NEUROAKUSTILINE SEANSS PAARIDELE

Neuroakustiline seanss on ilus kingitus, mille saate teineteisele teha. Koos veedetud aeg, oma vaimse mina ja ühise energiaväljaga ühenduses olemine, sügav lõõgastus ja rahu tõstavad sageduse kõrgele. Peale seanssi võite tajuda märkimisväärset tuju tõusu. Teie omavaheline läbisaamine ja üksteisemõistmine paraneb märgatavalt. Juhendatud meditatsiooni, helivibratsioonide ja resonantsi koosmõju on võimas vaimne tasakaalustus, mis põimib hinged ühte ja toob siirad tunded südamesse.

"Neuroakustiline" tähendab, et kasutatavad sagedused häälestavad närvisüsteemi, võttes maha ülemäärase stressi. Regulaarne neuroakustiliste seansside kogemine:

 - Muudab kehas negatiivsed blokeeringud, polaarsused ja sagedused;

 - Lülitab välja negatiivsed uskumussüsteemid ja käitumisharjumused;

 - Tasakaalustab vasakut ja paremat ajupoolkera;

 - Toetab parasümpaatilist närvisüsteemi, taastades keha ressursid;

- Toniseerib uitnärvi ventraalset haru;

 - Toetab sisemist tasakaalu ja kontaktisolekut oma vaimse mina ja intuitsiooniga;

- Maandab stressi ja lõõgastab sügavalt.

 

HIND

75 eur /1,5 tundi

BRONEERI AEG

Palun broneerige aeg aadressil siseminetasakaal@gmail.com

või helistage tel 51 88 550.

 

Olete soojalt oodatud!

Reet

Tervendavad helid

Kasutan oma seanssidel palju muusikateraapia vahendeid, sest erinevad sagedused ja vibratsioonid võimendavad tervenduse mõju väga tugevalt. Tutvustan lühidalt seanssidel kasutatavaid gonge:

Gong Neptuun

Neptuun suurendab vaimset kasvu, kosmilist teadlikkust ja intuitsiooni. Ta aitab lahustada vanad mustrid ja taastada oma väe, avades Sinu anded ja loomingulisuse.

Gong Platooniline Aasta

See on Maaema Gaia gong, mis valitseb Maa loomise tsüklit ja esindab nii tarkust kui elukogemust. Maa annab meile kindla pinna ja tasakaalu ning toob nähtavale Sinu tõelise eluülesande. Ta aitab tervendada epigeneetilisi mustreid, mis on seotud sünni ja kasvukeskkonnaga. 

 

KINKEKAART

Neurokustiline biovälja häälestamine on tõhus eluenergiat taastav teraapiaseanss. Kingi võimalus seda kogeda inimesele, kellest hoolid!

Osta kinkekaart SIIT

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: