PRIVAATNE HELITERAAPIA ÕHTU 2-5 INIMESELE

Pakume privaatset võimalust paarile, perele või väikesele sõpruskonnale kogeda eriliselt mõnusat ja lõõgastavat seanssi tervendavate helisageduste keskel.

Tervendavad helid

Kasutame oma seanssidel palju muusikateraapia vahendeid, sest erinevad sagedused ja vibratsioonid mõjuvad tasakaalustavalt ja tervendavalt. Teile kõlavad gongid, ookeanitrumm, šamaanitrumm, vihmapill, Koshi kellad, helipulgad, helikausid jm. 

Unikaalne meie heliseansside puhul on see, et kõikidele osalejatele tehakse vibroakustiliste heliharkidega õrna massaaži, mis tervendab, taastab ja tasakaalustab organismi. Kahekaupa saate lamada ka Giza püramiidi all, mis võimendab kõiki tervendavaid sagedusi 3-kordselt!

Peredele

Kui Sul tekkis küsimus, kas seanss võiks sobida ka lastele, siis jaa! Lapsed oskavad seda vägagi nautida ning on üsna kindel, et ka kõige aktiivsemad marakratid muutuvad märksa rahulikumaks.  Eksklusiivselt Sinu perele mõeldud seanss on suurepärane võimalus laps kaissu haarata ja lihtsalt olla!

KESTVUS

Seanss kestab 1,5 tundi. Võimalus on ka kauemaks jääda, ühiselt teed juua ja saadud kogemusi jagada.

HIND

150 eur /1,5 tundi

BRONEERI AEG

Palun broneerige aeg aadressil siseminetasakaal@gmail.com

või helistage tel 51 88 550.

Õhtu sisustavad Reet Henn ja Kalev Laikre.

Olete soojalt oodatud!

KINKEKAART

Neuroakustiline heliseanss on ilus kingitus, mis sobib paarile, perele või väikesele sõpruskonnale.  Koos veedetud aeg, ühise energiaväljaga ühenduses olemine, sügav lõõgastus ja rahu tõstavad sageduse kõrgele. Peale seanssi võivad osalejad tajuda märkimisväärset tuju tõusu. Märgatavalt paraneb omavaheline läbisaamine ja üksteisemõistmine. Juhendatud meditatsiooni, helivibratsioonide ja resonantsi koosmõju on võimas vaimne tasakaalustus, mis põimib hinged ühte ja toob siirad tunded südamesse.

 

Vibroakustilised helihargid

Vibroakustilised helihargid ei tekita heli, vaid vibratsiooni. Kehale asetades tunned mõnusat, õrna ja rahustavat surinat. Heliharkidega seanss on uinutav ning õrn vibratsioon kehal mõjub nagu pikk ja rahustav pai närvisüsteemile.

Vibratsioone teeme tallaalustele refleksoloogiapunktidele ja energiakanalitel asuvatele akupunktuuripunktidele. Kui seansil osalevad lapsed, siis tavaliselt rahunevad ja jäävad tukkuma ka keskmisest aktiivsemad tegelased.

Giza püramiid

Püramiid on valmistatud päris Giza püramiidi korrapäraste mõõtude järgi, nii et see akumuleeriks kosmilist energiat.

- Püramiidi all olemine vabastab stressist ja energeetilistest blokeeringutest;

- Aitab saavutada muutunud teadvuse seisundi, et saada kontakti oma kõrgema minaga;

- Püramiidi all regenereeruvad inimesel ainult kvaliteetsed rakud;

- Kaovad pea-, selja-, hamba- jm valud;

- Paraneb mälu;

- Aeglustub vananemine

Püramiidi tuleb siseneda teadlikult ja läbimõeldud taotlusega, sest kõikide seal mõeldud mõtete energia kolmekordistub. Seepärast ära kunagi kurda oma kurba saatust ega väljenda negatiivseid mõtteid püramiidi all olles. Sõnadel on väga suur jõud!

Gongid

Gong Neptuun

Neptuun suurendab vaimset kasvu, kosmilist teadlikkust ja intuitsiooni. Ta aitab lahustada vanad mustrid ja taastada oma väe, avades Sinu anded ja loomingulisuse.

Gong Platooniline Aasta

See on Maaema Gaia gong, mis valitseb Maa loomise tsüklit ja esindab nii tarkust kui elukogemust. Maa annab meile kindla pinna ja tasakaalu ning toob nähtavale Sinu tõelise eluülesande. Ta aitab tervendada epigeneetilisi mustreid, mis on seotud sünni ja kasvukeskkonnaga.