KOMPLEKSTERAAPIA

Kompleksteraapia seansid hõlmavad neuroakustilise teraapia, EFT teraapia, kognitiivkäitumusliku teraapia, kraniosakraalteraapia ja muusikateraapia kombineerimist.  Eesmärk on tegeleda haigusseisundite vaimsete, füüsiliste ja emotsionaalsete juurpõhjustega ning anda roheline tuli organismi isetervenemisele.

Iga teraapiaprotsess on väga individuaalne ja disainitud spetsiaalselt Sulle. Kompleksteraapia seansid kestavad tavapärase 1,5 tunni asemel 2 tundi. Pikem aeg võimaldab sama seansi jooksul pühendada rohkem aega mitme teraapiameetodi kombineerimisele. Samuti jääb rohkem aega meditatsiooniks ja sügavaks lõõgastuseks.

Seansside arv sõltub probleemi raskusest ja sellest, kui kaua see kestnud on. Haigusliku seisundi algpõhjuse ülesleidmine on piltlikult öeldes võrreldav juriidilise kaasuse lahendamisega. Tuleb palju infot läbi töötada, et saada aru, mis täpselt rolli mängib ja mis mida mõjutab. Nüansid võivad olla seotud näiteks järgnevaga: toitainete puudus, toidutalumatus, toksiinid, soolestiku mikrofloora tasakaalutused, kroonilised viirused ja infektsioonid, autoimmuunsus, ülemäärane stress, traumad, epigeneetiline pärand (korduvad suguvõsamustrid), looteea ja sünni kulg, kasvukeskkond ja enda loodud uskumus- ning käitumissüsteemid, inimsuhted, eneseteostus ja veel palju muud.

Neuroakustika roll

Teraapiaseansside käigus kuulame, mida on öelda Sinu alateadvusel, Sinu kehal ja närvisüsteemil. Helisagedused, mis Sind tervendavad, on unikaalsed ja ainuomased nagu näpujälg. Mitte ühelgi teisel inimesel ei ole täpselt samasugust sagedust nagu Sinul!

Neuroakustika:

- Tasakaalustab energeetiliselt, mõjutades aju, närvisüsteemi ja biokeemilisi süsteeme helivibratsioonide kaudu. Kui regulatoorsetes süsteemides taastub sisemine tasakaal kuni rakutasandini välja, võib see kaasa tuua imelise tervenemise.

-      Keha hakkab vabastama toksiine. Need võivad olla bakterite metaboolsed jäägid, kasutud toitained, aga samuti ka emotsionaalsed toksiinid nagu hirm, viha, haigetsaamine, vihkamine, lahendamata trauma või lein, mis on Sind pikalt stressis hoidnud.

 

EFT (emotsioonide vabastamise tehnika) ja kognitiivkäitumusliku teraapia roll

-      Tegeleme piiravate uskumussüsteemidega nagu väärtusetuse ja  mittepiisavuse tunne, hirm läbikukkumise ees, turvatunde ja armastuse puudus jms.

-      Tervendame sisemist last, üleelatud traumasid, võimalikku väärkohtlemist, negatiivseid baasemotsioone.

- Kognitiivkäitumuslik teraapia õpetab keskenduma positiivsele ja märkama, kuidas igapäevaselt oma elu lood.

LOE EFT kohta täpsemalt

Biodünaamilise kraniosakraalteraapia roll

See on teraapialiik, mis on ülimalt rahustav ja keha regulatoorseid süsteeme taastav. Kraniosakraalteraapia võimalused on väga laialdased. Mina kombineerin selle võtteid parasümpaatilise närvisüsteemi stimuleerimise ja uitnärvi toonuse tõstmise eesmärgil.

Muusikateraapia roll

Minu eesmärk on kasutada helisagedusi viisil, mis tekitavad harmoonia ja võimaldavad sügavas lõõgastusseisundis kuulda ülemhelisid. Ülemhelid on äärmiselt tervendavad ja viivad kõrgendatud teadvusseisundisse.

Elustiili muudatuste roll

Tervenemise eelduseks on alati ka see, et inimene ei annaks vastutust oma tervise eest ära terapeudile ega arstile, vaid teeb omalt poolt kõik selleks, et muuta oma biokeemiat. Eelkõige hõlmab see hoolikamat toitainete valikut menüüsse ja mittesobiva vältimist, füüsilist liikumist toksiinide tõhusamaks väljutamiseks ning stressi maandamist.

 

Teraapia tulemus

On paras töövõit ja ahhaa-moment, kui kroonilise seisundi algpõhjuste väljakoorudes käivitub organismi võimas isetervenemise protsess. Eesmärk on lõplik tervenemine või vähemalt sümptomivaba elu.

Teraapia tulemusel võid avastada, et uni on parem kui kunagi varem - suudad mõelda, tegutseda, töötada ja teiste inimestega suhelda tunduvalt efektiivsemalt ning üleüldine enesetunne on paranenud. Sinu elu muutub täielikult, sest kui energia muutub positiivsemaks, hakkad enda eest automaatselt paremini hoolitsema, teed enda jaoks tõhusamaid valikuid ja tegutsed iseena kõige kõrgemaks hüvanguks.

 

SEANSI HIND

2 tundi kestva seansi hind on 65 EUR.

Püsikliendi hind 60 EUR.

 

PALUN BRONEERI AEG

Lisainfo saamiseks ja seansile registreerumiseks, võta palun ühendust:

Reet Henn

funzenstuudio@gmail.com

Tel 51 88 550

 

TERAPEUDIST

Reet Henn on Fun & Zen Stuudio asutaja, Neuroakustika Keskuse looja, grupitervenduste juhendaja ning terapeut-nõustaja.

Pärast tervenemist generaliseerunud ärevushäirest ja lapsepõlves alguse saanud sotsiaalsest foobiast, olen kõik järgnevad aastad pühendanud teiste aitamisele. Tean, mida tähendab hirm teadmatuse pärast seoses tervisehäiretega. Sama hästi tean ka, mida teeb meiega vastutuse käest ära andmine ja abi ootamine üksnes väljastpoolt.

Minu motoks on, et tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest. Teised saavad meid sel teel vaid toetada. Olen elukestva õppe usku ja täiendan end erialaselt pidevalt. Terapeutilised helihargid tulid minu ellu loomuliku asjade käiguna, oma teenuseid üha uuendades ja täiustades. Teema haaras mind kohe, sest helivibratsioonid on ühed võimsaimad tervendajad. Terapeutilised helihargid on mõeldud individuaalseks tööks ja välja on töötatud konkreetsed raviskeemid erinevate terviseprobleemidega tegelemiseks ning energia tasakaalustamiseks meridiaanides ja energiakeskustes. EFT ehk emotsioonide akupunktuur, kus blokeerunud energiat vabastatakse õrna stimulatsiooniga meridiaanide algus- ja lõpp-punktidele, on koos neuroakustikaga kasutades eriti efektiivne. Olen Eestis teadaolevalt esimene, kes neid kahte teraapiat omavahel kombineerib.

Läbitud koolitused

Terapeutiliste heliharkidega tervendamist õppisin Sound Healing Academy koolitusel Tony Nec´i käe all, samuti läbisin Eileen McKusick´u Biofield Tuning koolituse ja tudeerisin dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilisi ja teaduslikke uurimistöid. 

Olen õppinud toitumisnõustamist, EFT ja META-EFT teraapiat, metameditsiini, hingamisteraapiat ja kraniosakraalteraapiat. Täiendan end pidevalt ja olen osalenud paljudel täiendkoolitustel, seminaridel ja konverentsidel, sh rahvusvahelistel. Olen pühendunud autonoomset närvisüsteemi tasakaalustavatele võtetele, sest sellest sõltub meie organite ja regulatoorsete süsteemide töö. Mulle pakub suurt väljakutset uitnärvi toonuse tõstmine, et meie alateadvus ei nopiks keskkonnast ega epigeneetilisest pärandist impulsse, mis tekitavad üha korduvaid mustreid ja viivad krooniliste probleemideni. Minu praktikad toetuvad paljus dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale.

Pean väga oluliseks emotsionaalsete pingete tervendamist, põletikuvaba toitumist ja tsirkadiaanrütmi järgi elamist. Minu kindel veendumus on, et igaüks meist on kõikvõimas ja iseenda tõeline tervendaja. Teised inimesed saavad selles protsessis vaid suunamist ja tuge pakkuda. Soovin olla Sinu toetaja ja inspireerija sel teel.

 

SISEMISE LAPSE TERVENDAMINE

Terapeudina olen lugematuid kordi kogenud, et tänase probleemi juured on lapsepõlves. Kusjuures probleemi olemus ei pruugi tänasele täiskasvanule enam üldse hirmutav tunduda. Meie sisemine laps ei erista alati hirmsaid juhtumeid ja lihtsalt hirmutavaid kogemusi. Kehamälus võivad need aga tekitada sarnase energeetilise blokeeringu.

Baashirmude tervendamine on väga soovituslik, et Sa ise ja järgmised põlvkonnad saaksid suguvõsasisestest korduvatest mustritest vabaks. Nõnda vabaneb ka aegade hämarusest pärit pinge ja valu, saad hakata täiel rinnal hingama ja külge tõmbama positiivseid elusündmusi.

Loodus on andnud meile võime oma biokeemiat ise mõjutada. Teraapia tulemusena võib haiguslik seisund oluliselt leeveneda või hoopis kaduda, sest keha asub oma tervenemisele ise kaasa aitama.

- Tasakaalustub uitnärv, mille kaudu toimub pidev emotsioone tekitavate impulsside edastamine alateadvusest ajju ja närvisüsteemi;

- Paraneb organite funktsioon ja terveneb meie teine aju ehk soolestik;

- Regulaarne teraapia aitab säilitada sisemise tasakaalu ja ennetada kroonilisi haigusi. 

 

KLIENDIKOGEMUSED

Olen oma teraapia abil saanud aidata inimestel vabaneda südamerütmihäiretest, valudest, nahaprobleemidest, ärevushäiretest, pidevast väsimusest, sooleprobleemidest jm. Teraapia käigus on olnud hämmastavaid äratundmisi, alateadvusest ootamatu info ilmsikstulekut, trauma käigus kustunud mälupiltide taastumist, eelmiste elude seikasid ja võimsat vabanemistunnet negatiivsete emotsioonide vangistusest. Just nagu üks klient hiljuti ütles: "Mul on tunne, et ma jagunesin kaheks. Mina olen siin, aga minust eraldus justkui teine mina, kuhu on kogunenud kõik see, millest olen tahtnud vabaneda! Mul on nüüd uskumatult kerge olla!"  

 

PROBLEEMID, MILLE KORRAL MINU JUURDE TULLA

- Ärevushäired, ajuhägu, foobiad
- Nahaprobleemid
- Kõrgvererõhktõbi, südamerütmihäired
- Seedesüsteemiga seotud probleemid
- Pidev väsimus, kurnatus, madal produktiivsus
- Unetus
- Valu või pingetunne jm aistingud kehas (tuimus, surin või torked)
- Iiveldus, peapööritus, pitsitustunne kõhus
- Liigsed muremõtted
- Mistahes kroonilised tervisehädad 

 

MINU TEENUSED

Minu töövõtted on suunatud isetervenemise toetamisele ja sisemise tasakaalu saavutamisele, et saaks toimuda neuromodulatsioon ja transformatsioon.

ELUENERGIA TEST

NEUROAKUSTILINE KOMPLEKSTERAAPIA

NEUROAKUSTILINE AKUPRESSUUR

NEUROAKUSTIKA JA EFT TERAAPIA

COACHING: ELUÜLESANDE LEIDMINE

TOIDUTALUMATUSE TEST

ÄREVUSHÄIRE MENTORPROGRAMM

 

 

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: