RÄNNAK GONGIDE JA HELIKAUSSIDEGA

Heliteraapia on väga eriline ja tulemuslik viis keha ja meele jõuvarude taastamiseks ning stressiga toimetulekuks. Rännak helides toimib kui vibratsioonimassaaž, meditatsioon ja sügavalt lõõgastav puhkus. Heliteraapia lõdvestab, värskendab aju- ja mõttetööd, rahustab ning taastab närvisüsteemi. Eeterlik heli harmoniseerib keha, hinge ja vaimu terviklikku koostoimet. Helides mediteerides on inimesel võimalik kõikehõlmavat ühendvälja oma meeles kogeda. 

Sügav lõdvestus lubab ajul ja ratsionaalsel mõistusel puhata. Meditatsioon ehk lõõgastusprotsess võib üles tuua alateadvuses peituvaid olulisi sümboleid, mis aitavad ennast tundma õppida, sihte seada, muutuda ja terveneda. 

Heliteraapia toimeaine on helisagedus- vibratsioon, mis vabastab kehasse kogunenud pinged, luues sulle selles hetkes anti- stress keskkonna. Helilained ühendavad keha ühtsesse harmoonilisse tervikusse, kus keha muutub kergemaks ja vabamaks ning tunneb ennast suurepäraselt. Lõdvestumisprotsess loob meelerahu ja selgust.

Inimkeha on helide võrgustik, mis allub sisemistele ja välimistele puudutustele. Kogu loodus koosneb võngetest- sagedustest nagu meiegi. Helisagedused mõjutavad positiivselt nii füüsilist emotsionaalset kui ka vaimset heaolu, korrastades rikkis närvikoode, aktiveerides ja puhastades energiakeskuste ehk tšakrate energiavoogu. 

Heliteraapia on abiks erinevate terviseprobleemide korral, nagu ärevus, stress, depressioon, paanika, traumad, liigese- ja lihasvalud, väsimus, unetus, peavalud jpm. 

Helidel ja lõhnadel on võime jõuda alateadvuse kõige sügavamatesse kihtidesse äratades loovust, sisemisi jõuressursse, tajusid, enesekindlust ja teadlikkust enda võimetest. Madalad sagedused ühendavad meeles teadvuse, alateadvuse ja ühisteadvuse tasandeid. Helimassaaž aktiveerib meie iseenesest targa keha isetervenemise võimed.

Pika kajaga helivõnked mõjutavad keha ühtlaste harmooniliste lainetena, kus üks harmooiline lainepikkus lükkab tööle järgmise. Õrnad helid ei ole juhuslikud, gongide ja helikausside helivõngetes on täiuslik harmoonia. Helid õpetavad juhtima keha ja meele protsesse.

Heliteraapia on tulemuslik nii ühekordse seansina kui ka teraapiakuurina.

Helirännakul saad mõnusalt pikutada, peal soe pleed. Kui soovid võta kaasa enda matt ja pleed, aga saad kasutada ka kohapeal olevaid.

Sobib kõigile: individuaalselt / paari / pere- ja grupiteraapiana. 

RIIETUS

Pane selga mugavad riided. Heliseanss toimub lamades, peal soe pleed. 

HIND

Individuaalselt / paarile hind 50€ 

(alates kahest korrast 45€)

Helirännak tellimisel 190

Helirännaku kestvus 1,5 tundi

BRONEERIMINE

Sobiva aja saab kokku leppida helistades või meili teel:

E-post: kaiakarjatse@gmail.com

Telefon: 553 6006

Olen õppinud Tallinna Ülikoolis koreograafia erialal ning täiendanud end samas tantsu-ja liikumisteraapia alal. Lisaks kuuluvad pagasisse erinevad tantsu ja liikumispraktikad, jooga ja pilatese tehnika. Liikumise abil loome mõistmist meie keha, meele ja tunnete vahel hoides tugevat füüsilist  ja vaimset tervist.

Heliteraapia seansse- helirännakuid olen läbi viinud 15 aastat. Alusteadmised helide väest ja gongiteraapiast omandasin Gongimeister Don Conreaux' käe all. Sealt edasi on oskused arenenud ja süvenenud  läbi iseseisva õppe ja aastatepikkuse kogemuse. Gongide, helikausside, tuulekellade jt. tervendava helisagedusega instrumentide meditatiivne muusika pakub erilise võimaluse stressi maandamiseks ja sügavaks lõdvestumiseks.

Helidel ja liikumisel on tervendav jõud

 

Kaia Karjatse

Gongimeister, heli- ja liikumisterapeut, tantsuõpetaja