INSPIRATSIOONI TÖÖTUBA

Uurime osalejate sünnikoode ja vaatame, mis teid omavahel liidab. Tõlgendame oraaklikaarte, et saada kinnitust oma inspiratsioonile. Korralda hubane, seltskonda omavahel lähedasemaks muutev istumine väikesele seltskonnale!

Sobib kuni 8 inimesele.

  • Sünnikoodide asetamine ühisele kaardile pakub lõbusat äratundmisrõõmu, kuidas seltskonna liikmed üksteist täiendavad.
  • Inspiratsioonikaardid viivad vestluse sügavuti ja  aitavad teineteist paremini tundma õppida.
  • Oma vein on lubatud :)

 

Me kõik oleme osa ühisest infoväljast ja meil on ligipääs vastustele, kui neid tõeliselt vajame. Tihti me blokeerime oma intuitsiooni, sest lööme selles kahtlema. Inspiratsioonikaartide ehk oraaklikaartide lugemine on eneseusaldust ja enesekindlust toetav tegevus. Juhendaja viibib kohal nii kaua kui soovite, et tutvustada erinevaid viise, kuidas kaartidelt vastuseid saada. Enne küsimuste esitamist teeme vastava eelhäälestuse ja seejärel saavad kõik osalejad imestada oma võimete üle :) Õhtu lõpuks teate teineteisest rohkem kui kunagi varem :)

 

 

 HIND

Juhendatud tegevuse hind on 60 eur / tund

Lisandub ruumi kasutamine 15 eur/tund.

 

BRONEERIMINE

Tellimiseks palume saata e-mail aadressile funzenstuudio@gmail.com

 

 

 

"Sind juhib läbi sinu elu sisemine õppiv olend,

mänguline spirituaalne olemus, mis on su tõeline mina.

Ära loobu võimalikest tulevikest, kuni sa pole kindel,

et sealt pole midagi õppida. Võid alati vabalt meelt

muuta ja valida teistsuguse tuleviku või

teistsuguse mineviku."

Richard Bach "Illusioonid"

 

JUHENDAJAST

Töötoa viib läbi Reet Henn. Fun & Zen Suudio asutajana on ta uudishimulik ja avatud kõige suhtes, mis on vaimselt arendav ja võiks olla meie kõikide kõige kõrgemaks hüvanguks. Inspiratsiooni- ja oraaklikaardid avastas ta enda jaoks nii, et kasutas neid esialgu oma töötubades lihtsalt vahepalana. Peagi hakkas ta märkama, et saadud sõnumid on alati mõtlemapanevad ja enamasti täpselt õiged, andes parajalt positiivse laengu. Sünnikoodide teemaga tutvus ta metsamoor Irje Karjuse loengus. Reet on veendunud, et elus ei toimu mitte midagi lihtsalt niisama juhuslikult. Meie alateadvus ehk Kõrgem Mina näib elavat palju kordi põnevamat elu kui meie mõistus vastu võtta suudab ja inspiratsiooni kaudu juhatab meid aina selleni, mis vaimselt toidab.