MEIST

 

 

FUN & ZEN KEHA, MEELE JA HINGE STUUDIO

Meie hoolitseme Sinu sisemise tasakaalu eest

Fun & Zen Stuudio on kodune paik, kus end soojalt oodatuna tunda, argipäevaste toimetuste rattalt maha astuda, lõõgastuda ja laadida. Siin on Sul mahti märgata ja kuulata iseenda sisemist häält, saada inspiratsiooni enda tasakaalustamiseks ja elujõu taastamiseks.

Meie juures toimuvad vaimset, füüsilist ja emotsionaalset heaolu pakkuvad tunnid, treeningud ja sündmused. Pakume sügavalt lõõgastavaid teraapiaseansse ja tervendust stressi maandamiseks ning tasakaalus püsimiseks. Tervise eest hoolitsemine on pidev teekond ja meie suurim soov on olla Sulle sel teel toeks.

Me hoolime Sinust!

 

RUUMIDE KASUTAMINE

Meie armas valgusküllane ja hubane stuudio sobib ideaalselt mõnusate koosviibimiste korraldamiseks ja sisemist tasakaalu toetavate teenuste osutamiseks. Meil on kasutamiseks joogamatid pehmete katetega, padjad ja pleedid, küünlad ja viirukid. Vajadusel on olemas piisav hulk laudu ja toole,  wifi, dataprojektor ja valge ekraan.

Pakume tasuta joogivett, teed ja kohvi ning serveerimisnõude kasutamise võimalust.
Kasuta ka toredat võimalust tellida oma seltskonnale meeldejääv sündmus meie töötubade valikust.

Rendime oma ruume vahemikus kell 08.00 - 23.00

Küsi pakkumist: funzenstuudio@gmail.com või tel 51 88 550

 

LEIA MEID FACEBOOKIST

 
Meie stuudio on paljude regulaarsete külastajate jaoks lühikese jalutuskäigu kaugusel kodust või jääb tee peale töölt tulles. Et me teineteisest mööda ei käiks, vaid tunneksime end tugeva ja toetava kogukonnana, oleme lisaks Fun & Zen Stuudio Facebooki lehele loonud ka Facebooki grupi. Oled teretulnud liituma, kommenteerima, küsima, arvamust avaldama! Liitu siin:  funandzenstuudio


  

ASUKOHT

Asume Tallinnas, Nõmmel, Jannseni Maxima teisel korrusel. Aadress on Vabaduse pst 128.

Vt täpsemalt: KONTAKT

MEIE LOGO TÄHENDUS

Lisaks sellele, et meie stuudio seinamaalingud teinud kunstnik Mirjel Reitsniku joonistatud rebane näeb logona lihtsalt tore välja, on tema valimisel ka hoopis laiem tagamaa.
Rebast seostatakse enamasti kavalusega, kuid tootemloomana on rebane pigem õpetaja, kes annab teistele juhatust ja suudab alati leida sujuva tee takistustest ülesaamiseks. Ta suudab kiiresti mõelda, reageerida ja kohaneda. Rebane inspireerib Sind arendama oma vaimset võimekust, analüütilist meelt, tähelepanu ja keskendumist olulistele teemadele või projektidele. Rebane sümboliseerib ka tarkust, pidevat kohalolu, füüsilist treenitust ja julgust võtta vastu väljakutseid. Rebase kavalusega ei satu Sa konfliktidesse, vaid lähed läbi Elu õppetundide viisil, mis arendab ja muudab tugevamaks. Leiad kergesti parima lahenduse igale takistusele ja probleemile ning suudad säilitada huumorimeelt.
Rebane sümboliseerib loomingulisust ja iseendaks jäämist, samuti ühendust iseendaga, oma unenägude ja unistustega.