HELIRÄNNAK TANTSU- JA LIIKUMISTERAAPIAGA

 

Keha ja meel on omavahel seotud, omades pidevat vastastikust toimet ning mõjutades inimese tervist ja heaolu. Loovuse, liikumispraktika ja füüsilise eneseväljenduse kaudu loob tantsu-ja liikumisteraapia mõistmist keha, meele ja tunnete vahel. Praktika toetab inimese emotsionaalset, kognitiivset, füüsilist ja sotsiaalset integratsiooni. Läbi liikumise õpime tundma ennast ja maailma ning kogetut väljendama. Inimkeha on ressurss, mida saab arendada ja muuta. Muutused liikumises viivad muutusteni käitumises, sobib stressi leevendamiseks, empaatia arendamiseks, enesehinnangu toetamiseks.

Seanss algab soojendusega, mis aitab häälestuda keha aistingutele, sellest omakorda kasvab välja teema ja tegevus. Seanss lõpeb füüsilise rahunemise/ lõdvestuse ja kokkuvõttega. Teraapiaseanssi on integreeritud heliteraapia võtted. Gongide, helikausside, tuulekellade, vihmapillide sagedused tervendavad, lõõgastavad, avavad uusi sihte ja tajuvõimeid. Helifluidumis saame juhatust sisemisest allikast, käivitades keha isetervenemise võimed.

Helirännak koos tantsu- ja liikumisteraapiaga soodustab enesearengut, eneneseavastamist, eneseväljendusvõimet, toimetulekut, edendab vaimset ja füüsilist tervist, heaolu. Sobib igas eas inimestele.

Helirännak kestab kokku 1,5 tundi.

 

 

 

 

 

Liikumise ja helide abil saab ennast ja ümbritsevat maailma sügavamalt tunnetada ja mõista. Liikumine on inimese harmoonilise maailmakogemise oluliseks osaks. Helisid on juba tuhandeid aastaid kasutatud keha ja meele tasakaalustamiseks ja vaimu avardamiseks. Sügavam enesetunnetamine aitab leida igaühele ainuomast sisemist rütmi. Keha, hing ja vaim on täiuslik tervik, mida saad tundma õppida ja oma meeles ka kogeda. Heli- ja liikumisteraapia on head abilised enda arendamiseks ja jõuvarude taastamiseks. Liikumise abil loome mõistmist meie keha, meele ja tunnete vahel, hoides tugevat füüsilist  ja vaimset tervist.

Osalejatel ei pea olema mingeid eelteadmisi, liikumine sobib kõigile!

JUHENDAJA

Rännakut juhendab Kaia Karjatse, kes on heliteraapia seansse ja helirännakuid läbi viinud juba 15 aastat. Alusteadmised helide väest ja gongiteraapiast omandas ta Gongimeister Don Conreaux' käe all. Sealt edasi on oskused arenenud ja süvenenud  läbi iseseisva õppe ja aastatepikkuse kogemuse. Gongide, helikausside, tuulekellade jt. tervendava helisagedusega instrumentide meditatiivne muusika pakub erilise võimaluse stressi maandamiseks ja sügavaks lõdvestumiseks. 

RIIETUS

Selga mugavad treeningriided. Heliseanss toimub lamades, peal soe pleed. Sobib kõigile!

HIND

Tellimisel on Helirännaku hind 190€.

Ruum mahutab mugavalt 10- 15 inimest.

Kestvus 1,5 tundi.

BRONEERI AEG

Sobiva aja saab kokku leppida meili teel: kaiakarjatse@gmail.com või telefonil 5536006