MÜSTIKAÕHTU NAISTELE

Oraaklikaartide lugemise eesmärk on õppida eneseusaldust ja harjutada vastuste küsimist oma Väljalt.

Sina oled iseenda kõige suurem õpetaja ja Sinu intuitsioon on kõrgema väe ilmutus Sulle. Seetõttu on üks olulisemaid asju siin elus õppida ära eneseusaldus! Eriti ühiskonnas, kus maast madalast on meid kasvatatud nii, et keegi teine on alati targem. Olgu kodus, tööl, koolis, arsti juures, poliitikas - alati on keegi, kes justkui peaks meile teed sillutama paremale elule. Loomulikult ei saa me olla spetsialistid igal elualal ja teiste inimeste otsused jäävad meid alati mõjutama. Jutt käib pigem sellest, et me kipume liiga palju vastutust ära andma, jääme teistele liiga palju lootma, mõnest otsusest, mis konkreetselt meie elu puudutab, lülitame end täiesti välja ja usaldame pimesi.

Meil on kõigil tegelikult ligipääs infoväljale, mis on kõikjal meie ümber. Meie sees elab üks väga tark Kõrgem Mina ehk hing, kes on juba palju kogenud ja palju näinud. Me saame temaga suhelda vaid intuitsiooni kaudu, aga väga tihti me blokeerime seda suhtlust tänu sellele, et me lööme endas kahtlema.

Kaardid aitavad Sul oma Mina käest vastuseid saada. Nad õpetavad Sind kuulama ja usaldama oma intuitsiooni, pöörama tähelepanu sellele, mis just Sinuga resoneerub. Võid küsida mida tahes, kaartid aitavad Sul paremini analüüsida praegust hetkeseisu Sinu elus. Kui oled millegagi seoses ummikusse jooksnud, segaduses või lausa meeleheitel; teelahkmel, suutmata otsustada, kuidas edasi - siis võid saada kaartidelt suunavaid vastuseid või selgitusi.

Enne vastuste küsimist teeme vastava eelhäälestuse. Kui vastused käes, jätkame juhendatud meditatsiooniga.

Kõik osalejad saavad imestada oma võimete üle!

 

HIND

 

REGISTREERUMINE

Palun broneeri aeg aadressil funzenstuudio@gmail.com

 

"Sind juhib läbi sinu elu sisemine õppiv olend,

mänguline spirituaalne olemus, mis on su tõeline mina.

Ära loobu võimalikest tulevikest, kuni sa pole kindel,

et sealt pole midagi õppida. Võid alati vabalt meelt

muuta ja valida teistsuguse tuleviku või

teistsuguse mineviku."

Richard Bach "Illusioonid"