FUN & ZEN STUUDIO

Fun & Zen Stuudio on paik, mis on alati armastusega ootamas, andmas head energiat ja kosutust nii kehale, meelele, vaimule kui hingele. Taotleme, et kõigil, kes üle meie läve astuvad, oleks siin hea olla, et nad kogeksid meelerahu ja võtaksid seda endaga kaasa oma argipäeva. Soovime, et meie juures tähistatud tähtpäevad jääksid veel kauaks meelde ning oma keha ja vaimu eest hoolitsemine parimatest parimate käe all tekitaks soovi siia ikka ja jälle tagasi tulla.

Mis teeb meid eriliseks?

  • Kodune õhkkond - stuudio on justkui Sinu teine kodu!
  • Pakume ühist aktiivset tegevust vanemale koos lapsega. Ka kõik meie peopaketid on kohandatud sobivaks nii lastele kui vanematele!
  • Kui tuled trenni, võid lapse kaasa võtta. Meie lapsehoidja leiab talle selleks ajaks tegevust!
  • Tegutseme selle nimel, et meie juures toimuksid huvitavad, teistmoodi treeningud, mis aitavad taastada nii füüsilist, vaimset kui emotsionaalset tasakaalu!
  • Äratame ellu virtuaalsed toetusgrupid! Kui seni on ärevushäirete ja depressiooniga ning autoimmuunsete haigustega inimesed leidnud toetust Facebooki gruppidest, siis meie juures leiab õlg-õla tunnet ja saab vajalikku infot reaalsetes toetusgruppides!

 

Oled väga oodatud!

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: