HELITERAAPIA

 

TEENUSED

 

Tiibeti metallist helikausside massaaž

Helikauss pannakse keha peal vibreerima ja kasutatakse helivanni metoodikat. Seansi lõppemisel pannakse erinevad helikausid vibreerima ümber terve keha. Väga hea immuunsusele, lihaste, närvisüsteemi ja hormonaalseks tasakaalustamiseks.

Vaata lähemalt SIIT

 
Helirännak kristallhelikaussidega

Helirännak tegeleb väga tõhusalt stressi, emotsioonide ning hingelise vabastamisega. Pikad unelevad vibreerivad helid soodustavad ajutöö aeglustumist ja sügavasse rahuseisundisse jõudmist. Helid avavad alateadvusest uinunud emotsioone ja mineviku kogemusi, mis on jäänud lahendamata ning aitab neil vabaneda ja organismil puhastuda. Pikali kuulamise teraapia. Lisa töövahenditeks on varieeruvalt helisev kristallpüramiid, koshi kell, tiibeti kellad, vihmapill, marakas, minu lauluhääl ja muud sellist.

Vaata lähemalt SIIT

Loe Indreku vaimset terviseblogi Hingetund SIIT

 

HIND

1h = 35€ , 2h = 55€, 3h = 75€

Seansse võib valida koos arengut toetava vestlusega või ka ilma. Seanss ilma vestluseta kestab tavaliselt tund aega.

 

KONTAKT

Tel: 52 53 593

E-mail: indrekhimma@gmail.com

Leht: https://www.facebook.com/HimmaHeliteraapia/

 

Harmoonilise helisemiseni!

 

Himma Heliteraapia lugu

Olen tegelenud muusikaga ja selle loomisega juba ligikaudu 13 aastat ning jõudsin punkti, kus hakata sügavamalt mõtlema, kuidas helid meid igapäevaelus mõjutavad. Saades teada helivibratsioonipõhise tervendamise kohta aastatuhandeid kestnud praktikatest, mis pärinevad vanadest kultuuridest nagu India, Vana-Egiptus, Tiibet ja muud, sain aru, et heliteraapia kaudu on võimalik inimese keha tasakaalustada ja tema potentsiaali tõsta uute avarusteni. Helivibratsiooni võnkumisel on võime tasakaalustada meie keha ja seda ühtlasi stimuleerida, tõstes ainevahetust, keha võimekust ning immuunsust, leevendades nii füüsilisi pingeid/valusid (selja-, liigese-, lihas- ja peavalud) kui ka vabastades emotsionaalseid raskusi.

Eriti kasulikud on heliteraapia seansid pideva stressi, pinge, une- ja meeleoluhäirete käes kannatavatele inimestele. Lisaks suudab antud teraapia parandada ka mälu ja kuulmist, suurendada õppimisvõimet ning puhastada alateadvust ebavajalikust ärevast infomürast ja vabastada sundmõtetest. Keha isetervenemise mehhanism aktiveerub täies mahus, aju võimekus suureneb ja taastub vanadest pingetest ning traumadest. Heliteraapia aitab luua taasühenduse oma harmoonilise seisundiga ning luua olemisse sügavat rahu.