TEEKOND ÜLITEADVUSE SAAVUTAMISENI

 
Kutsume külla vaimse õpetaja ja teejuhi Helena, kes on 15-aastase kogemusega vaimne praktik ja tervendaja. Helena on läbi teinud äärmiselt võimsa isetervenemise protsessi ja tänaseks on ta terapeut-kogemusnõustaja, kelle missioon on aidata teisi inimesi.
 
Kindlasti oled kuulnud, et Maa energiad on olulises muutumises. Oled ehk sattunud erinevale infole, mida see inimkonnale tähendab ja kuidas see iga inimest individuaalselt puudutab? Kas oled segaduses, sest info on kohati vasturääkiv ja Sa ei tea, mis on tõde, mis vale - mida uskuda?
 
Nüüd on Sul võimalus kõige kohta täpsemalt teada saada, et oma elu palju teadlikumana ja väekamana juhtida. Sa oled ise kõikvõimas ja tead alati intuitiivselt tõde, kuid oma tõelise väe kasutamiseks tuleb Sul kõigepealt õppida saavutama üliteadvuse seisundit.
 
Meie ülimalt hubases õhkkonnas toimuv vestlusõhtu on ellu kutsutud just selle jaoks, et aidata Sind õigele teeotsale!  Saad teada, kuidas võiksid end toetada, et kõige turvalisemalt muutunud sagedustega kaasa liikuda ja saavutada tohutu arenguhüpe.
 
Kätte on jõudnud aeg, kus järjest enam inimesi avastab oma erilised anded ja võimed. Harva toimub vaimne avardumine iseeneslikult ja üleöö; tavaliselt tulevad taipamised vähehaaval ja regulaarse vaimse praktika käigus. Õige on usaldada vaid iseennast ja oma intuitsiooni, kuid tavateadvuse tasandilt võid kergesti sattuda eksiteele ning saada kellegi poolt mõjutatud. Tehes suured otsused kooskõlas oma kõrgema vaimolendiga, võid kindel olla, et ei eksi teelt. See nõuab küll praktiseerimist, kuid üliteadvuse tasand on tänu Maa muutunud energiatele nüüd kättesaadav absoluutselt kõigile, ka Sinule! Ära jää rongist maha!
 
Just nüüd on väga oluline aeg, et möödunule tagasi vaadates teha kokkuvõtteid ja hakata looma paremat tulevikku. Tule ja saa vastused kõikidele oma küsimustele!
 
Peamised arutlusteemad on:
 
- Kuidas leida sisemine tasakaal läbi teadliku meele ja olla elujaatav;
- Kuidas saaksid end ise toetada ja oma sagedust tõsta, et suurte muutustega kaasa liikuda;
- Kuidas luua igapäevaselt valgust ja armastust;
- Milline on teekond ülivõimete avaldumiseni;
- Milliseid vaimseid praktikaid saad ise igapäevaselt teha, et avalduks Sinu kõrgeim potentsiaal;
- Kes on valgusolendid ja kuidas nendega suhelda?
 
 

 

 

HIND

Vestlusõhtu osaluspanus on 15 EUR.
 

REGISTREERUMINE

Huvi korral anna endast palun märku meilile: funzenstuudio@gmail.com

Piisava suurusega grupi kokkusaamisel lepime kokku sündmuse täpse toimumisaja.