Registreerudes kasutajaks üleval paremas nurgas oleva lingi kaudu, oled meie stuudios toimuvaga alati kursis. Saadame infot kord kuus.

ELUENERGIA TAASTAMINE

Tootekood: SM1
Hind:
50,00 €
Kogus: - +

SUUREPÄRANE KINGITUS ENDALE VÕI INIMESELE, KELLEST HOOLID

Tervelt poolteist tundi sügavat lõõgastust!

Selleks, et meil oleks piisavalt energiat igapäevaelus efektiivselt toimida, tuleks meil tegeleda nii oma keha, vaimu kui emotsioonidega. On olemas hea stress ja halb stress. Pikaajalised emotsionaalsed pinged põhjustavad pikas perspektiivis tasakaalutusi, mis viivad haiguste tekkeni. Kui palju me võtame ise enda jaoks aja maha, et tõeliselt tähele panna, mis toimub meie kehas ja kuulata,mida räägib meile alateadvus? Aeg iseendale on alati tänuväärne kingitus, nii endale kui inimesele, kellest hoolid!   

OSTUJUHEND

  • Lisa teenus ostukorvi.
  • Maksma minnes kuvatakse pangaülekande teostamiseks vajalikud andmed. Meie e-poes ei saa tasuda pangalingiga. 
  • Kui soovid teenust kellelegi kinkida, lisa palun selle kohta vastav märge ja saadame e-postiga kinkekaardi prinditava faili.  Kui soovid kinkekaarti füüsilisel kujul oma postkasti, palume lisada summale 3 eurot.
  • Tellimuse kinnitus tuleb automaatselt e-posti teel.
  • Rohkem ei pea Sa midagi tegema. Võtame Sinuga peagi täiendavalt kirja teel ühendust, et kokku leppida kinkekaardi saatmine ja/või seansi toimumise aeg.

 

Küsimuste korral kirjuta palun funzenstuudio@gmail.com TEL 51 88 550.

 

Energiateraapia seansile võid tulla lihtsalt lõõgastuma, kuid võid tulla ka konkreetse probleemiga, on see siis emotsionaalne või füüsiline. Suunan seanssi vastavalt teemale ja kasutan  erinevaid abivahendeid. Mõned näited, milliste teemadega tasub tulla:

- Kroonilised seisundid

- Töö- ja suhtestress

- Sünni- ja lapsepõlvetraumad

- Lein

 - Kaalu- ja enesekindluse probleemid

 - Ärevus, depressioon, unehäired

Seanss puhastab ja tasakaalustab organismi, aktiveerib eluenergia ja isetervenemise.

 

Loe lähemalt SIIT

Energiateraapia on suurepäraseks täienduseks META EFT teraapiale, et saaksime tegeleda probleemidega sügavuti. Loe lähemalt SIIT