UITNÄRVI RESET

KOLMAPÄEVITI kell 19.30- 20.30

Tunni eesmärk on rahulik ja lõdvestav jooga, mis sobib igale vanusegrupile, ka eakamatele. Tule ja võta aega iseendale, pakkudes kehale kerget koormust ja mõnusat lahtivenitamist. Teeme hingamis- ja hääleharjtusi. See tasakaalustab närvisüsteemi ja aitab kehal taastuda.

Regulaarne tunnis osalemine aitab Sul end maandada ja tõstab parasümpaatilise närvisüsteemi toonust, mis on tänapäeva ühiskonnas tegutsedes äärmiselt vajalik.

 

ETTEVALMISTUS

Vali mugav, soovitatavalt kihiline riietus. Kohapeal on olemas matid, padjad ja pleedid, kuid vahel hakkab lõdvestuse ajal kas liiga palav või hoopis külm.

Meie juures on hea joogivesi, kuid võid ka oma veepudeli kaasa võtta.

HIND

Tund kestab tund aega ja hind on 8 eur

Tasuda saab kohapeal sularahas.

REGISTREERUMINE

Võid tulla lihtsalt kohapeale, kuid on tore, kui tean Sind oodata! Palun teata oma tulekust sõnumiga telefonile 50 90 995

 

 

JUHENDAJAST

Olen õppinud vabastavat hingamist Inspiraktiva kursusel Rootsi koolitajate käe all. Uitnärvi toonuse tõstmise kasulikkuse teooria kuulub Stephan Porgesele ja peale sellega tutvumist tulid minu ellu imelised töövahendid, vibroakustilised helihargid. Olen heliteraapiat õppinud Academy of Sound Healing kursustel, Biofield Tuning meetodi looja Eileen Day McKusick´i koolitustel ning Eesti parimate heliterapeutide, Lilia Märtmaa, Denis Vinogradovi ja Tiina Karjatse käe all.

Neuroakustiline teraapia, mida teostan vibroakustiliste heliharkide jm heliteraapiavahendite abil, toetub suures osas dr John Beaulieu uurimustöödele, dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilistele ja teaduslikele uuringutele neuroakustika alal, samuti traumade tervendamise eksperdi, dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale. Tervendusprotokollide väljatöötamisel on abiks olnud kinesioloog ja koolitaja Annette Reilly.

Minu tegevust toetab suures osas ka varasem mitmekesine terapeutiline õpe, nt vabastav hingamine, metameditsiin, META-EFT, ajurveeda, toitumisteraapia jne. Olen elukestva õppe usku ning täiendan end pidevalt kahel valitud suunal, milleks on heliteraapia ja eriliigilised konstellatsioonid.

Minu peamine huvi ja motivatsioon on aidata klientidel tervendada oma traumad, tasakaalustada autonoomne närvisüsteem, mis hoolitseb enamiku protsesside eest kehas ning elada lahenduskeskset ja ressursirikast elu, luues hea tuleviku nii endale kui oma järeltulijatele.