ENERGIATÖÖ / ACCESS BARS

 

 ANNIKA ENERGIATÖÖ

Terapeut Annika Kageyama loodud tervendav energeetiline seanss sisaldab energiaid seadistavaid füüsilisi harjutusi, kontaktiga ja/või kontaktita energeetilist massaaži, helivibratsioone (Koshi ja Tiibeti kelladega) ning tavaliselt ka infot, mida Annika saab läbi enda. 

Õpitust võib Annika lisaks seansi ajal kasutada Donna Edeni Energameditsiinil põhinevat, Jumaliku kiire teraapiat ja Access Barsi ning soovi korral ka Ajurveeda näo- ja peamassaaži (õlidega).

Annika kasutab tihti seansside ajal infot, mida ta saab oma tajude kaudu, millest on kasu Sinu mustrite vabastamisel. Annika on tihti täheldanud, et tema tööks on olnud läbi kaitse- või valukestade puurimine, et vanad energiad saaksid vabaneda ja Sa oleksid võimeline uusi energiaid vastu võtma. 

Seanss sobib neile, kes on varem juba energiatega või tervendamisega kokku puutunud. Kui Sa pole kunagi varem midagi sellist kogenud, siis esimeseks seansiks võiks olla Access Bars. 

 

ACCESS BARS

Access Bars on kehaprotsess, mis koosneb 32-st peas olevast punktist, mida kergelt puudutades vabastatakse ajju ja kehasse kinni jäänud vanad energiad.  Pärast igasugust suurt traumat või energeetilist muudatust võib Access Barsi seanss osutuda väga vajalikuks, sest toetab teadlikkust ja võib muuta igat aspekti Sinu elus.  Seansile tulles pole tarvis oma probleemidest rääkida, kui ei soovi. Annika nimetab seda puudutamise, hoidmise ja unistamise seansiks.

Access Barsi tohib teha ka lastele, kuid tingimuseks on, et lapsevanem kogeb energeetilist teraapiat ka ise, et luua mõistmist tervenemiseks. Sellepärast on Annikal pakkumine lapsega tulles: 2h kokku mõlemale - 50EUR.  

 

SEANSS KAHELE

2,5 - 3 tundi kestev energiatöö seanss sobib väga hästi ka paaridele, kellel on kas ühised huvid, mured või teekond (nt elukaaskased, abikaasad, toakaaslased, koolikaaslased, õed, vennad jne, kellel on omavahel mingi energeetiline side). Seanssi võivad koos kogeda ka näiteks laps oma vanemaga või vanavanemaga, samuti sugulased, et toetada pere või suguvõsa tervenemist.

 

RIIETUS

Iga seanss on erinev ja kujuneb vastavalt vajadusele või soovile.  Riietuda tuleks mugavalt, sest massaaži tehakse läbi riiete (puudutatakse tavaliselt selga, käsi, jalgu, kaela ja pead).

 


KES ON ANNIKA?

Minu nimi on Annika Kageyama ja ma soovin aidata inimestel saada sõbraks oma Mina-pildiga, iseenda olemusega. Olen oma elu jooksul kogenud ja näinud, et peale rääkimise või kirjutamise on olnud palju abi mitmetest teraapilistest meetoditest, mis aitavad rasketel hetkedel taas jalule saada ja oma unistuste poole liikuda. Juba palju aastaid olen iseenda tervenemise teekonnal kasutanud muusikat, fotosid, tantsimist, looduses viibimist, sporti, poolvääriskive, energeetilisi teraapiaid, jne. Sellepärast soovin neid kasutada ka teiste aitamiseks. Lisaks armastan ma pildistada, eriti just loodust ning tunnen, et mul on tugev side piltidega. 

Olen empaat ja hoolin sellest, mis toimub inimese kehas, hinges ja vaimus.  Olen hakanud mõistma, et see on minu tugevuseks ja soovin olla abiks oma väega, et leiaksid rahu ja rõõmu ning vabaneksid piirangutest, liikudes seeläbi lähemale iseendale ja saaksid hakata iseennast tervendama. 

Annika energeetilised teraapiad sisaldavad tavaliselt kehatööd, helivibratsioone ja nõustamist. Teenust saab pakkuda nii eesti, vene, rootsi kui inglise keeles. 

Rohkem infot Annikast leiad tema Facebooki lehelt Annika Minapilt

 

ENERGIAVAHETUSPANUS

35-70 EUR sõltuvalt seansi pikkusest.

Lapsevanem ja õppiv laps 2h, hind kokku 50eur.

Kaks täiskasvanut kuni 3h, hind kokku 70 eur.

Maksta saab kohapeal sularahas või arve alusel (eelistatud on ettemaks) 

NB! Alla 7-aastastele lastele ei ole mõtet seanssi teha, sest nad on tugevasti oma vanemate energiaväljas. Vanem peaks eelkõige laskma seansi teha iseendale ja läbi selle terveneb ka laps.

 

BRONEERI SEANSS

Annika Kageyama

annika.minapilt@gmail.com