YIN JOOGA

NB! TOIMUB ÜLE NÄDALA TEISIPÄEVITI KL 18.30- 19.45

Palun veendu enne tulekut, et tund toimub, helistades treener Anu-Kadile, tel 5228310

Yin jooga tund on rahulik ja lõõgastav. Sobib hästi pärast närvilist tööpäeva või pärast aktiivsemat treeningut. Me püsime asendites 3-5 minutit ning teeme vahele või alustuseks mõned soojendavad Yang energias harjutused. Yin jooga aitab parandada lihaste (ka süvalihaste), kõõluste ja sidekoe elastsust; stabiliseerib ainevahetust ning mõjutab energiameridiaane ja siseorganeid. Sobib eriti hästi neile, kes soovivad olla painduvamad (igas mõttes:)) ning inimesele, kellel on kogu aeg kiire. Rahulik asendis püsimine, lahtilaskmine, aktsepteerimine ja sisemise rahu leidmine, annab ilmselgelt parema une ning leevendab ärevust. Hiina meditsiinist lähtuvalt toimub energeetiline tasakaalustamine läbi meridiaanide ja organite mõjutamise.

Joogatund on teekond. Just nii sügavale ja nii kaugele iseendas, kui lubad minna...tunnis kohtud sa iseendaga...oma nõrkuste ja tugevustega ning võid märgata ja õppida paljut, mida argipäeva kaasa viia.

See on SINU aeg, tule ja naudi seda!

RIIETUS

Tule tundi mugavates riietes (kihiliselt, et oleks soe) ning võta kaasa soojad sokid. Võid kaasa võtta oma mati ja pleedi, kuid kõik vajalik on ka kohapeal olemas.

Tund kestab 1,5h

Sobib algajale ja ka keskmisele edasijõudnule.

HIND

Proovitreening 4 eur

Ühekordne tunnitasu 8 eur

4 korra tasu 28 eur

8 korra tasu 50 eur

Tasumine kohapeal sularahas.

REGISTREERUMINE

Palun teata oma tulekust aadressile funzenstuudio@gmail.com

 

 

 

 

 

TREENERIST

Minu nimi on Monika.

Mind  on  eneseareng  alati  huvitanud. Iga inimene võiks leida oma tee, mida mööda sammuma hakata (olgu selleks siis taimeteadus, käsitöö, autoremont, pilvede uurimine, sport, investeerimine...)

Kõiki tegevusi saab teha mõtestatult, laetuna loovast energiast või siis automaatselt, kellegi teise tarkuse ja reeglite järgi...

Mina olen iseennast otsinud ja leidnud ja vahel ka kaotanud  oma imelise õpetaja  Ralf Neemlaidi  rännakutel nii Eestis kui väljaspool.  Loen põnevat kirjandust, millest viimane lemmik  Anders Hanseni  „Tugev aju“. Füüsiline liikumine on minu jaoks alati tähtis olnud. Jooga avastasin umbes 15a tagasi, siis tegin hatha joogat ja natuke ka kundalini joogat. Hiljuti leidsin Pamela Marani, kelle käe all õppisin Vinyasa joogaõpetajaks. Hetkel tunnen, et just see joogastiil aitab mul elus edasi minna ning uusi eesmärke ja paremat elukvaliteeti saavutada.  Pilatese võimlemisega olen tegelenud iseseivalt kodus, käinud erinevates treeningutes, lugenud raamatuid.

Jagan kõike, mida ise olen kogenud ja õppinud erinevatel koolitustel ja rännakutel metsas.

Rõõmuga õpin ja arenen koos sinuga tunnis :)

Loe lähemalt Facebooki lehelt Vinyasa jooga Monikaga