KONSTELLATSIOONI TÖÖTOAD

Fun & Zen Stuudios toimuvad regulaarselt konstellatsioonide töötoad, mida juhendavad: 

  • Reet Henn - Sertifitseeritud struktuurne konstellöör, perekonstellatsiooni 3-aastase väljaõppe lõpetaja. Läbinud 10 moodulit rahvusvahelises konstellatsioonide ja trauma integreerimise väljaõppes ja pereteraapia sissejuhava kursuse. Lõpetanud karmakonstellatsioonide kursuse (Yael Eini, Iisrael).

 

  • Kalev Laikre - Äri- ja organisatsiooni konstellatsioonide konstellöör spetsialisti tasemel; sertifitseeritud struktuurne konstellöör, perekonstellatsiooni 3-aastase väljaõppe lõpetaja. Osalenud mitmel moodulil rahvusvahelises konstellatsioonide ja trauma integreerimise väljaõppes.

 

Oma olulisemateks õpetajateks peame tänulikult: Kalmer Kase, Olga Knjazeva, Maire Taska, Mari Viik, Vlad Syritsa, Tiiu Bolzmann, Stephan Hausner, Franz Ruppert, Joan Corbalan, Susana Sziarresi, Marianne Franke, Oksana Borodjanskaja jpt.
Oleme mõlemad läbinud psühholoogia MSc Vlad Syritsa (Riia) traumateemalise mooduli; psühhiaater Mari Viigi konstellatsiooni koolitused ja NLP moodulid ning koolituse "Psühhiaatria ja konstellatsiooni kokkupuutekohad", samuti Tiiu Bolzmanni traumatöö mooduli ja spetsiaalselt konstellööridele suunatud esmaabikoolituse.

Somatopsühholoogia võtted oleme omandanud Helena ja Maire Taska koolitustel. Kogemuste omandamiseks oleme osalenud lugematutes töötubades ja mitmetes meistriklassides. Võib öelda, et konstellatsioonidest on saanud meie elustiil ja elukestev õpe. 

Meie eriliseks käekirjaks konstellatsioonide läbiviimisel on somaatilise psühholoogia ja teadliku hingamise kasutamine. Kombinatsioon erinevatest meetoditest toetab konstellatsiooni õnnestumist parimal viisil ja aitab tegeleda ka traumadega.

Reeda lemmikteemaks on sümptomid, nii akuutsed kui kroonilised terviseprobleemid, samuti häirivad käitumismustrid ja pingestavad emotsioonid.Ta on õppinud erinevaid alternatiivteraapiaid üle 12 aasta ja omab nii isiklikku kogemust kui arvestatavat kliendikogemust ärevushäirete ja psühhosomaatiliste tervisehädade teemal.

Kalevi poole soovitame Sul pöörduda oma ettevõtet puudutavate küsimustega, sest tal on väga tugev taust ettevõtjana, sh tootmisettevõtte loomise ja juhtimisega ning töökogemus turundusjuhina  riiklikus suurettevõttes.

Meie ühine kogemus kasvada ja areneda paarina tervelt 26 aastat, on andnud meile kuldaväärt elukogemuse erinevatest probleemidest ülesaamiseks ja usume, et saame sellega paaritöödes hindamatuks abiks olla. Meie üheks suurimaks õpetajaks ja taganttõukajaks enesearenguteel on meie noorim poeg, tänu kellele me teame, mida tähendab tõeline tingimusteta armastus ja mis tunne on olla abivajaja rollis vaimse tervise muredega ning millist toetust vajaksid pereliikmed. Meie jaoks on uskumatult suuri muutusi toonud just konstellatsiooni meetod, mis ongi meid innustanud aina lisaks õppima ja ka teisi aitama.

Oleme äärmiselt tänulikud, kui usaldad meid endale tööd tegema. Väga ootame alati ka esindama ja/või esitama Väljale küsimusi. 

 

INDIVIDUAALNE KONSTELLATSIOON

  • Töö sisemiste haavatud osadega
  • Alateadlike programmide ja uskumussüsteemide muutmine
  • Oma energia tagasivõtmine, keha energeetiline puhastamine
  • Ühenduse taastamine oma kõrgema minaga
  • Vaatame, millega on sümptom seotud ja käivitame isetervenemise protsessi

 Individuaalne töö aitab vabastada seiskunud energia ja saada juurde ressursse ehk elujõudu.

Millal tulla individuaalsesse konstellatsiooni?

Eraseansile võib tulla mistahes teemaga nagu ka grupi töötuppa. Individuaalne seanss võimaldab kasutada teistsuguseid tehnikaid kui grupis ning anda rohkem aega ja ruumi sisemiste protsesside jaoks.

TÖÖ PAARIDEGA

Teeme kahekesi koos individuaalseid paaritöid, et hoida seansil tasakaalus nii mees- kui naisenergia. Mitme juhendaja kohalolu võimaldab erinevaid rolle võttes väljalt rohkem infot saada. 

 

HINNAKIRI

Töö hind 125 eur

Paaritöö hind 150 eur

Eraseanss 125 eur 

Eraseanss 2 konstellööriga 150 eur 

Ärikonstellatsioon 150 eur

 

  
 

Konstellatsioon on suurepärane meetod, et saada oma täpselt seatud küsimustele vastuseid ja taipamisi, mida mitte ükski teine meetod ei suuda sel viisil välja selgitada. Nähtavaks tehtud alateadlikud lõimumised, kellegi teise saatuse elamine ja tema raskuse kanda võtmine on võimalik jätta sinna, kuhu see kuulub. Ainult Sina ise saad muuta oma elu, heaolu ja tervist ning hoolitseda selle eest, et Sinu järeltulevad põlved ei peaks peresüsteemis lahendamata jäänud sügavat leina ja traumasid energeetiliselt kompenseerima.


Tule kindlasti, kui Sul on vaja:
- Lahendada mingi probleem;
- Jõuda kindla eesmärgini;
- Valida mitme võimaliku variandi vahel;
- Aru saada, kas mingi teema taga võib olla varjatud teema, millest Sa pole teadlik;

Näiteks saame Välja abil vaadata:
- Mis on Sinu või lapse haiguse juurpõhjus;
- Millest algas sisemine rahutus, ärevushäired, depressioon, seedehäired vm tasakaalutused;
- Kelle saatust Sa elad, kui reageerid ägedalt teatud olukordadele ega suuda oma keskmesse jääda?
- Miks suhted mõne inimesega on pingelised ja lahendust ei paista?
- Kust see tuleb, et Sul ei õnnestu oma elu elada täielikus väes?
- Millega on seotud elus aina korduvad ebaõnnestumised ja paigalseis?
- Kas Sinu äri või ettevõte näeb eesmärki kui sihti?
- Kas eesmärk on täna pigem vaheeesmärk millegi suurema poole liikumisel?
- Millised on ohud, riskid või takistused, mis ei võimalda eesmärke saavutada?
- Millised on ettevõtte sisemised ja välimised ressursid? Jne

 

Lähem info ja registreerumine

siseminetasakaal@gmail.com

Tel 51 88 550 Reet

Tel 50 90 995 Kalev