SÜVALIHASTE TREENINGUD NAISTELE

Esmaspäeva õhtuti KL 19.45 - 20.45

 

  • Kas soovid ennast oma kehas igapäevaselt veel paremini tunda?
  • Kas soovid enda keha paremini tunnetama õppida?
  • Kas soovid häid liikumisharjumusi, mille abil tõhusalt ja järjepidevalt oma keha tugevamaks saada?
  • Kas soovid teada saada, mis võib sul takistada raseduse ja sünnitusega seoses tekkinud probleemidel (diastaas, vaagnapõhjaprobleemid, lekkimine, allavaje, selja- ja puusavalud) laheneda?
  • Kas sind huvitab, millised on õiged ja valed harjutused ning kuidas harjutusi selliselt teha, et neist rohkem kasu oleks?
  • Kas tahad oma kehas enesekindlamaks muutuda ning osata julgemalt just sulle sobivaid liikumisviise valida?

 

Restore Your Core® liikumisõpetusel põhinevad süvalihaste treeningud sobivad igas vanuses naistele sõltumata sellest, millises vahepeatuses nad oma keha muutuste teekonnal on. Treeningutes paraneb kehatunnetus, kehatüve- ja vaagnapõhjalihaseid saavad tugevamaks ning sünnitusega kaasnenud probleemsed muutusted saavad leevendust. Harjutuste raskusastet on võimalik igaühel vastavalt vajadusele kohandada.

Restore Your Core® ehk RYC® on põhjalik vaagnapõhja- ja süvalihaste toimimise taastamise ning tugevdamise liikumisõpetus igas vanuses naistele. Igas treeningus tegeleme kogu keha kaasavate joogal ja Pilatesel põhinevate ning biomehaanika põhimõtteid arvestavate harjutustega. Harjutused on mitmekülgsed, kaasavad kogu keha ja aitavad parandada liikumisharjumusi, et seeläbi ennast igapäevaselt paremini ja tugevamalt tunda.

 

Kellele sobivad?

 RYC® põhinevad treeningud on mõeldud naistele, kellel:
– on sünnitusest möödunud vähemalt 8 nädalat ja sünnitusjärgses kontrollis lubati treeningutega alustada – alusta teadlikult
– on lapsed juba suured ja soovid keha eest hoolt kanda, aga ei oska kuskilt alustada
– on praegu või on olnud järgmisi probleeme: uriinilekked, vaagnaorganite allavaje, sünnitusjärgsed seljavalud, diastaas (kõhu sirglihase lahknemine), nõrk kehatüvi, nõrgad vaagnapõhjalihased, valulik vahekord, valud puusades, põlvedes
– on soov keha sünnituseks ja sünnitusjärgseks ajaks paremini ette valmistada
– on soov teatud eesmärkideni jõuda, kuid seniste treeningutega pole neid saavutanud

 

Treeningute tulemusena

 – saad parema kehatunnetuse ja tunned ennast tugevamalt
– saad head harjumused ja soovitused, kuidas tõhusalt ja järjepidevalt treenida
– märkad mustreid, mis takistavad raseduse ja sünnituse järel tekkinud probleemidel laheneda
– saad teada, millised on õiged ja valed harjutused, kuidas neil vahet teha ja kuidas harjutusi selliselt teha, et neist rohkem kasu oleks
– saad mõnusa enesetunde ja liikumissoovitusi igaks päevaks
– muutud oma kehas enesekindlamaks ja oskad julgemalt sulle sobilikke liikumisviise valida
– avastad, et (vaagnapõhjalihaste) treenimine ei pea olema igav sadade ühetaoliste korduste vohmimine vaid võib olla põnev ja mitmekülgne tervet keha kaasav liikumine

 

Hinnakiri

Esimene külastus – 10€
1x pilet – 17€ (kehtib 30 päeva)
4x pilet – 60€ (kehtib 60 päeva)
8x pilet – 100€ (kehtib 90 päeva)

Soodushinnad kuni 8.11.22

1x pilet – 15€ (kehtib 30 päeva)
4x pilet – 50€ (kehtib 60 päeva)

Tasumine:

Stebby kaudu app.stebby.eu/pos/tegutse.ee 

NB! Stebbyst ostes palun teavita pileti ostust esimesel võimalusel ja märgi pileti kood tundi registreerimise vormil. Stebbys aegunud piletit ei hüvitata.

Pangaülekande ja arvega www.fienta.ee/liiguteadlikult

Kohapeal on võimalik tasuda ainult sularahas. Palun võta kaasa täpne raha.

 

REGISTREERI TUNDI

Tunnis osalemiseks registreeri www.calendly.com/riinaarund/liiguteadlikult-tln

 


Liikumisnõustaja Riina Arund

Olen Riina, nelja lapse ema, liikumisentusiast ja naine missiooniga aidata naistel enda keha osas paremaid ja teadlikumaid valikuid teha. Pärast teise lapse sündi taipasin üha enam kui palju on teemasid, millest naistele ja naistega ei räägita. Soov diastaasi ja vaagnapõhjateemasid üha rohkemate inimeste teadvusesse tuua viis mind Restore Your Core® liikumisnõustaja õpinguteni.

Leian, et naisi tuleb julgustada ja informeerida, kuidas enda keha eest paremini hoolt kanda, et nad saaksid ennast igapäevaselt enesekindlamalt ja tugevamana tunda. Naise keha läbib elu jooksul palju erinevaid vahepeatusi, eriti laste saamisega seoses. Rasedus ja sünnitus on keha muutuste kiirendi, mis tekitab paljudele tunde, et keha pole enam endine.

Erinevate elusündmuste tõttu tekkinud probleemsed muutused vaagna- ja kõhupiirkonnas (sh diastaas, uriinilekked, seljavalud, pinges vaagnapõhjalihased jm) ei pea olema uus normaalsus, millega lihtsalt harjuma peab. Nendega saab ja tuleb tegeleda!

Tervet keha kaasava teadliku treenimise ja järjepidevate liikumisharjumustega on positiivsed muutused võimalikud! Nii on võimalik erinevate treeningute ja igapäevaste toimetustega vaevustevabalt tegutseda.

Olen sertifitseeritud Restore Your Core®, Body Ready Method ja Your Pelvic Matters juhendaja ning läbinud hulgaliselt erinevaid teemakohaseid koolitusi.