OSHO® AKTIIVMEDITATSIOONID

India teadjamees OSHO on loonud palju erinevaid praktikaid ja meditatsioone. Tema loodud on ka 11 aktiivmeditatsiooni. Ta lõi need meditatsioonid tuleviku inimesele ehk siis tänapäeva inimesele. Ta nägi, et tänapäeva inimene on väga palju oma peas kinni ja seal toimub pidev mõtete virr-varr. Üha raskem on inimesel olla kohal hetkes ja iseendas. Läbi nende praktikate on kergem tulla toime tänapäeva stressirohke eluga, ärevusega, negatiivsete käitumis- ja mõttemustritega, sõltuvustega.

Meditatsioonid kestavad 60min ja koosnevad erinevatest etappidest, kus aktiivne osa vaheldub passiivse osaga. Aktiivses osas toimub kas füüsiline liikumine, häälimine, verbaalne tegevus või siis aktiivne hingamine, millele järgneb jälgimise või vaikuse osa.

RIIETUS

Meditatsioonis osalemiseks on hea riietuda mugavalt, mis võimaldab vaba liikumist. Kaasas võiks olla silmaklapid ning joogiks vesi. Silmaklapid on head selleks, et oleks parem ja mugavam rännata enda sees.

Kellele meditatsioonid sobivad?

Osho aktiivmeditatsioonid sobivad kõigile ega eelda varasemaid kogemusi. Meditatsioonid mõjuvad igale inimesele erinevalt, sõltuvalt sellest, mis on just selle inimese elus toimumas.

Meditatsiooni tulles võiks eelnevalt söömata olla vähemalt kaks tundi ja eelnev toidukord võiks olla pigem kerge.

HIND

Tasakaalupanus 15€ kord

REGISTREERU TUNDI

Oma osalemise soovist anna palun teada: lumierteraapiad@gmail.com

 

Annika Koppel

Olen energiaterapeut ja reiki praktik, Osho aktiivsete meditatsioonide juhendaja.

Osho aktiivseid meditatsioone õppisin Osho Darshan Instituudis, Osho pikaajalise õpilase Satori Darshani käe all. Õppe käigus käsitleti ja praktiseeriti põhjalikult kõiki Osho loodud meditatsioone.

Osho aktiivsete meditatsioonide praktiseerimine on väga tõhus viis tuua meid rohkem peast südamesse ja õppida olema hetkes kohal, misläbi saame parema kontakti iseendaga.

Minu kirg on tuua inimeste ellu rohkem kergust ja aidata neil oma soovide ning vajadustega paremini tuttavaks saada.