EPIGENEETILINE TERVENDUS

Konfliktides ja keerulistes situatsioonides, mis igapäevaselt ette tulevad, samuti meie tervislikus seisundis, kajastuvad meie individuaalsed, esivanemate ja kollektiivsed traumad.

Kasutades META-EFTd, sisemise lapse tervendust, NLPd ja väljameetodit, vabaned pikaajalisest stressist ja sisemistest  blokeeringutest, ennetades krooniliste haiguste väljakujunemist. 

Kõige hea kõrval on meie DNAsse talletatud ka eelmiste põlvkondade negatiivne info. Keha mäletab ja tunnetab lisaks üsas ning varajases lapsepõlves kogetud negatiivseid impulsse. Samuti talletatakse DNAs kogu elu jooksul keskkonnast ülesnopitud negatiivseid impulsse. Need tekitavad pikaajalist psühhoemotsionaalset stressi ja loovad eeldused krooniliste seisundite tekkeks. Esivanemate läbielatud traumad kanduvad epigeneetiliselt edasi ühelt põlvkonnalt teisele. Tulevaste esivanematena on meie võimuses need mustrid ära muuta, et nii meie ise kui järeltulevad põlved saaksime elada tervemat ja külluslikumat elu.

Krooniline haigusseisund on jäämäe tipp, mida näeme siis, kui organism on juba päris kaua tasakaalust väljas olnud. Tasakaalust viib meid välja stress ehk pidev pinge. On olemas hea stress (lühiajaline pinge), mis sunnib meid ennast ületama, midagi korda saatma, ellu viima, ära tegema ja see võib olla meie arengule kasulik. On olemas ka halb stress (pikaajaline pinge), millega me lihtsalt lepime, võtame paratamatuna, surume pidevalt maha või oleme õppinud üldse mitte märkamagi. Väga tihti on see seotud epigeneetilise pärandiga, varajase lapsepõlvega, olukordadega elus, mille kohta arvame, et neid ei saa muuta. Need on asjad, mis on meid kujundanud, loonud teatud käitumismustrid, vahel ka hirmud või foobiad.

Kuidas täpsemalt epigeneetiline tervendus toimib?

-Tuvastame probleemi metafüüsilised põhjused;

- Leiame ja neutraliseerime suguvõsa energeetilised seisakud;

- Muudame kehas negatiivsed blokeeringud, polaarsused ja sagedused;

- Lülitame välja negatiivsed uskumussüsteemid ja käitumisharjumused;

- Avame esiemade ja esiisade ressursi nii nais- kui meesliinist;

- Taasloome positiivse ja toetava energeetilise maatriksi. 

Epigeneetiline tervendus on kombinatsioon psühhoteraapilistest võtetest, mis aitavad tervendada suguvõsaliine, taastada elujõudu ja tervendada kroonilisi hädasid.

Kuidas toimib META-EFT?

Teatud meridiaanide algus- ja lõpp-punktis asuvate akupunktuuripunktide stimuleerimine koos psühhoteraapilise visualiseerimisega vabastab blokeerunud emotsioonid. META-EFT vabastab epigeneetilistest ja elu jooksul kogunenud emotsionaalsetest pingetest, mis on kujundanud teatud käitumismustrid ja hoiakud elus, samuti loonud alateadlikud alged krooniliste seisundite väljakujunemiseks. "Epigeneetilised" tähendab seda, et meiega tulevad kaasa esivanemate emotsionaalsed taagad ja endale võetud õppetunnid, mida oleme tulnud kogema. Juba alates eostamisest mõjutab meid ka keskkond, kus viibime: ema ja isa mõtted ja tunded, nende omavaheline suhtlus, aga ka teiste ümbritsevate inimeste tunded ja emotsioonid. Empaatilised inimesed on keskkondliku "müra" suhtes eriti tundlikud.

Me tunneme vaistlikult hirmu siia maailma saabudes ja see hirm jääb meisse püsima. Meie kehamällu jääb sügav kurbus ja leinatunne, kui me ei olnud armastusega siia ilma oodatud või ei saanud piisavalt emaarmastust. Päris-päris pisikesest peale ehitame endale vaistlikult kaitsemüüri, milleks on piiravad tuumuskumused,  „ellujäämisstrateegiad“ ja teatud käitumismustrid. Need hakkavad edaspidi mõjutama nii meie olemist kui meie kujunemist. Ühel hetkel me märkame, et ühiskonda sobitumise nimel anname hinnanguid nii endale kui teistele; tunneme häbitunnet, kui eristume massist ja süütunnet, kui meist on oodatud rohkemat kui oleme suutnud anda. Probleemide puhul loodame kellegi abile, sest oleme lakanud uskumast iseenda kõrgemasse väesse.

META-EFT on teraapiline protsess, mis tegeleb alateadliku vastupanu ja takistavate uskumustega, et võiksid taasavastada oma täieliku potentsiaali. META-EFT muudab neutraalseks emotsionaalsete löökide tõttu ajus hologrammina tardunud energia ja aitab neutraliseerida Sinu kehasse lukustunud hirmuenergia.

 

META-EFT aitab Sul minna sügavale enda sisse vaatama. Kõigepealt veendume, et leiame üles negatiivsed blokeeringud, seejärel need neutraliseeritakse ja lõpuks asendatakse positiivse laenguga.

 

Protsessi veelgi tõhusamaks muutmiseks kasutan juhendatud visualiseerimist ja teadlikku hingamist. Erinevate tervendavate helisageduste abil harmoniseerin alateadvuse, tasakaalustan sümpaatilise ja parasümpaatilise närvisüsteemi ning loon aju ja südame (teadvuse ja alateadvuse) vahelise koherentsuse.

Mis on epigeneetilise tervenduse oodatav tulemus?
Suguvõsaliinides korduma jäänud pingelised suhtemustrid, läbielamata jäänud lein, hoolega varjatud saladused ja lahenduseta jäänud traumad, tekitavad peresüsteemis lõpuks niivõrd suure ülepinge, et kellelgi järeltulijatest võib esineda tõsine sümptom. Tervenduse eesmärk on leida üles suguvõsa pingekolded ja vabastada Sulle ülekandunud energeetiline pinge, mis lakkamatult alateadvust mõjutab ja autonoomset närvisüsteemi käivitab.

Kasutatavad meetodid

META-EFT

Teatud meridiaanide algus- ja lõpp-punktis asuvate akupunktuuripunktide stimuleerimine koos psühhoteraapilise visualiseerimisega vabastab blokeerunud emotsioonid. META-EFT vabastab epigeneetilistest ja elu jooksul kogunenud emotsionaalsetest pingetest, mis on kujundanud teatud käitumismustrid ja hoiakud elus, samuti loonud alateadlikud alged krooniliste haiguste väljakujunemiseks. META-EFT tegeleb alateadliku vastupanu ja takistavate uskumustega, et võiksid taasavastada oma täieliku potentsiaali. META-EFT muudab neutraalseks emotsionaalsete löökide tõttu ajus hologrammina tardunud energia ja aitab neutraliseerida Sinu kehasse lukustunud hirmuenergia.

Maatriksi taasloomine

Läbi toimunu teadvustamise, pinge maandamise ja maatriksi taasloomise, toetame parasümpaatilist närvisüsteemi ja tõstame uitnärvi toonust. Ainult nii saab käivituda ressursside taastumine ja isetervenemise protsess. Kui teemad on leidnud mõistmist ja tähelepanu, siis vabaneb suurel hulgal kinni jäänud energiat. Sinu närvisüsteemiga ei resoneeru enam võõrad teemad. Õpid saama kontakti oma vaimse minaga ja usaldama oma intuitsiooni. Suudad keskenduda omaenda elu nautimisele.

Konstellatsioonimeetod ja NLP

Integreerin oma teraapias võtteid, mis pärinevad NLPst (neurolingvistiline programmeerimine) ja konstellatsioonimeetodist.

 

Epigeneetiline tervendus võib leevendada paljusid füüsilisel tasandil esinevaid probleeme:

- Kroonilised tervisehäired;
- Unehäired, ärevus, foobiad, paanikahäired, depressioon;
- Post-traumaatiline stressihäire
- Valu ja valuaistingud;
- Hormonaalsed häired;
- Suhteprobleemid;
- Madal enesehinnang, sotsiaalne ärevus;
- Sõltuvuskäitumine

 

HIND

60 EUR / 1,5 h

 

AJA BRONEERIMINE

Palun kirjuta aadressile siseminetasakaal@gmail.com

Reet Henn

Tel 51 88 550

 

 

 Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime.

 

 

 

 

 

  

 

 

KELLELE TEENUS SOBIB?

Kõige enam saavad abi need, kelle probleemid on sellised, mille eest saab isiklikult vastutada, näiteks:

 • Madal enesehinnang
 • Suhteprobleemid, võimetus luua tugevaid sõprussidemeid
 • Depressiivsed meeleolud, stress, vähene elurõõm
 • Paanikahood, sundkäitumine
 • Söömishäired, lohutussöömine, rahulolematus oma kehaga
 • Sõltuvused millestki/kellestki
 • Liiga jäigad või nõrgad piirid endale ja teistele
 • Hirm tuleviku ees
 • Kõik on justkui korras, aga miski takistab sind olemast edukas
 • Liigne võistluslikkus
 • Manipulatiivsus
 • Passiivsus või agressiivsus
 • Liigse vastutuse võtmine
 • Ohver-päästja-agressor rollide vaheldumine

 

Ärevushäired ja kroonilised haigused

Minu juurde jõuavad sageli inimesed, kellel on ärevus- ja paanikahäired, sotsiaalne ärevushäire, kroonilised haigused, autoimmuunsed seisundid. Siit on abi saadud seletamatute valude, südamerütmihäirete, ärevushäirete, pideva stressi ja paljude muude füüsiliselt väljendunud probleemide korral.

Traumad ja emotsionaalsed mustrid

Kui Sul on elu jooksul juhtunud mõni trauma või tekitavad baasemotsioonid nagu nt hirm, viha, süütunne, üksindusetunne, kurbus või häbi, korduvaid käitumismustreid, siis on see teenus just Sulle! Sisemised tasakaalutused loovad soodsa pinnase krooniliste haiguste tekkeks, mistõttu ei tohiks emotsionaalseid blokeeringuid tähelepanuta jätta. 

 

TERAPEUDIST

Reet on Fun & Zen Stuudio asutaja ja terapeut-nõustaja.

Minu motoks on, et tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest. Teised saavad meid sel teel vaid toetada.

Olulisemad läbitud kursused:

EFT I ja II tase ning META-EFT

Metameditsiini diplomikursus

Neuropsühholoogia diplomikursus, Centre of Excellence

Sound Healing Academy, Tony Nec

Biofield Tuning, Eileen McKusick

Ancestral Healing diplomikursus, Centre of Excellence

Ancestral Medicine intensiivkursus Soomes, Daniel Foor, Ph.D

The Science of Epigenetics and Quantum Embodiment, Brian Sheen, Ph.D

Acupressure for Psychiatric Disorders and Eptileptic Conditions, Annette Reilly

Acupressure for Physical, Mental and Emotional Health, Annette Reilly

CBT: Cognitive Behavioral Therapy For Therapists and Coaches, Dan Jones

Energeetiline diagnostika ja energeetilise testimise tehnikad, Demian Haye

Lisaks olen õppinud hingamisteraapiat Inspiraktiva koolitusel ja toitumisteraapiat Annely Sootsi Tervisekoolis. Suure huviga tudeerin dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse, samuti dr John Beaulieau kliinilisi ja teaduslikke uurimistöid neuroakustika alal. Alates aastast 2012 täiendan end pidevalt, osaledes erinevatel täiendmeditsiini valdkonna koolitustel, seminaridel ja konverentsidel nii Eestis kui mujal maailmas.

Epigeneetika on minu suur kirg, sest see on teadus, mis on leidnud tõestuse juba aastatuhandeid tuntud energeetilistele seostele. Olen neuroakustilise akupunktuuri maaletooja ja tänu klientide suurepärasele tagasisidele kasutan aina enam heliteraapia võtteid ka epigeneetilises tervenduses. Minu eesmärk on kasutada helisagedusi viisil, mis tekitavad harmoonia ja võimaldavad sügavas lõõgastusseisundis kuulda ülemhelisid. Ülemhelid on äärmiselt tervendavad ja viivad kõrgendatud teadvusseisundisse.

Olen oma töös pühendunud meetoditele, kuidas võimalikult efektiivselt toetada autonoomse närvisüsteemi tasakaalu ja tõsta uitnärvi toonust, sest sellest sõltub meie organite ja regulatoorsete süsteemide töö. Mulle pakub suurt väljakutset neuromodulatsioon, et meie alateadvus ei nopiks keskkonnast ega epigeneetilisest pärandist impulsse, mis tekitavad üha korduvaid mustreid ja viivad krooniliste probleemideni. Minu praktikad toetuvad paljus dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale.

Pean väga oluliseks emotsionaalsete pingete tervendamist, põletikuvaba toitumist ja tsirkadiaanrütmi järgi elamist. Lisaks eeltoodud oskustele ja teadmistele kasutan oma töös energeetilist diagnostikat, somaatilist meditatsiooni, juhendatud visualiseerimist, biohäälestust, hingamistehnikaid, eluviiside nõustamist ja muusikateraapilisi abivahendeid. Minu eesmärk on taastada energia vaba voolamine Sinu energiasüsteemis, tervendada negatiivsed mõtte- ja tundemustrid ning aktiveerida loomeenergia, et saaksid olla terve ja vaba, pidevas kontaktis oma kõrgema minaga.  

Loe kliendikogemustest lähemalt SIIT