OSALE ÜRITUSEL

K 26.02 kl 18.00 - 19.30

Poolvääriskividest/ nahast ehete töötuba

Kauneid ehteid pole kunagi liiga palju! Ja kui vahel tundub, et siiski on midagi puudu, saab neid ise juurde teha just täpselt selliseid, mida hetkel vajad.
Valikus nahk, kunstnahk, ripatsid, hõbedased ja kuldsed vahetükid ning 50 erinevat sorti poolvääriskive.
Töötuba sobib ka lastele!

Osalustasu

5 EUR; Lisandub kasutatud materjalide tasu (7-15 eur ehte eest). Palun võta kaasa sularaha.

Registreerumine

Kohtade arv on piiratud, palun teavita mind oma tulekust ette Evelin.Kaunissaar@gmail.com


Kohtumiseni,

Evelin

N 19.03 kl 18 - 21 Naisteõhtu "Avanen naisena endale"

Armas Naine!

Võtame üheskoos aja, et rääkida omakeskis naistejutte - jutte, mis seotud meie kehaga, intiimsuse ja naudingutega. Loome ühiselt õdusa naisteõhtu - mõnusa, turvalise jagamisringi.
Jagame teadmisi ja kogemusi, et aidata üksteisel tunda ennast naine olemises enesekindlalt ja imeliselt. Räägime ja kogeme, et olla ühenduses oma naudingulisuse ja seksuaalsusega.
Rõhuasetus on sel korral teemadel: naise rinnad ja tundlik keha ning naise intiimsed naudingupaigad.
Käsitleme teooriat, arutleme erinevate kogemuste üle ja jagame praktilisi nippe ning soovitusi. Õhtu ei sisalda alastust.

Registreerumine

Palun anna oma osalemissoovist teada e-mailile: marika@female.ee.
NB! Kohtade arv on piiratud!

Osaluspanus: 35€

PS! Võid infot jagada, kui tunned, et see võiks olla just see, mida armas sõbranna või tuttav vajab:) Aitäh!Paari sõnaga ka minust
Minu 41 aastane teekond on andnud mulle uskumuse, et maailm, mida tajume ja kogeme enese ümber, on meie sisemuse peegeldus. Seega saab maailm muutuda paremaks paigaks vaid läbi selle, et igaüks meist vaatab ausalt iseendale otsa. Usun, et ainus tõeline teekond on see, mis toimub meie sees. Oluline on teadvustada ja võtta vastutus - vastutus oma mõtete ja tunnete, aga ka oma naudingute, paarisuhte ja seksuaalsuse eest.

Minu enesearengutee on avanud mulle põneva maailma, milles on nii holistilisi, šamanistlikke kui ka tantristlikke õpetusi ja kogemisi. 2018. aastal lõpetasin ka tantraterapeudi koolituse Jaya Shivani käe all. Viimased kolm aastat olen viinud Eestimaa eri paigus läbi koolitusi ja ringe teadliku puudutuse, sekusaalsuse ja naiselikkuse teemadel. Naudin väga oma teekonda naisena selles elus ja loon rõõmuga jagamis- ja kogemisringe, mis aitavad meil avarduda ja elada täisväärtuslikult.

Naiselikku energiat, naudinguid ja rõõmu!
Kohtumiseni!
Armastusega,
Marika Pruul