KRISTALLVALGUSLAMBI SEANSID

Oled oodatud kogema kristallvalguslambi ehk kristallvoodi /John of God Crystal Healing Bed/ imelist tervendavat toimet.

KRISTALLVOODI SEANSS SOBIB IDEAALSELT:
* organismi ja meele puhastuseks
* immuunsuse tugevdamiseks
* väsimuse, energia ja päikesevalguse puuduse korral
* stressi, ärevuse, depressiooni vabastamiseks
* erinevate haiguste ravi toetuseks
* operatsiooni järgseks taastumiseks
* rahuliku ja sügava une taastamiseks
* keskendumise ja mälu parandamiseks
* ühenduse saamiseks oma kõrgema olemusega
* sageduse tõstmiseks
* olukordade lahenduseks oma elus

Kristallvalguslamp on uue ajastu seade, millel on seitse Vogel stiilis looduslikku kvartsist tippu, mis on pärit Brasiilias asuvast Casa tervenduskeskusest, millel on inimesele äärmiselt suur tervendav mõju. Kvartstippudest väljuvad kiired edastavad inimesele tugeva impulsi korrastuseks ja tervenemiseks ning mõjutavad inimese kudedes ja rakuvedelikus asuvate veemolekulide struktuuri. Selle impulsi mõjul inimese kogu keha viib end harmooniasse ja terveneb, korrastuvad kõik kehatasandid, energiakeskused ja energiaväli. Tasakaalustub inimese meel ja tugevneb kontakt enda algolemusega. Lambil on lisaks värviteraapiline toime.

Kristallvalguslambi seanss sobib elu sasipundarde lahtiharutamiseks ja lahenduste leidmiseks ning oma elu väestamiseks. Seansile tulles soovitan mõelda enda jaoks valmis, mida Sa soovid oma ellu hetkel luua või mida oma elus muuta - kas see on näiteks parem tervis, rohkem elujõudu, mõistev partnerlus, head suhted, elukoht, töö, hingerahu, elurõõm, kõrgem sagedus, piirangutest vabanemine või parem kontakt oma kõrgema olemusega jne. Hakkame seansil seda eluvaldkonda puhastama ja väestama, et see esimesel võimalusel materialiseeruks Sinu elus.

Kristallvalguslambi seanss sobib väga hästi kõigile, nii täiskavanutele, noortele kui lastele, vastunäidustused sellel puuduvad. Kõik toimub pehmel ja turvalisel viisil Sinu kõrgemaks hüveks.

Seanss toimub 1 tund või 1,5 tundi (vastavalt soovile), mis sisaldab vestlust-nõustamist ja pikali selili lamades massaaźilaual lõdvestumist kristallvalguslambi all, kuulates samal ajal rahulikku muusikat. Seansil aitan Sul teha vajalikud häälestused ja lühimeditatsiooni, et maksimaaselt lõdvestuda ja terveneda.

HIND

Tasakaalupanused:

1h 40€ 

1,5h 50€.

AJA BRONEERIMINE

Täpsem info seansi kohta ja broneerimine FB lehelt "Kuldenergia tervendus" postkasti või meilile kuldenergiatuba@gmail.com

 

Oled südamest oodatud!

Evelin

 

Evelin Vahtra - hinge toetaja ja hinge potensiaalide avaja

Olen tegelenud inimeste toetamisega üle 8 aasta. Läbinud erinevaid koolitusi ja praktikaid nagu nt Psühholoogia ABC, Reiki, Inglireiki, Universuse kursus, Kristallikursused, Osho kehapraktikad, IIKA kursuse meistritase, Methodraie kursus, Konstellatsioonide sissejuhatus jne. Seda kõike, et meenutada ja ennast rohkem tundma õppida ning aidata teisi. Samuti tuletanud meelde enda sisemisi iidseid tarkusi ja teadmiseid läbi elude. Olen olnud Tallinnas Rahulolu Keskuse, Kristallihaldjate, Kristallikooli ja Kuldenergia teraapiatoa üks loojatest. Teinud erinevaid toetavaid meditatsioone, töötubasid ja laagreid gruppidele ning abistanud eraseanssidega. Seanssidel kasutan toimivaid praktikaid, tingimusteta Puhta Allika valgussagedust, oma selgelttajusid, abilisi kristalle ja kristallvalguslampi. Alati kõik laheneb. Kõik algab meist endist - meie mõtetest, sõnadest ja tegudest.

Armastust!