JOOGA HELILÕDVESTUSEGA

ESMASPÄEVITI kell 16.00 - 17.00

 

Jõuduandev,  samas pehme ja teraapiline joogatund annab sulle meelejõudu ja eneseusku iseenese avastamise teekonnal. Harjutamise tulemusel leiab keha enda jaoks sobiva ja optimaalse sisemise rütmi, täiusliku kooskõla ning terve ja õnneliku olemise.

Liikumine toimub vabalt ja voolavalt hingamise rütmis. Sujuv liikumine on kasulik südamele ja kogu organismi tasakaalule. Rahulik tempo lubab kuulata keha, et leida terviklikum enesetunnetus ning õige toon. Võtmesõnad on mõõdukus ja võimetekohasus. Harjutused suurendavad kehalist ja vaimset tasakaalu, keskendumisvõimet, kehateadlikkust, muudavad keha painduvamaks, nõtkemaks, tugevamaks ja parandavad rühti. Jätkuv harjutamine kõrvaldab lihaspingeid, parandab verevarustust ja seedimist, aitab sügavamalt ja vabamalt hingata. Sügavad venitused annavad kehale lisatoonust. 

Tunni lõpetab lõdvestus/meditatsioon tervendavates helides. Gongide, helikausside ja Koshi tuulekellade  võnkesagedused rahustavad närvisüsteemi ja laevad sind värske energiaga.

Teraapiliste joogaharjutuste ja tervendavate helide kaasabil saame endaga sügavama ühenduse, areneb lõdvestumisoskus ning stress ja ärevus taanduvad. Pingetest vabas kehas liigub energia vabalt, kergelt, paraneb keha üldine heaolu. Praktika toetab füüsilist ja vaimset tervist.

Tund on mõõduka koormusega, ei nõua eelnevat ettevalmistust. Sobib kõigile, ka päris algajatele. Harjutamine teeb ju meistriks. Oled väga oodatud!

Selga mugavad treeningriided ning soovitav on olla paljajalu või ka sokkides. Võid kaasa võtta oma mati ja pleedi, kuid saad kasutada ka kohapeal olevaid.

 HIND

Osalustasu üks kord 13€

Kuutasu 45€ (4×)

Proovitund 7€

BRONEERIMINE

E-post: kaiakarjatse@gmail.com

Tel: 55 36 006

Olen õppinud Tallinna Ülikoolis koreograafia erialal ning täiendanud end samas tantsu-ja liikumisteraapia alal. Lisaks kuuluvad pagasisse erinevad tantsu ja liikumispraktikad, jooga ja pilatese tehnika. Liikumise abil loome mõistmist meie keha, meele ja tunnete vahel hoides tugevat füüsilist  ja vaimset tervist.

Heliteraapia seansse- helirännakuid olen läbi viinud 15 aastat. Alusteadmised helide väest ja gongiteraapiast omandasin Gongimeister Don Conreaux' käe all. Sealt edasi on oskused arenenud ja süvenenud  läbi iseseisva õppe ja aastatepikkuse kogemuse. Gongide, helikausside, tuulekellade jt. tervendava helisagedusega instrumentide meditatiivne muusika pakub erilise võimaluse stressi maandamiseks ja sügavaks lõdvestumiseks.

Helidel ja liikumisel on tervendav jõud

 

Kaia Karjatse

Gongimeister, heli- ja liikumisterapeut, tantsuõpetaja