GONGITSEREMOONIA

TELLI OMA PEOLE PERSONAALNE GONGITSEREMOONIA!

Tseremoonia viib läbi gongimeister Tiina Karjatse

"Me kõik sünnime siia maailma sooviga olla vabad, elada rõõmuga, areneda, tunda elust rahuldust ning nautides elu igas hetkes. Meie elu laiem eesmärk on elu mitmekesisuse kogemine, iseenda tundmaõppimine, erinevate valikute ja otsuste tegemine ning oma elu loomine just selliseks nagu me seda soovime.
Lisaks sellele on meil siia tulles kaasas aga ka oma eriline anne või oskus, mis on justkui eriline kingitus maailmale", on Tiina öelnud.

Tiina anne on inimesi tervendada helide ja vibratsioonide kaudu. Ta juhendab gongimeditatsioone ja helirännakuid, samuti tegeleb individuaalse nõustamisega.

Gongimeditatsioon sobib imehästi hooliva ja armastava õhkkonna loomiseks. Telli gongiõhtu oma erilise päeva tähistamiseks, olgu see siis sünnipäev, tüdrukuteõhtu vm koosviibimine.

HIND

Panus imelise ja südamliku gongitseremoonia eest kuni 20 inimesele on 180 euri. Sellele lisandub saali rent 25 eur/tund.

Hind ja grupi suurus kehtib Fun & Zen Stuudios korraldatava peo puhul. Kui soovite gongitseremooniat mujale tellida, küsige palun hinnapakkumist: tiinakarjatse@hotmail.com

BRONEERIMINE

Kui soovid gongitseremoonia tellida privaatseks ürituseks, palume broneerida oma sündmuse toimumisaeg võimalikult varakult, kirjutades aadressile: funzenstuudio@gmail.com või helistades telefonil 51 88 550.

 

Tiina jutustab oma teekonnast nii:

Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 8 aastat. Helidega tervendamisel kasutan põhiliselt gonge, tiibeti helikausse, koshi tuulekellasid ja teisi muusikainstrumente. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse. Eriti südamelähedane on minu jaoks müstiliste helide maailma tutvustamine lastele.
Aastate jooksul olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevaid heli-, muusika- ja psühhoteraapia alaseid oskuseid. Olen saanud Reiki I astme pühitsuse ning kasutan teraapias ka kristalle.

Gongide ja helikausside tervendavad vibratsioonid aitavad saavutada sellise meelerahu seisundi, mille praktiseerimine aitab meil toime tulla igapäevase stressi ja pingetega. Niimoodi lõõgastudes paraneb õpi- ja keskendumisvõime, avalduvad loovad võimed. Läbi sisemise rahuseisundi tugevneb positiivne hoiak ja avaneb võimalus enese laiemaks teadvustamiseks, et erinevate probleemidega hakkama saada ning neile lahendused leida.
Igapäevaselt tegelen individuaalse heliteraapiaga. Vajadusel ühendan heliteraapiaga ka psühhoteraapia. Teen gongimeditatsioone ja helirännakuid.

Tiina korraldatud tervendavad gongiõhtud toimuvad meie stuudios kord kuus.

 

 

 

Mida olen õppinud ja omandanud

Minu õpetajad:
Don Conreaux (USA) – Gong Master Training, heliteraapia
Psühholoog – heliterapeut Alicija Eiliakas ja Gong Master Richard Eiliakas (Leedu) – heliteraapia, tiibeti helikausside massaaž, gongid, heli ja hääle kasutamine teraapias
Vladislav Matrenitski (Ukraina) – Tuva kurgulaul, Un-Hun – Päikese Heli – süsteemi I aste
Viktor Oguy (Venemaa) – Himaalaja praktikatel põhinev tiibeti helikausside vibroakustiline massaaž
Jure Biechonski (Eesti) – Transpersonaalne psühholoogia ja hüpnoteraapia
Robert Moss (Inglismaa) – Teadlik unenägemine
Nimrod Sheinman (Iisrael) – mindfulness lastele
Caterina Farkash (Inglismaa)– Transpersonaalne perekonstellatsioon
Ofra Ayalon (Israel) – Trauma ja tervendamise toimetulekukaardid
Angela Lattimore (Inglismaa) – eksistentsiaalne psühholoogia

 

Minu poolt pakutavad teenused

 

Gongimeditatsioonid

 Helirännakud nii täiskasvanutele kui lastele

 Individuaalteraapia – helid, kristallid, psühholoogiline nõustamine