EPIGENEETILINE TERVENDUS

Epigeneetika on teadusharu, mis uurib, kuidas meie esivanemate traumad, inimese enda alateadlikult kujundatud käitumismustrid ning keskkonnategurid võivad mõjutada geenide sisse- ja väljalülitumist. Epigeneetilised mõjutused on tagasipööratavad! Me saame ise programmeerida selle, kuidas meie rakud DNAst infot loevad.

Meie DNAs on talletunud eelmiste põlvkondade negatiivne info, samuti üsas ja varajases lapsepõlves kogetud ning keskkonnast ülesnopitud negatiivsed impulsid, mis tekitavad pikaajalist psühhoemotsionaalset stressi ja loovad eeldused krooniliste seisundite tekkeks. Esivanemate läbielatud traumad kanduvad epigeneetiliselt edasi ühelt põlvkonnalt teisele. Tulevaste esivanematena on meie võimuses need mustrid ära muuta, et nii meie ise kui järeltulevad põlved saaksime elada tervemat ja külluslikumat elu.

Kuidas täpsemalt epigeneetiline tervendus toimib?

- Leiame ja neutraliseerime suguvõsa energeetilised seisakud;
- Muudame kehas negatiivsed blokeeringud, polaarsused ja sagedused,
mis on tihti haiguste algpõhjuseks;
- Lülitame välja negatiivsed uskumussüsteemid ja käitumisharjumused;

- Tunnetamise ja juhendatud meditatsiooni kaudu leiame üles ja avame esiemade ja esiisade ressursi nii ema- kui isaliinist;

- Taasloome positiivse ja toetava energeetilise maatriksi. 

Selle teenuse puhul on tegu kombinatsiooniga teraapilistest võtetest, mis aitavad tervendada suguvõsaliine, taastada elujõudu ja tervendada kroonilisi hädasid.Mis on epigeneetilise tervenduse oodatav tulemus?
Suguvõsaliinides korduma jäänud pingelised suhtemustrid, läbielamata jäänud lein, hoolega varjatud saladused ja lahenduseta jäänud traumad tekitavad peresüsteemis lõpuks niivõrd suure ülepinge, et kellelgi järeltulijatest võib esineda tõsine sümptom. Tervenduse eesmärk on leida üles suguvõsa pingekolded ja vabastada Sulle ülekandunud energeetiline pinge, mis lakkamatult alateadvust mõjutab ja autonoomset närvisüsteemi käivitab.

Läbi toimunu teadvustamise, pinge maandamise ja maatriksi taasloomise, toetame parasümpaatilist närvisüsteemi ja tõstame uitnärvi toonust. Ainult nii saab käivituda ressursside taastumine ja isetervenemise protsess. Kui teemad on leidnud mõistmist ja tähelepanu, siis vabaneb suurel hulgal kinni jäänud energiat. Sinu närvisüsteemiga ei resoneeru enam võõrad teemad. Õpid saama kontakti oma vaimse minaga ja usaldama oma intuitsiooni. Suudad keskenduda omaenda elu nautimisele

 

Epigeneetiline tervendus leevendab paljusid füüsilisel tasandil esinevaid probleeme:

- Kroonilised tervisehäired;
- Unehäired, ärevus, foobiad, paanikahäired, depressioon;
- Post-traumaatiline stressihäire
- Valu ja valuaistingud;
- Hormonaalsed häired;
- Suhteprobleemid;
- Madal enesehinnang, sotsiaalne ärevus;
- Sõltuvuskäitumine

 Ühe võttena kasutame helivibratsioonide tervendust, mis toimib väga sügavalt, 
kuni rakutuumani välja.  

 

 KELLELE TEENUS SOBIB?

 Nii palju kui on inimesi, nii palju on erinevaid lugusid ja stressiallikaid.

- Otsid alternatiivteraapiast toetust tavaravile?

 - Kas kardad oma lähedaste või enda tervise pärast?

 - Kas Sinu elus on keegi, kes paneb Sinu enesevalitsuse pidevalt proovile?

 - Sa elad rohkem teistele inimestele kui endale ja loobud nende nimel paljust?

 - Kas tunned pea igapäevaselt, et kõik kohustused on Sinu õlul ja oled pidevast vastutusest tüdinud ja väsinud?

 - On Sul hirm keerulisse olukorda sattumise ees? Avaliku esinemise ees?

 - Kas Sul esineb ärevust ja paanikat, vererõhu kõikumist või rütmihäireid? Kroonilisi valusid? Musta masendust? Pidevalt on midagi viga, aga otseselt haige ei ole? Elujõudu napib?

 - Kas tunned, et vajad tõelist lõõgastust, kus saad end kõigest täielikult välja lülitada?

Epigeneetilisest tervendusest on abi nii täiendmeditsiini mõistes kui haiguslike seisundite ennetamiseks.

Võta enda jaoks aega, pane tähele, mis toimub Sinu kehas ja kuulata, milliseid sõnumeid edastab Sinu alateadvus? Märkamiseks on kõige õigem aeg just siis, kui füüsilisel tasandil veel midagi eriti viga ei ole.

 

HIND

50 EUR / 1,5 h

 

 

 

 

 

  

 

 

TERAPEUDIST

Reet on Fun & Zen Stuudio asutaja, neuroakustika maaletooja ning epigeneetilise tervendusmeetodi looja.

Minu motoks on, et tõeliselt terved saame olla üksnes siis, kui oleme kontaktis iseendaga ning usaldame ja hoiame end tingimusteta ja kogu südamest. Teised saavad meid sel teel vaid toetada.

Olulisemad läbitud kursused:

EFT I ja II tase ning META-EFT

Metameditsiini diplomikursus

Neuropsühholoogia diplomikursus, Centre of Excellence

Sound Healing Academy, Tony Nec

Biofield Tuning, Eileen McKusick

Ancestral Healing diplomikursus, Centre of Excellence

Ancestral Medicine intensiivkursus Soomes, Daniel Foor, Ph.D

The Science of Epigenetics and Quantum Embodiment, Brian Sheen, Ph.D

Acupressure for Psychiatric Disorders and Eptileptic Conditions, Annette Reilly

Acupressure for Physical, Mental and Emotional Health, Annette Reilly

CBT: Cognitive Behavioral Therapy For Therapists and Coaches, Dan Jones

Energeetiline diagnostika ja energeetilise testimise tehnikad, Demian Haye

 

Lisaks olen õppinud hingamisteraapiat Inspiraktiva koolitusel ja toitumisteraapiat Annely Sootsi Tervisekoolis. Suure huviga tudeerin dr Jeffrey D. Thompsoni ning Neuroakustiliste Uuringute Keskuse kliinilisi ja teaduslikke uurimistöid neuroakustika alal. Alates aastast 2012 täiendan end pidevalt, osaledes erinevatel täiendmeditsiini valdkonna koolitustel, seminaridel ja konverentsidel nii Eestis kui mujal maailmas.

Epigeneetika on minu suur kirg, sest see on teadus, mis on leidnud tõestuse juba aastatuhandeid tuntud energeetilistele seostele. Olen neuroakustilise akupunktuuri maaletooja ja tänu klientide suurepärasele tagasisidele kasutan aina enam heliteraapia võtteid ka epigeneetilises tervenduses. Minu eesmärk on kasutada helisagedusi viisil, mis tekitavad harmoonia ja võimaldavad sügavas lõõgastusseisundis kuulda ülemhelisid. Ülemhelid on äärmiselt tervendavad ja viivad kõrgendatud teadvusseisundisse.

Olen oma töös pühendunud meetoditele, kuidas võimalikult efektiivselt toetada autonoomse närvisüsteemi tasakaalu ja tõsta uitnärvi toonust, sest sellest sõltub meie organite ja regulatoorsete süsteemide töö. Mulle pakub suurt väljakutset neuromodulatsioon, et meie alateadvus ei nopiks keskkonnast ega epigeneetilisest pärandist impulsse, mis tekitavad üha korduvaid mustreid ja viivad krooniliste probleemideni. Minu praktikad toetuvad paljus dr Stephen Porges´e polüvagaalteooriale.

Pean väga oluliseks emotsionaalsete pingete tervendamist, põletikuvaba toitumist ja tsirkadiaanrütmi järgi elamist. Lisaks eeltoodud oskustele ja teadmistele kasutan oma töös energeetilist diagnostikat, somaatilist meditatsiooni, juhendatud visualiseerimist, biohäälestust, hingamistehnikaid, eluviiside nõustamist ja muusikateraapilisi abivahendeid. Minu eesmärk on taastada energia vaba voolamine Sinu energiasüsteemis, tervendada negatiivsed mõtte- ja tundemustrid ning aktiveerida loomeenergia, et saaksid olla terve ja vaba, pidevas kontaktis oma kõrgema minaga. 

 

AJA BRONEERIMINE

 

Palun kirjuta aadressile siseminetasakaal@gmail.com

Reet Henn

Tel 51 88 550

 

 Minu missioon on aktiveerida inimestes nende isetervenemise võime.