COACHING

 NAUDI ENERGILISEMAT, SISUKAMAT JA RÕÕMSAMAT ELU!

  • VINGE karjäär või oma äri, milles oled armastatud ja väärtustatud.
  • IMELISED suhted kaaslaste, pere ja sõpradega.
  • JULGUS ja ETTEVÕTLIKKUS elu keerukohtades.
  • VAPRUS elumuutvaid kogemusi läbides.

 

Sa oled kõigeks selleks valmis, sest Sinus on kõik olemas, et seda saavutada!

Siruta end koos minuga, sest toimekad ja innustunud inimesed on rõõmsamad, edukamad ja üldiselt enam rahul oma eluga valdkondades, mis neile olulised.

 

PIRET LAUR

Inimeste toetamisele olen teadlikult pühendanud juba 10 aastat. Alustasin igapäevatöö kõrvalt suure finantsettevõtte globaalses peakontoris Belgias. Viimasel kolmel aastal on muutuste toetamine saanud mu põhitegevuseks ning tegutsemisväljaks inimesed üle Euroopa. Minu kliendibaas on tulnud peamiselt Belgiast, UKst, Küproselt, Norrast ja Eestist.

Mind on vaimustanud võimalused korraldada süva-coaching’u puhkuseid erinevates Euroopa riikides.

Minu teekond inimeste abistamiseni on kulgenud läbi pöördeliste elumuutuste, Amazonase vihmametsade pladina, Himaalaja jaheda pühalikkuse ja erinevate kultuuride enesetoetamise tunnetamise maailma eri nurkades.

Kogunenud teadmistele struktuuri andmiseks olen Londonis läbinud Institute of Professional Excellence in Coaching (iPEC) coaching kursuse ja sertifitseeritud  coach (CPC), sertifitseeritud energiajuhtimise praktik (Energy Leadership Master Practitioner) ja Tuumenergia Praktik (COR.E Master Practitioner).

Kasutan oma töös Litios’e kristallenergia praktikaid ja vajadusel ka Reiki elemente.

Olen läbinud kundalini jooga I ja II taseme koolitused (KRY L1 ja L2) Hollandis ja Saksamaal ning andnud regulaarseid tunde Belgias ja töötubasid nii Hollandis kui Saksamaal.

Minu klientide seas on olnud nii üle-töötanud juhte, teelahkmel kunstnikke, murelikke ametnikke kui tüdinud pereemasid. Keskendun inimeste toetamisele läbi muutuste olgu selleks edutamine, lein, pettumus või muu oluline otsus ja vajadus oma elu ümber korraldada.

Kõige suuremat rõõmu teeb mulle tugevate ja vaprate naiste toetamine selleks, et nad saaksid oma säravaimat elu elada. Sellele teekonnale kutsun nüüd sindki.

KONTAKT

Minuga saad kontakti, kirjutades aadressile piretllaur@gmail.com või saates sõnumi Instagram või LinkedIn