ELUÜLESANNE JA SÜNNIKOOD

Oma eluülesande teadmine ja järgimine on eelduseks tugevale eluenergiale ja seeläbi heale tervisele. Tihti on terviseprobleemide üheks juurpõhjuseks püsiv tööga seotud stress. Kui ignoreerid oma tegelikke soove ega täida oma tõelist kutsumust ja eluülesannet, hakkab liigne pinge lõpuks väljenduma füüsilisel tasandil. Loovas meeleseisundis saad oma elu luua just selliseks nagu soovid! Nõustamise eesmärk on:

  • Tuua esile Sinu unikaalne anne, mida on just Sinul maailmale anda!
  • Muuta kõik, mida igapäevaselt teed, Sinu kõige kõrgemaks hüvanguks!
  • Aidata Sul endas ära tunda oma tõeline missioon ja kutsumus!
  • Juhendada Sind, kuidas saaksid igapäevaselt kontakti oma loomisenergiaga!
  • Leida Sinu eluülesanne, et võiksid olla sisemiselt tasakaalus ja terve!

 

 Sisemine tasakaal  = edu ja tervise alus

Jaapani pika-elu-filosoofia ikigai järgi oled sisemiselt tasakaalus siis, kui teed seda, mida armastad, teed seda hästi ja missioonitundega ning saad selle eest ka tasustatud. Meie kõigi algolemuses on olemas soov tunda end vajalikuna ja teha teistele inimestele head. Eneseteostus on meie sisemine tung ja eluliselt tähtis. Jättes aga tõelised anded avastamata ja tehes tööd vaid töö pärast, nõrgestad oma vaimu, kuni lõpuks väljendub see füüsilisel tasandil.

Küsi endalt:

- Kas Sina teostad end alal, mida tõeliselt armastad?

- Kas teed oma tööd naudinguga?

- Su töö pakub Sulle arenguvõimalust?

- Teed oma tööd missioonitundest?

- Saad selle töö eest ka õiglast tasu?

- Kas Sul on võimalus realiseerida oma tõelisi andeid?

- Kas Sa üldse tead, mis on Sinu tõelised anded?

- Mis kogemusi tulid tegelikult siia ilma omandama?

- Kas Sa raiskad aega millelegi, mis Sulle eriti või üldse ei meeldi ja parema meelega teeksid midagi hoopis muud?

End pidevalt millelegi sundides, mis tegelikult sisemas hakkab vastu, ei armasta Sa ennast piisavalt. Ilma armastuseta jäänud keha on nõrgestatud. Närvisüsteem läheb tasakaalust välja, nõrgeneb immuunsüsteem ja regulatoorsed mehhanismid väsivad. Füüsilisel tasandil hakkavad ilmnema haigussümptomid, mis süvenevad ajas. Kahaneb eluenergia.

VALI TERVIS!

Sa saad uuesti valida! Mitte kunagi ei ole liiga hilja! Võid luua just niisuguse reaalsuse nagu Sulle meeldiks. Kui algus tundub võimatu või raske, ära blokeeri oma uut tulevikku siiski ennatlike otsustega. Õige pea, kui oled teinud esimesed sammud oma õigel teel, võid märgata, kuidas asjad hakkavad edenema ja paika loksuma. Kaovad takistused, mille vastu varem pidevalt põrkasid. Hakkad jõudma infoni, mis Sind aina edasi kannab. Hiljem tagasi vaadates oled üllatunud - miks Sa varem neid muudatusi ei teinud!

KUIDAS LEIAME SINU ELUÜLESANDE?

 

  • Töötame koos läbi küsimustiku, mis on koostatud Jaapani ülieduka elufilosoofia ikigai mudeli järgi ning hõlmab ka persooni analüüsi.

 

  • Leiame Sinu sünnikoodi ja vaatame, millised on Sinu sünnipärased eeldused - millega sobiksid tegelema ja millised inimtüübid on nn "Sinu inimesed".

 

  • Kasutan võtteid NLPst (neurolingvistiline programmeerimine) ja konstellatsioonimeetodist.

 

Kas oled endalt kunagi küsinud:

Milleks olen ma siia ilma loodud? Mis on minu anded? Kuidas saaksin teha seda, mida tõeliselt armastan ja olla samal ajal materiaalselt kindlustatud?

Tule seansile ja leiame üheskoos vastused! Vaid oma kõrgeimat eesmärki täites saame olla täielikult terved ja tasakaalus!

HIND

60 EUR - 1,5 tundi

AJA BRONEERIMINE

Palun kirjuta aadressile funzenstuudio@gmail.com

Tel 51 88 550

 

Mõtte- ja tundemustrite tervendajana ning loomeenergia aktiveerijana soovin inspireerida Sind olema see, kes Sa tõeliselt oled. Krooni oma elu teadlikult!

Minul kulus palju aastaid selleks, et mõista, kes ma päriselt olen, mis on minu anded ja mida ma tegelikult teha tahan. Enne seda kuulasin teisi, õppisin vale eriala, tegin tööd rahateenimise pärast ja enam-vähem meeldis ka, sest inimesed olid ju toredad ja ülesannetega sain hakkama. Amet oli, raha oli, mõnes töökohas olid olemas ka kirg või missioon, kuid kutsumus oli pidevalt puudu. Kõigi nelja ikigai aspekti olemasoluni ei jõudnud ma kusagil.

Soovides oma elus midagi muuta, õppisin pidevalt midagi uut, kulutades sellele suuri summasid. Kuna mul ei olnud kindlat eesmärki, mille poole liikuda, kaotasin fookuse ja paigutasin korduvalt oma raha sinna, mis pakkus küll huvi, kuid viis õigelt rajalt kõrvale. Selle peale, et enda omadusi ja sünnipäraseid eeldusi analüüsida, ei tulnud ma üldse!

Mul oli ka pidevalt puudu üks siduv komponent - eneseusaldus. Erinevaid asju õppides tekkis lõpuks identiteedikriis. Aastaid ei leidnud ma vastust küsimusele, kuidas ühendada ettevõtluses omavahel kõik see, mis tõeliselt huvi pakub.  Mida kõrvale jätta? Kas peab jätma? Tundus, et püüdes tegutseda mitme erineva tegevusalaga korraga, ei jõua ma tegelikult ühtegi asja korralikult lõpuni viia, kuid ma ei osanud seda olukorda kuidagi ka muuta. Hakkasin kadestama inimesi, kellel on üks valdkond, üks suund, üks sihtgrupp.

8 pikka aastat enesearengu teel võttis mul aega, et lõpetada endas kahtlemine ja teistega võrdlemine.  Tekkis taipamine, et me ei peagi kunagi saama päris valmis, sest meie loomulik olek ongi pidev uudishimu elu vastu ja elukestev õpe. Me ei pea olema täna need, kes me oleme homme. Aga! Suund võiks olla paigas! Me peaksime õppima elama loomeenergias ja hoidma kontakti oma kõrgema minaga, et saaksime aru oma tõelisest kutsumusest ja võiksime paigutada oma ressursse eesmärgipäraselt. Loomeenergias elamine kannab meid elus edasi ja on eneseteostuse seisukohast ainuõige tee. Nii oleme terved ja rõõmsad ning sisemiselt tasakaalus.

Kui me ainult loome ja ideid genereerime, ilma et neid kunagi teostaks, ei too need ka sisemist rahulolu. Areng peab olema spiraalne, pidevalt voolav ja kõrgemale pürgiv. Sul on vaja arendada oma nõrkusi samahästi kui oma tugevusi ning kaasata oma arengusse inimesi, kes Sinu nõrku külgi kompenseerivad.

Ma sooviksin, et Sina jõuaksid sellise arenguprotsessi läbi teha tunduvalt kiiremini kui 8 aastaga; et võiksid usaldada oma taipamisi kohe kui nad tekivad. Mul oleks suur au olla selle kiirtee toetajaks ning tunnistajaks.

 

Minu läbitud koolitused ja kogemused, mis toetavad antud teenuse pakkumist:

- Persoonibrändi Veebiakadeemia;
- Zone Veebiakadeemia videokoolitused;
- Aastane koostöö ettevõtlusalase välismentoriga, Mastermind koolitused;
- Differize International  coach´i personaalne ettevõtlusalane nõustamine;
- EAS Inkubatsioonikoolitus;
- EU rahastusega ettevõtluskoolitus oma ettevõtet alustavatele naistele;
- Stockholmi Ärikolledži turunduskoolitus;
- Ettevõtluskõrgkool Mainor, disain ja ettevõtlus;
- Eesti Majandusjuhtide Instituut (EMI), ettevõtte juhtimine;
- TÜ Pärnu Kolledž, ettevõttemajandus, lisaeriala turismi- ja hotelliettevõtlus;
- Meriton Grand Hotellis turundusjuht 7 aastat;
- Olen osalenud mitmes suhtekorraldus- ja üritusturundusprojektis suurfirmadele;
- Assistent suhtekorraldusfirmas Hill & Knowlton;
- Fun & Zen Stuudio ja Neuroakustika Keskuse asutaja ja omanik.