SHINDO

TEISIPÄEVITI KELL 17.45- 19.15

Shindo on Jaapani massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, mis aitab leida vastuseid. Shindo annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele.
Idamaise tava kohaselt käsitleb shindo inimest kui tervikut. Igapäevaelu viib meid tasakaalust välja ning vaevama hakkavad erinevad tervisehäired.

  • Shindo eesmärgiks on vabastada keha ja meel sinna kuhjunud füüsilistest ning emotsionaalsetest pingetest ning saavutada keha ja meele tasakaal. Füüsilisel pinnal aitavad venitusharjutused hästi tugiliikumisaparaadi vaevuste ja liigeseprobleemide puhul.
  • Venituste, hingamise ja juhendaja poolse toetava massaaži mõjul suureneb keha võime taastuda ja end ise parandada.
  • Lihtsad ja tõhusad Shindo venitusharjutused lõdvestavad keha ja vaimu, samas andes energiat ja mõtteselgust ning loovad seeläbi silla südame ja maailma vahele.

Mida paindlikum on inimese keha, seda paindlikum on tema meel – seda rohkem saab ta tunda end vabana.

1,5 tunni jooksul venitame, võimleme, treenime tasakaalu, mudime, hingame ja pikutame. See ei ole tund passiivset venimist ja püsimist, see on tund tegelemist iseendaga!

RIIETUS

Selga soovitan panna mugavad pikad retuusid, pikkade või lühikeste varrukatega pikem särk, ja kui on, siis jalga varvassokid.

HIND

Rühmatunnis osalustasu 1 x 10 eur

5x (kahe kuu jooksul) 45eur

REGISTREERUMINE

Registreerimiseks ja lisainfo saamiseks võta palun ühendust otse treeneriga:

Terje Loorits

terje.loorits@gmail.com

Tel 5122945

JUHENDAJA TERJE LOORITS

Mina avastasin Shindo enda jaoks 2012. aastal ning sellest hetkest peale on see mind köitnud kui tõhus ja loomulik igapäevane tegevus. Juba lapsepõlves alguse saanud keha venitamisvajadus leidis mõtestatud suuna ja rakenduse. 2013-2014 läbisin Shindo assistent-instruktori kursuse ning 2016 sai minust Shindo-jomon instruktor, mis hõlmab endas ka shindo massaazhi.

Ja mis teeb Shindo minu jaoks eriti imeliseks - puudutuse võlu. Puudutus on minu jaoks äärmiselt oluline,vajan seda ise ja tahan pakkuda ka teistele. Läbi puudutuste ja venituste saab tervendatud nii keha kui meel! Mis saab olla veel mõnusam!

Ja mulle tundub aina rohkem, et kõik toimiv ja tõhus võiks olla lihtne ja voolav. Võtta ja anda endale aega lihtsalt olla, voolata, kulgeda, hingata, märgata, tunnetada.... Rõõmus, kerguses ja lihtsuses!

Oled väga oodatud!