HIMMA HELITERAAPIA

 

TEENUSED

 

Tiibeti metallist helikausside massaaž

Helikauss pannakse keha peal vibreerima ja kasutatakse helivanni metoodikat. Seansi lõppemisel pannakse erinevad helikausid vibreerima ümber terve keha. Väga hea immuunsusele, lihaste, närvisüsteemi ja hormonaalseks tasakaalustamiseks.

Vaata lähemalt SIIT

 
Helirännak kristallhelikaussidega

Helirännak tegeleb väga tõhusalt stressi, emotsioonide ning hingelise vabastamisega. Pikad unelevad vibreerivad helid soodustavad ajutöö aeglustumist ja sügavasse rahuseisundisse jõudmist. Helid avavad alateadvusest uinunud emotsioone ja mineviku kogemusi, mis on jäänud lahendamata ning aitab neil vabaneda ja organismil puhastuda. Pikali kuulamise teraapia. Lisa töövahenditeks on varieeruvalt helisev kristallpüramiid, koshi kell, tiibeti kellad, vihmapill, marakas, minu lauluhääl ja muud sellist.

Vaata lähemalt SIIT

 

Heliteraapia & Arengut Toetav Vestlus (ATV)

Kestvus 2-3 h

Seanss algab arengut toetava vestlusega (ATV) ja lõpeb heliteraapiaga. ATV näeb välja dialoogina, kus võib arutleda oma hetkelistest elulistest muredest ja väljakutsetest. Vestluses püstitatakse ka eesmärk, kuhu poole võiks klient hakata pürgima oma elus. Mõnikord peituvad ka terviseprobleemid emotsioonide maailma tasandil, mille kohta saab samuti infot.

Oman isiklikke kogemusi depressiooni, ärevushäirete, peresuhete, mehe ja naise vaheliste suhete, elumõtte, viha, ülekaalu, hirmude ületamise ja enesearmastuse leidmise teemal.

 

Helivanni seanss

Kestvus 1-2h

Ümber terve keha asetatud vibreerivad helikausid hakkavad lainetama läbi inimese. Tekib tunne, justkui supleksid helivannis. Iga helikauss on erineva rahustava kõlaga, millest üheskoos moodustub helide orkester.

Seanss sobib suurepäraselt liigse emotsionaalsuse, immuunsuse, erinevate organsüsteemide ja vasaku ning parema ajupoolkera tasakaalustamiseks. Näidustused on samad, mis vibratsioonilise massaaži puhul. Vastunäidustused puuduvad.

Vaata näidisseanssi SIIT

 

Digitaalne Seanss

Kestvus 1 tund

Hind 20€

Lõõgastav seanss viiakse läbi Zoom platvormi vahendusel digitaalse otseülekande lahendusena. Võimsaima tulemuse saamiseks soovitan hankida endale kvaliteetsed kõrvaklapid ja kuulata ülekannet lamades.

Seanss sobib suurepärasekt stressi ja raskemate emotsioonide vabastamiseks, unehäirete parandamiseks ja heaolu, sisemise rahu ning inspiratsiooni loomiseks. Teraapilisteks pillideks kasutan erinevaid helikausse, kella helisid, kristallist helipüramiidi, rütmipille nagu vihmapill, marrakad, minu hääl ja palju muud põnevat.

 

HELITERAAPIA NÄIDUSTUSED JA VASTUNÄIDUSTUSED

Heliteraapia sobib suurepäraselt järgmiste probleemide korral:

Peavalu, migreen; vaimsed traumad, liigese-ja lihasvalud, seljavalu, hirmud, rahutus, lein, unetus, ärevushäired, depressioon, posttraumaatiline stressihäire, bipolaarsus, meeleolu- ja käitumishäired, krooniline väsimus, ärrituvus, stress ja selle tagajärjed, kõrvade tinnitus, tasakaaluhäired, hormonaalsed häired, autism ja muud neuroloogilised probleemid.

Heliteraapia otsekontaktis kehaga ei sobi järgmiste probleemide korral:

Vähk, südame- ja veresoonkonnahaigused, põletik, tromboos, infarkt, alkoholijoove, palavik, epilepsia, rasedus, maksahaigused, sapi-ja neerukivid, tõsised peatraumad, luumurrud ning proteesid, metallist vardad ja muud võõrkehad kehas nagu südameaparaat.

NB! Vastunäidustused ei kehti teenuste puhul, kus puudub kontakt kehaga. HELIRÄNNAK ja HELIVANN sobivad suurepäraselt kõigile ning vastunäidustused puuduvad.

 

 Loe Indreku vaimset terviseblogi Hingetund SIIT

 

HIND

1h = 35€ , 2h = 55€, 3h = 75€

Seansse võib valida koos arengut toetava vestlusega või ka ilma. Seanss ilma vestluseta kestab tavaliselt tund aega.

 

KONTAKT

Tel: 52 53 593

E-mail: indrekhimma@gmail.com

Leht: https://www.facebook.com/HimmaHeliteraapia/

 

Harmoonilise helisemiseni!

 

Himma Heliteraapia lugu

Olen tegelenud muusikaga ja selle loomisega juba ligikaudu 13 aastat ning jõudsin punkti, kus hakata sügavamalt mõtlema, kuidas helid meid igapäevaelus mõjutavad. Saades teada helivibratsioonipõhise tervendamise kohta aastatuhandeid kestnud praktikatest, mis pärinevad vanadest kultuuridest nagu India, Vana-Egiptus, Tiibet ja muud, sain aru, et heliteraapia kaudu on võimalik inimese keha tasakaalustada ja tema potentsiaali tõsta uute avarusteni. Helivibratsiooni võnkumisel on võime tasakaalustada meie keha ja seda ühtlasi stimuleerida, tõstes ainevahetust, keha võimekust ning immuunsust, leevendades nii füüsilisi pingeid/valusid (selja-, liigese-, lihas- ja peavalud) kui ka vabastades emotsionaalseid raskusi.

Eriti kasulikud on heliteraapia seansid pideva stressi, pinge, une- ja meeleoluhäirete käes kannatavatele inimestele. Lisaks suudab antud teraapia parandada ka mälu ja kuulmist, suurendada õppimisvõimet ning puhastada alateadvust ebavajalikust ärevast infomürast ja vabastada sundmõtetest. Keha isetervenemise mehhanism aktiveerub täies mahus, aju võimekus suureneb ja taastub vanadest pingetest ning traumadest. Heliteraapia aitab luua taasühenduse oma harmoonilise seisundiga ning luua olemisse sügavat rahu.