NEUROAKUSTILINE HELIRÄNNAK, INDIVIDUAALNE SEANSS

Vibroakustiliste heliharkide uinutav surin tagab sügava lõõgastuse. Planetaarsete  gongide ja kristallist Merkaba sünergia kannab samal ajal üliteadvuse rännakule. Heliseanss tervikuna mõjub meeliülendavalt ja ülemhelide ebamaine kõla pakub hingeliigutava elamuse. See on imeline kingitus iseendale või inimesele, kellest hoolid!

SÜGAV LÕÕGASTUS JA VAIMSED TAIPAMISED

Seanss algab sünkroniseeriva meditatsiooniga, mis aitab Sul end täielikult välja lülitada. Teraapiliselt mõjuvad helid ja sagedused pakuvad väga sügavat lõõgastust, tajutav on energia liikumine kehas.

Kasutan oma seanssidel vibroakustilisi heliharke, mängin planetaarseid gonge, Tiibeti ja Nepali helikausse, ookeanitrummi ja šamaanitrummi. Kõlavad mäekristallist geomeetrilise Merkaba imelised helid, Koshi kellade ja energiakellade harmoonia jm muusikateraapiavahendid, mis aitavad jõuda sügavale iseendani.

Kogedes vibratsioone nii oma kehal kui bioväljas, võid jõuda eriliste taipamiste ja vaimsete kogemusteni. Esile võib tulla selgus, mida tegelikult oma elus soovid saavutada, mis on Sinu elu kõrgem eesmärk. Erinevad sagedused aitavad vabaneda vanadel mustritel, energeetilistel blokeeringutel ja tasakaalutustel, tervendades ja tasakaalustades füüsilist keha.

 

Kliendid on öelnud:

"See oli imeline! Täiesti vapustav - ma ei teadnud, et selliseid helisid on üldse olemas! See oli nagu kõige ilusam kunst ja enamgi veel, lihtsalt ei ole sõnu!"

"Ma ei tahagi siit enam püsti tõusta, tahaks veel, nii hea oli!"

"Helid justkui raputasid mind täiesti läbi ja viisid endaga kaasa! Ühel hetkel nägin imelist pilti loodusest, aga värvispekter oli palju kirkam kui ma kunagi näinud olen!"

 

KULDLÕIKE SAGEDUSED

Kasutan seansil peamiselt Fibonacci sagedustega vibroakustilisi heliharke. Fibonacci sagedused on seotud kogu oleva struktuuri loomisega. Need mängivad elulist rolli kuldlõike loomises ehk loovad korrapära ja regulaarsust looduse imelistes mustrites. Kuldlõiget võid näha kõikjal enda ümber – lilledes, puulehtedes, seemnetes, puuviljades jne. Samasugune korrapära valitseb ka igas Sinu keharakus. Fibonacci sagedused aitavad raku funktsiooni taastada. Seeläbi taastub kogu organismi sisemine tasakaal ja paraneb immuunsüsteemi vastupanuvõime. 

Vibroakustilised helihargid ei tekita heli, vaid vibratsiooni. Kehale asetades tunned mõnusat, õrna ja rahustavat surinat. Heliharkidega seanss on uinutav ning õrn vibratsioon kehal mõjub nagu pikk ja rahustav pai närvisüsteemile.

 

HIND

75 eur / 75 min

BRONEERI AEG

Palun broneeri aeg aadressil siseminetasakaal@gmail.com

või helista tel 51 88 550.

 

Oled väga oodatud!

Reet

Loe minust lähemalt SIIT

 

 

 

 

                                                            

KRISTALLIST MERKABA

Neuroakustilist elamust pakub teiste seas kristallist püha instrument Merkaba. See on heebrea sakraalne energiavorm, topelt-tetraeeder, mis võimaldab saavutada ühenduse üliteadvusega, et rännata ajas ja ruumis.

Kristallist tetraeedri aktiveerimisel tekkivad helid ja vibratsioonid tekitavad peenenergiaid taeva (MER), energeetilise keha (KA) ja hinge (BA) vahel. See haruldane geomeetriline instrument on käsitöö tipptase, valmistatud haruldasest mäekristallist.

GONGID

Päikese gong

Päikese gong toob Sinus esile elujõu, julguse ja ettevõtlikkuse. Ta aitab vabaneda piiravatest uskumussüsteemidest ("ei saa" "pole võimalik", "mis teised arvavad", "olukord on väljapääsmatu" jne) ning suunab Sind keskenduma lahendustele ("alati on mingi väljapääs", "ma võin ennast usaldada", "ma võin luua midagi uut", "ma olen vaba"). Tule elemendi Päike ühendab Sind oma jumaliku väega.

Gong Neptuun

Neptuun suurendab vaimset kasvu, kosmilist teadlikkust ja intuitsiooni. Ta aitab lahustada vanad mustrid ja taastada oma väe, avades Sinu anded ja loomingulisuse. Vee elemendi esindajana aitab ta Sinu energial vabalt voolata nii vaimsel, füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil.

Gong Platooniline Aasta

See on Maaema Gaia gong, mis valitseb Maa loomise tsüklit ja esindab nii tarkust kui elukogemust. Maa element annab meile maanduse, kindla pinna jalgade alla ja sisemise tasakaalu ning toob nähtavale Sinu tõelise eluülesande. Ta aitab tervendada epigeneetilisi mustreid, mis on seotud sünni ja kasvukeskkonnaga. 

 

KINKEKAART

Neuroakustiline Elamus on ilus kingitus nii endale kui inimesele, kellest hoolid! Oma kõrgema minaga ühenduses olemine, sügav lõõgastus ja rahu tõstavad sageduse kõrgele. Peale seanssi võib kingisaaja kogeda märkimisväärset tuju tõusu ja väljapuhanud tunnet. Märgatavalt paraneb teineteisemõistmine lähedastega ja suhted ümbritsevate inimestega. Juhendatud meditatsiooni, helivibratsioonide ja resonantsi koosmõju on võimas tasakaalustus, mis liigutab hinge ja toob siirad tunded südamesse.

 

 

 

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: