ZUMBA

ESMASPÄEVITI KELL 19.30- 20.30

Tegemist on emotsionaalse tantsulise fitnesstreeninguga, mis sobib inimestele, kellele meeldib tantsida. ZUMBA® treeningprogramm sisaldab tuntud ja vähemtuntud ladina-ameerika tantsude elemente nagu salsa, merengue, reggaeton, cumbia, samba, batchata, cha-cha, kõhutants, hip-hop, swing jt ning kogu treening kulgeb erinevate tantsulugude saatel.

ZUMBA® tunnis ei õpita kavasid. ZUMBA® tund on PIDU, mitte lihtsalt kuiv treening! ZUMBA® treeningus osalejad ei pea olema eelneva tantsukogemusega. Kôik tantsusammud on üles ehitatud nii, et iga osaleja hoolimata soost ja vanusest, saab kaasa tantsida valehäbi tundmata – ZUMBA® on tantsutreening hingele ja kehale!

Üle 500 000 inimese üle maailma on vaimustuses sellest kaasakiskuvast ja tõhusast treeningstiilist, mis on alguse saanud Kolumbiast!

ZUMBA® on neile, kes otsivad vaheldust tavapärastele rühmatreeningutele ning kes igatsevad emotsionaalsust ja lõbu liikumisest.

RIIETUS/JALANÕUD

Mugavad sportlikud riided ja spordijalanõud. Kaasa higirätik ja veepudel.

NB! Regina juhendab meie stuudios ka Ladina Solo trenne, mis toimuvad kolmapäeviti kl 19.15.

HIND

Ühe korra maksumus 10 EUR

Kuutasu   35 EUR

KOMBO PAKKUMINE

Kui soovid käia kahes Regina trennis nädalas, on kuuhind 55 EUR

 

TASUMINE

Arveldamine toimub kohapeal otse treeneriga.

REGISTREERUMINE

Palun registreeru: funzenstuudio@gmail.com

Treeneri kontakt:

Regina Evert-Tammistu

Tel 511 8808

reina.meelelahutus@gmail.com

 


TREENERIST

Tundi juhendab litsentseeritud võistlustantsu III kategooria treener Regina Evert-Tammistu.

Regina tutvustab ennast nii:

Olen litsenseeritud võistlustantsu abitreener, Zumba ja Strong by zumba instruktor, Piloxing eliitinstruktor ja Piloxing Barre instruktor. Zumbas on mul kõik võimalikud litsentsid alates lastest, vanurite ja erivajadustega inimeste treenimiseks - vees, vahenditega ja ilma v.a. zumbini (beebid). Hakkasin tantsima 12.a alates ja teen seda siiani. Aastal 2001 hakkasin tegelema lisaks Ladina-soolo tantsudega.

Olen ka õhtujuht/pulmavanem MC (pulmad, sünnipäevad, firma üritused, stiilipeod, jaanipäevad, jõulupeod jne), kus pakun tantsuõpet ja/või esinemisi. Olen Eesti Meelelahutajate Liidu asutajaliige. Lisaks olen Noortestuudio Mina Olen asutajaliige, kus õpetan lastele tantsimist ja teen näidentitele koreograafiaid ning samas ka näitlen ise.  Kõik minu tegemised ja toimetamised on seotud tantsimise, näitlemise, fitnessi ja organiseerimisega.

2013-2016.a. Hollandis elades olin nii tantsu- kui fitnestreeneriks Tino Hoogendijk Holy spordiklubis ja koolis O.B.S.`t Spectrum. Õppeasutuses, Eesti Kool Hollandis, olin laste liikumisõpetaja ning vabatahtlikuna organisatsioonis Special Olympic (EESC) vene-inglise tõlk.

Mulle meeldivad väljakutsed, eriti need, mis on õpetamisega seotud. Entusiasmi ammutan uutest kogemustest, nende jagamisest ja tänust, mis avaldub trennis osalejate väsinud kuid õnnelikes naeratustes :)