MEIST

 

 

FUN & ZEN KEHA, MEELE JA HINGE STUUDIO

Meie hoolitseme Sinu sisemise tasakaalu eest

Fun & Zen Stuudio on kodune paik, kus end soojalt oodatuna tunda, argipäevaste toimetuste rattalt maha astuda, lõõgastuda ja laadida. Siin on Sul mahti märgata ja kuulata iseenda sisemist häält, saada inspiratsiooni enda tasakaalustamiseks ja elujõu taastamiseks.

Meie juures toimuvad vaimset, füüsilist ja emotsionaalset heaolu pakkuvad tunnid, treeningud ja sündmused. Pakume sügavalt lõõgastavaid teraapiaseansse ja tervendust stressi maandamiseks ning tasakaalus püsimiseks. Tervise eest hoolitsemine on pidev teekond ja meie suurim soov on olla Sulle sel teel toeks.

 

Me hoolime Sinust!

Reet, stuudio perenaine

 

MEIE STUUDIO ERIPÄRA

Meie stuudiot kaunistavad Nõmme kunstniku Mirjel Reitsniku seinamaalingud. Tema kätetöö on loonud meile eriliselt meeldejääva aura, millesse panustavad igapäevaselt kõik meie soojalt tervitatud külalised.

Stuudio sissepääsu juurde maalitud Rebane inspireerib Sind arendama oma vaimset võimekust, analüütilist meelt, tähelepanu ja keskendumist olulistele teemadele või projektidele. Rebane sümboliseerib ka tarkust, pidevat kohalolu, füüsilist treenitust ja julgust võtta vastu väljakutseid. Rebase kavalusega ei satu Sa konfliktidesse, vaid lähed läbi Elu õppetundide viisil, mis arendab ja muudab tugevamaks. Leiad kergesti parima lahenduse igale takistusele ja probleemile ning suudad säilitada huumorimeelt.
Rebane sümboliseerib loomingulisust ja iseendaks jäämist, samuti ühendust iseendaga, oma unenägude ja unistustega.

Mirjeli töödega saad lisaks tutvuda SIIT