NEUROAKUSTILINE HELIRÄNNAK PAARILE, PERELE, SÕPRUSKONNALE

Pakume privaatset võimalust paarile, perele, väikesele kollektiivile või sõpruskonnale kogeda eriliselt mõnusat ja lõõgastavat seanssi tervendavate helisageduste keskel.

Tervendavad helid

Kasutame oma seanssidel palju muusikateraapia vahendeid, sest erinevad sagedused ja vibratsioonid mõjuvad tasakaalustavalt ja tervendavalt. Teile kõlavad gongid, kristallist Merkaba,  ookeanitrumm, šamaanitrumm, vihmapill, Koshi kellad, helipulgad, helikausid, Kalimba jm.

Unikaalne meie heliseansside puhul on see, et kõikidele osalejatele tehakse vibroakustiliste heliharkidega õrna massaaži, mis tervendab, taastab ja tasakaalustab organismi. Kahekaupa saate lamada ka Giza püramiidi all, mis võimendab kõiki tervendavaid sagedusi 3-kordselt!

Eriefektid

Sündmus on mõeldud maksimaalselt 14 inimesele, et jõuaksime kõikideni individuaalselt. Lisaks vibroakustiliste heliharkide uinutavale surinale saab iga osaleja kogeda ka muid eriefekte oma meelesüsteemidele, mille siinkohal jätame üllatuseks!

Tagasiside

Jagamisringides on kõige rohkem kõlama jäänud see, et meie üleminek ühelt instrumendilt teisele on väga voolav ja sujuv ning kõik kokku mõjub nagu sümfooniaorkester. Positiivselt üllatavalt on mõjunud see, et teeme midagi täiesti teistmoodi kui teised, mistõttu seanss annab tõelise elamuse ega ole etteaimatav. 

Sõpruskonnale

Korralda üllatuspidu sõbrale või töökaaslasele sünnipäeva puhul - kasvõi kohe hommikul, lõunapausi ajal või õhtul peale tööd. Helide spaast läbikäinuna avaneb igapäeva rutiinsetele tegevustele hoopis teine perspektiiv!

Paarile

Otsid kingituseks või tähelepanuavalduseks, deidiks midagi unikaalset ja tõeliselt erilist? Neuroakustiline elamus on hea vaheldus kino- või teatrikülastusele ja annab teile mõlemale ühist kõneainet veel pikaks ajaks. Neuroakustiline helirännak on ka imeline kingitus noorpaarile või pulma-aastapäevaks.

Perele

Kui Sul tekkis küsimus, kas seanss võiks sobida ka lastele, siis jaa! Lapsed oskavad seda vägagi nautida ning on üsna kindel, et ka kõige aktiivsemad marakratid muutuvad märksa rahulikumaks.  Eksklusiivselt Sinu perele mõeldud seanss on suurepärane võimalus laps kaissu haarata ja lihtsalt olla!

KESTVUS

Seansi pikkus vastavalt soovile alates 1,5 tunnist.

HIND

Hind alates 200 eur 

Seansi viivad läbi 2 neuroakustikut, Reet ja Kalev.

NB! Tellida saab ka gongirännakut ilma heliharkideta, mille viib läbi 1 inimene.

Hind läbirääkimistel.

Kõik hinnad sisaldavad joogivett ja teed.

 

BRONEERI AEG

Palun broneerige aeg aadressil siseminetasakaal@gmail.com

või helistage Reedale, tel 51 88 550.

 

Olete soojalt oodatud!

 

KINKEKAART

Neuroakustiline helirännak on ilus kingitus, mis sobib hästi paarile suurema tähtpäeva puhul. Koos veedetud aeg, ühise energiaväljaga ühenduses olemine, sügav lõõgastus ja rahu tõstavad sageduse kõrgele. Peale seanssi võivad osalejad tajuda märkimisväärset tuju tõusu. Märgatavalt paraneb omavaheline lähedus, teineteise tajumine ja mõistmine. Juhendatud meditatsiooni, helivibratsioonide ja resonantsi koosmõju on võimas vaimne tasakaalustus, mis põimib hinged ühte ja toob siirad tunded südamesse.

 

KULDLÕIKE SAGEDUSED

Kasutan Fibonacci sagedustega vibroakustilisi heliharke, mis ei tekita heli, vaid vibratsiooni. Kehale asetades tunned mõnusat, õrna ja rahustavat surinat. Heliharkidega seanss on uinutav ning õrn vibratsioon kehal mõjub nagu pikk ja rahustav pai närvisüsteemile.

Fibonacci sagedused on seotud kogu oleva struktuuri loomisega. Need mängivad elulist rolli kuldlõike loomises ehk loovad korrapära ja regulaarsust looduse imelistes mustrites. Kuldlõiget võid näha kõikjal enda ümber – lilledes, puulehtedes, seemnetes, puuviljades jne. Samasugune korrapära valitseb ka igas Sinu keharakus. Kui oleme pidevalt tasakaalust väljas, tekib oksüdatiivne stress, mis kahjustab rakke. Fibonacci sagedused aitavad raku funktsiooni taastada. Seeläbi taastub kogu organismi sisemine tasakaal ja paraneb immuunsüsteemi vastupanuvõime.

Vibratsioone teeme tallaalustele refleksoloogiapunktidele ja energiakanalitel asuvatele akupunktuuripunktidele. Kui seansil osalevad lapsed, siis tavaliselt rahunevad ja jäävad tukkuma ka keskmisest aktiivsemad tegelased.

 

GIZA PÜRAMIID

Püramiid on valmistatud päris Giza püramiidi korrapäraste mõõtude järgi, nii et see akumuleeriks kosmilist energiat.

- Püramiidi all olemine vabastab stressist ja energeetilistest blokeeringutest;

- Aitab saavutada muutunud teadvuse seisundi, et saada kontakti oma kõrgema minaga;

- Püramiidi all regenereeruvad inimesel ainult kvaliteetsed rakud;

- Kaovad pea-, selja-, hamba- jm valud;

- Paraneb mälu;

- Aeglustub vananemine

Püramiidi tuleb siseneda teadlikult ja läbimõeldud taotlusega, sest kõikide seal mõeldud mõtete energia kolmekordistub. Seepärast ära kunagi kurda oma kurba saatust ega väljenda negatiivseid mõtteid püramiidi all olles. Sõnadel on väga suur jõud!

 

KRISTALLIST MERKABA

Neuroakustilist elamust pakub teiste seas kristallist püha instrument Merkaba. See on heebrea sakraalne energiavorm, topelt-tetraeeder, mis võimaldab saavutada ühenduse üliteadvusega, et rännata ajas ja ruumis.

Kristallist tetraeedri aktiveerimisel tekkivad helid ja vibratsioonid tekitavad peenenergiaid taeva (MER), energeetilise keha (KA) ja hinge (BA) vahel. See haruldane geomeetriline instrument on käsitöö tipptase, valmistatud haruldasest mäekristallist.

 

GONGID

Päikese gong

Päikese gong toob Sinus esile elujõu, julguse ja ettevõtlikkuse. Ta aitab vabaneda piiravatest uskumussüsteemidest ("ei saa" "pole võimalik", "mis teised arvavad", "olukord on väljapääsmatu" jne) ning suunab Sind keskenduma lahendustele ("alati on mingi väljapääs", "ma võin ennast usaldada", "ma võin luua midagi uut", "ma olen vaba"). Tule elemendi Päike ühendab Sind oma jumaliku väega.

Gong Neptuun

Neptuun suurendab vaimset kasvu, kosmilist teadlikkust ja intuitsiooni. Ta aitab lahustada vanad mustrid ja taastada oma väe, avades Sinu anded ja loomingulisuse. Vee elemendi esindajana aitab ta Sinu energial vabalt voolata nii vaimsel, füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil.

Gong Platooniline Aasta

See on Maaema Gaia gong, mis valitseb Maa loomise tsüklit ja esindab nii tarkust kui elukogemust. Maa element annab meile maanduse, kindla pinna jalgade alla ja sisemise tasakaalu ning toob nähtavale Sinu tõelise eluülesande. Ta aitab tervendada epigeneetilisi mustreid, mis on seotud sünni ja kasvukeskkonnaga.