LADINA SOLO

KOLMAPÄEVITI KL 19.15 - 20.15

Tants parandab märgatavalt rühti, arendab koordinatsiooni ja õpetab rütmitunnetust. Kuna tantsu juures on oluline hea muusika, siis mõjutab see ka meeleolu ning tekitab parema enesetunde nii vaimselt kui füüsiliselt. Tantsimine nõuab füüsilist vastupidavust, sest tööle hakkavad kehas kõik lihasgrupid, isegi need, mida te igapäevaelus ei kasuta. Tants tekitab hea fiilingu ning annab võimaluse omandada tantsukavasid, mida saab kasutada ükskõik kus tekib spontaanne soov tantsida.

LADINA-AMEERIKA SOOLOTANTSUD

Tantsuhuviliste vanus, sugu ja füüsiline vorm pole oluline. Tantsud on soolona, s.t. et tantsitakse üksi, ilma paariliseta. Õpitakse erinevaid ladina tantse vahvate kombinatsioonidega sütitava muusika saatel: salsa, merengue, bachata, reggaeton, cha-cha, samba, kuduro, west coast sving ja teised ladina tantsud.

Jalga mugavad sussid või tantsutossud. Musta kummitallaga tossud või kingad, mis põrandale jutte teevad, ei sobi!

NB! Regina juhendab meie stuudios ka Zumba trenne, mis toimuvad esmaspäeviti kl 19.30.

HIND

Ühe korra maksumus 10 EUR

Kuutasu   35 EUR

KOMBO PAKKUMINE

Kui soovid osaleda kahes Regina trennis nädalas, on kuuhind 55 EUR

TASUMINE

Arveldamine toimub kohapeal otse treeneriga.

REGISTREERUMINE

Palun registreeru: funzenstuudio@gmail.com

Treeneri kontakt:
Regina Evert-Tammistu
Tel 511 8808
reina.meelelahutus@gmail.com

 

 

 

 

 

 

TREENERIST

Tundi juhendab litsentseeritud võistlustantsu III kategooria treener Regina Evert-Tammistu.

Regina tutvustab ennast nii:

Olen litsenseeritud võistlustantsu abitreener, Zumba ja Strong by zumba instruktor, Piloxing eliitinstruktor ja Piloxing Barre instruktor. Zumbas on mul kõik võimalikud litsentsid alates lastest, vanurite ja erivajadustega inimeste treenimiseks - vees, vahenditega ja ilma v.a. zumbini (beebid). Hakkasin tantsima 12.a alates ja teen seda siiani. Aastal 2001 hakkasin tegelema lisaks Ladina-soolo tantsudega.

Olen ka õhtujuht/pulmavanem MC (pulmad, sünnipäevad, firma üritused, stiilipeod, jaanipäevad, jõulupeod jne), kus pakun tantsuõpet ja/või esinemisi. Olen Eesti Meelelahutajate Liidu asutajaliige. Lisaks olen Noortestuudio Mina Olen asutajaliige, kus õpetan lastele tantsimist ja teen näidentitele koreograafiaid ning samas ka näitlen ise.  Kõik minu tegemised ja toimetamised on seotud tantsimise, näitlemise, fitnessi ja organiseerimisega.

2013-2016.a. Hollandis elades olin nii tantsu- kui fitnestreeneriks Tino Hoogendijk Holy spordiklubis ja koolis O.B.S.`t Spectrum. Õppeasutuses, Eesti Kool Hollandis, olin laste liikumisõpetaja ning vabatahtlikuna organisatsioonis Special Olympic (EESC) vene-inglise tõlk.

Mulle meeldivad väljakutsed, eriti need, mis on õpetamisega seotud. Entusiasmi ammutan uutest kogemustest, nende jagamisest ja tänust, mis avaldub trennis osalejate väsinud kuid õnnelikes naeratustes :)