RAHULIK JOOGA HELILÕDVESTUSEGA

Helidel ja liikumisel on tervendav jõud. Rahulik ja pehme jooga annab meelejõudu ja eneseusku iseenese avastamise teekonnal. Harjutamise tulemusel leiab keha enda jaoks optimaalse harmoonilise rütmi, sisemise kooskõla ning terve ja õnneliku olemise. Broneeri individuaalne seanss või paarile.

Liikumine toimub vabalt ja sujuvalt hingamise rütmis. Harjutused arendavad keskendumisvõimet, painduvust, kehateadlikkust, stabiilsust, kergust, fookuse hoidmist, tasakaalu.Tähelepanu on lülisamba ja liigeste liikuvusel, elastsusel ja tugevusel. Rahulik tempo lubab kuulata keha ning leida endale õige toon. Harjutamise ja tervendavate helide kaasabil saame endaga sügavama ühenduse, arendame lõdvestumisoskust ning stress ja ärevus taanduvad. Liikumine tugevdab immuun- ja närvisüsteemi, järjekindel praktiseerimine toetab füüsilist ja vaimset tervist ning üldist heaolu.

Tunni lõpus on lõdvestus- meditatsioon tervendavates helides. Gongide, helikausside, Koshi tuulekellade ja vihmapillide sagedused rahustavad ja laevad värske energiaga. 

Tund on mõõduka koormusega ja sobib kõigile vastavalt iga inimese võimalustele. Sobib ka päris algajale. Harjutamine teeb meistriks.

Oled väga oodatud!

RIIETUS

Pane selga mugavad treeningriided ja soovitav on olla paljajalu või sokkides. Võid kaasa võtta oma mati ja pleedi, kuid saad kasutada ka kohapeal olevaid.

HIND

Hind individuaalselt / paarile 40€

(alates kahest korrast 35€)

Kestvus üks tund.

BRONEERIMINE

E-post: kaiakarjatse@gmail.com

Telefon: 5536006

 

Olen õppinud Tallinna Ülikoolis koreograafia erialal ning täiendanud end samas tantsu-ja liikumisteraapia alal. Lisaks kuuluvad pagasisse erinevad tantsu- ja liikumispraktikad, jooga ja pilatese tehnika. Liikumise abil loome mõistmist meie keha, meele ja tunnete vahel, hoides tugevat füüsilist  ja vaimset tervist.

Heliteraapia seansse- helirännakuid olen läbi viinud 15 aastat. Alusteadmised helide väest ja gongiteraapiast omandasin Gongimeister Don Conreaux' käe all. Sealt edasi on oskused arenenud ja süvenenud  läbi iseseisva õppe ja aastatepikkuse kogemuse. Gongide, helikausside, tuulekellade jt. tervendava helisagedusega instrumentide meditatiivne muusika pakub erilise võimaluse stressi maandamiseks ja sügavaks lõdvestumiseks.

Helidel ja liikumisel on tervendav jõud

Kaia Karjatse

Gongimeister, heli- ja liikumisterapeut, tantsuõpetaja