnnestu oma elu elada täielikus väes?
- Millega on seotud elus aina korduvad ebaõnnestumised ja paigalseis?
- Kas mu äri või ettevõte näeb eesmärki kui sihti?
- Kas eesmärk on täna pigem vaheeesmärk millegi suurema poole liikumisel?
- Millised on ohud, riskid või takistused, mis ei võimalda eesmärke saavutada?
- Millised on ettevõtte sisemised ja välised ressursid? Jne

  
    Lähem info ja registreerumine:

    funzenstuudio@gmail.com

    Tel 51 88 550 Reet