YIN/YANG JOOGA

UUS HOOAEG SEPTEMBRIST, NELJAPÄEVITI KL 19.00-20.30

Yin/yang jooga tund toimub muusika saatel ja algab rahuliku soojendusega matil. Teeme hingamisharjutusi ja kergemaid liikumisi keha ja meele rahunemiseks.  Päikesetervitusega, millesse on põimitud mõned vastupidavus- ja lihasharjutused, pannakse pulss tõusma. Seejärel läheme üle intensiivsemale treeningosale püstiste asendite ja tasakaaluasendite näol. Lõpuks läheme tagasi matile ja teeme rahulikumaid harjutusi ja venitusi kuni savasanani ehk täieliku lõõgastumiseni.

Tunnis arendad enda keha ja meele vastupidavust, tasakaalu matil ja elus, joogatunnis oled teekonnal...kus avastad oma tugevusi ja nõrkusi, kus oled kohal, iseendas...iseendaga. See on muutumine, avanemine, märkamine, hoolimine ja treening nii kehale kui meelele! Tugevdame lihaseid, arendame paindlikkust, harjutame meelekontrolli. Tund kestab 1,5h ja sobib ka algajatele.

Tule, kui vajad treeningut...
Tule, kui vajad lõõgastust...

Tund kestab 1,5h

Sobib algajale ja ka keskmisele edasijõudnule.

HIND

1 kord  8 EUR           1 kuu (4x)  25 EUR                  1 proovitund   4 EUR 

Tasumine kohapeal sularahas.

REGISTREERUMINE

Palun teata oma tulekust aadressile: monikamgi@gmail.com    

Või Facebooki lehel: vinyasa jooga monikaga

 

 

 

 

 

TREENERIST

Minu nimi on Monika.

Mind  on  eneseareng  alati  huvitanud. Iga inimene võiks leida oma tee, mida mööda sammuma hakata (olgu selleks siis taimeteadus, käsitöö, autoremont, pilvede uurimine, sport, investeerimine...)

Kõiki tegevusi saab teha mõtestatult, laetuna loovast energiast või siis automaatselt, kellegi teise tarkuse ja reeglite järgi...

Mina olen iseennast otsinud ja leidnud ja vahel ka kaotanud  oma imelise õpetaja  Ralf Neemlaidi  rännakutel nii Eestis kui väljaspool.  Loen põnevat kirjandust, millest viimane lemmik  Anders Hanseni  „Tugev aju“. Füüsiline liikumine on minu jaoks alati tähtis olnud. Jooga avastasin umbes 15a tagasi, siis tegin hatha joogat ja natuke ka kundalini joogat. Hiljuti leidsin Pamela Marani, kelle käe all õppisin Vinyasa joogaõpetajaks. Hetkel tunnen, et just see joogastiil aitab mul elus edasi minna ning uusi eesmärke ja paremat elukvaliteeti saavutada.  Pilatese võimlemisega olen tegelenud iseseivalt kodus, käinud erinevates treeningutes, lugenud raamatuid.

Jagan kõike, mida ise olen kogenud ja õppinud erinevatel koolitustel ja rännakutel metsas.

Rõõmuga õpin ja arenen koos sinuga tunnis :)

Loe lähemalt Facebooki lehelt Vinyasa jooga Monikaga