SÜNNIKOODI SALADUS

Uurime osalejate sünnikoode ja vaatame, mis teid omavahel liidab. Inspiratsiooni ja toetuse mõttes tõlgendame ka sõnumikaarte, mida on välja pakkuda väga laias valikus. Korralda hubane, seltskonda omavahel lähedasemaks muutev istumine väikesele seltskonnale!

Sobib max 10 inimesele.

  • Sünnikoodide asetamine ühisele kaardile pakub lõbusat äratundmisrõõmu, kuidas seltskonna liikmed üksteist täiendavad.
  • Sõnumikaardid annavad inspiratsiooni, viivad vestluse sügavuti ja  aitavad teineteist paremini tundma õppida.
  • Oma vein on lubatud :)

 

Sünnikoodide analüüsimise meetod on Austrias Tirooli mägikülades kaua aega saladuses hoitud ja vaid põlvest põlve edasi antud esivanemate tarkus.  Austria Alpides on sügavalt juurdunud Keldi šamanism. On tõenäoline, et sünnikoodide saladuse avastasid just šamaanid kui eriti head inimestetundjad. Loodusega kooskõlas elava rahva põlised teadmised lähtusid loodusstiihiatest ja kirjeldavad inimtüüpe üllatava täpsusega. Teada on, et mägikülades jälgiti laste kasvatamisel ja suunamisel sünnijärgseid eeldusi eriti valvsalt. Neile ei surutud kunagi peale vanemate ambitsioone, vaid lasti kujuneda selleks, kelleks nende süda kutsus.

Õhtu muudame veelgi põnevamaks-müstilisemaks sõnumikaartide ehk oraaklikaartide tõmbamise ja tõlgendamisega. Nende abil saadud sõnumid on alati mõtlemapanevad ja väga toetavad, andes parajalt positiivse laengu. Me kõik oleme osa ühisest infoväljast ja tõeliselt toetav on veenduda, et selle seltskonnaga ei ole Sa kohtunud kaugeltki mitte juhuslikult!

Juhendaja viibib kohal nii kaua kui soovite, et tutvustada erinevaid viise, kuidas kaartidelt vastuseid saada. Enne küsimuste esitamist teeme vastava eelhäälestuse ja seejärel saavad kõik osalejad imestada oma võimete üle :) Õhtu lõpuks teate teineteisest rohkem kui kunagi varem :)

 

 

 HIND

Juhendatud tegevuse hind on 100 euri.

Lisandub ruumi kasutamine: Fun saal 25 eur/tund või Zen ruum 15 eur/tund.

 

BRONEERIMINE

Tellimiseks palume saata e-mail aadressile funzenstuudio@gmail.com või helistada telefonil 5188550.

 

 

 

"Sind juhib läbi sinu elu sisemine õppiv olend,

mänguline spirituaalne olemus, mis on su tõeline mina.

Ära loobu võimalikest tulevikest, kuni sa pole kindel,

et sealt pole midagi õppida. Võid alati vabalt meelt

muuta ja valida teistsuguse tuleviku või

teistsuguse mineviku."

Richard Bach "Illusioonid"

 

JUHENDAJAST

Sünnikoodide saladust aitab tõlgendada Fun & Zen Suudio perenaine Reet. Uudishimulik ja avatud kõige suhtes, mis on vaimselt arendav, avastas ta ka Austrias Tirooli mägikülades salajas hoitud sünnikoodide analüüsimise meetodi. See osutus piisavalt täpseks, et rakendada meetodit eluülesande leidmise teenuse ühe osana. Inimesed, kes on oma tõeliste võimete otsinguil, on saanud oma sünnipäraseid eeldusi teades juurde palju enesekindlust ja tõuget oma elus uue lehekülje keeramiseks.

Sõnumi- ehk oraaklikaardid avastas Reet enda jaoks nii, et kasutas neid esialgu oma töötubades lihtsalt vahepalana. Peagi hakkas ta märkama, et saadud sõnumid on alati mõtlemapanevad ja inspireerivad ning sagedust tõstvad.  Reet on veendunud, et elus ei toimu mitte midagi lihtsalt niisama juhuslikult. Meie alateadvus ehk Kõrgem Mina näib elavat palju kordi põnevamat elu kui meie mõistus vastu võtta suudab. Intuitsiooni ja inspiratsiooni kaudu juhatab ta meid aina selleni, mis meie vaimu toetab ja meid edasi kannab.